نمایندگی سوهان برقی نیل مستر nail master 35K مدل DM 303

دستگاه سوهان برقی نیل مستر با این دستگاه حرفه ای ناخن های کاملی را که می خواهید انجام دهید و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. هرگز نگران این نباشید که مغازه مانیکور چقدر دور است و چه زمانی بسته می شود. این دستگاه کاشت ناخن قدرتمند ، با کیفیت و آسان برای کار است ، انتخابی عالی برای مبتدیان و تکنسین های ناخن .

نکاتی برای مبتدیان: لطفاً با صبر و حوصله از آن استفاده کنید ، با سرعت کم شروع کنید سپس به تدریج سرعت دهید تا در ابتدا ناخن های خود را با سرعت بسیار زیاد آسیب نبینید ، درست بعد از آزمایش بعداً به آسانی می توانید ناخن های خود را بکشید.

 

دستگاه سوهان برقی نیل مستر

مشخصات دستگاه سوهان برقی نیل مستر

سبک و جمع و جور.

توقف خودکار در برابر اضافه بار محافظت می کند.

کنترل سرعت متغیر

سرعت واقعی ۳۵،۰۰۰ دور در دقیقه ، گشتاور بالا.

دستگاه سوهان برقی نیل مستر سیم دار:

سریعتر ، راحت تر و بسیار تمیزتر از سوهان های معمولی ناخن.

ایده آل برای مانیکور و پدیکور کامل. هرگز نگران تمام شدن برق در حین کار مانند بی سیم نباشید.

حرفه ای برای استفاده در خانه و سالن در ۱۱۰-۱۲۰V (US Plug).


 

دستگاه سوهان برقی یل مستر

هندپیس دستی درجه یک:

آسان برای تغییر سر سوهان با سیستم قفل پیچ و تاب.

نگه داشتن آسان ، ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا ، با دوام و سبک. احساس خستگی هنگام نگه داشتن مدتی آسان نیست.

طول عمر بالا و سر و صدای کم با موتور قوی اما آرام. نگران ایجاد مزاحمت برای نوزادان یا افراد دیگر حتی با سرعت زیاد نباشید.

گرمکن هوشمند ، هندپیس دستگاه سوهان برقی نیل مستر  گرما را به طور مثر دفع می کند تا از گرم شدن بیش از حد جلوگیری شود. نکات: لطفاً اگر احساس می کنید گرما خیلی زیاد است ، چند دقیقه مکث کنید.


 

 

کاشت ناخن نیل مستر

تنظیم سرعت دستگاه کاشت ناخن نیل مستر

۳۰۰۰-۱۵۰۰۰ دور در دقیقه ، به شما امکان می دهد از مته عمدتا روی ناخن های طبیعی استفاده کنید.

۱۵،۰۰۰-۲۵،۰۰۰ RPM ، برای ناخن های اکریلیک یا ناخن های طبیعی و اکریلیک استفاده می شود.

۲۵،۰۰۰-۳۵،۰۰۰ RPM ، به شما امکان می دهد حرفه ای ترین کارهای هنری ناخن را انجام دهید. دستگاه سوهان برقی نیل مستر با ۳ حالت قدرت کار میکند.


سوهان برقی ارزان


ویژگی ها دستگاه سوهان برقی نیل مستر

مجموعه مته حرفه ای ناخن:  دستگاه سوهان برقی نیل مستر گیر ما مجهز به ۰ تا ۳۵۰۰۰ دور در دقیقه سرعت چرخ دستی ، پدال پا ، ۶ قطعه مته فلزی (استاندارد ۳/۳۲ اینچ) ، نوارهای سنباده ۲۵ قطعه ، پایه میز ، بلوک ناخن و برس است. از این ناخن برقی برقی می توان برای سوهان بندی و شکل دادن به انواع ناخن های انگشتان دست و پا استفاده کرد ، که برای آرایشگاه حرفه ای و مصارف خانگی ایده آل است.


سوهان برقی چینی

دستگاه سوهان برقی نیل مستر

شرکت بازرگانی نیل استارز نمایندگی فروش دستگاه های سوهان برقی مارک نیل مستر و نیل دریل می باشد . جهت خرید لوازم کاشت ناخن به صورت عمده و تکی  میتوانید همه روزه  با ما تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان توسط پست و باربری انجام می گیرد ارسال رایگان ساعت تماس جهت خرید ۹ الی ۲۲

8

  1. سلام هندپیس نیل مستر رو میخوام چطوری تهیه کنم ؟ میشه چنتا تعمیرگاه خوب بهم معرفی کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما