خرید بهترین لاک خشک کن سان sun uv شیراز کد SE147G

دستگاه های UV سالهاست که استفاده می شود و قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با همتایان LED خود دارد ، استفاده می شود. اما آیا محبوبیت آنها توسط LED پیشی گرفته شده است؟ و آیا واقعا مهم است که از کدام نوع لامپ استفاده کنید؟ همه اش برمیگردد به تجربه شخصی! لامپ های ناخن به دو دسته LED یا UV طبقه بندی می شوند که به نوع لامپ های داخل و نور ساتع شده اشاره می کنند ، اما تفاوت عملکرد وجود دارد که آنها متمایز می کند. ما در این مقاله به برسی یکی از بهترین لاک خشک کن سان خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.


 

لاک خشک کن سان

تفاوت دستگاه LED و دستگاه یو وی ناخن چیست؟

تفاوت بین چراغ ناخن LED و UV بر اساس نوع تابش لامپ است. لاک ناخن ژل آغازگرهای نوری است ، یک ماده شیمیایی است که برای سخت شدن یا “درمان” نیاز به طول موج UV مستقیم دارد. این فرایند “عکس العمل نوری” نامیده می شود.

هر دو لامپ LED و UV ناخن طول موج UV را ساطع می کنند و به یک شکل عمل می کنند. با این حال ، لامپهای UV طیف وسیع تری از طول موج را منتشر کردند ، در صورتی که لامپ های LED تعداد باریک تر و هدفمندتری را از طول موج تولید کرده اند تولید کنند.

قیمت لامپ های LED معمولاً بیشتر از دستگاه UV است با این حال ، طول عمر لامپ های LED بیشتر در حالت است که لامپ های UV نیاز به تعویض لامپ دارند. دستگاه لاک خشک کن سان با قدرت ۱۲۰ وات یکی از بهترین ها است

لامپ های LED می توانم لاک ژل را سریعتر از اشعه ماوراء بنفش درمان کنیم

همه لاک های ژل را نمی توان با لامپ LED درمان کرد

همچنین می توانید لامپ های ناخن UV/LED را در بازار پیدا کنید – این لامپ دارای لامپ های LED و UV هستند ، بنابراین می توانید بین نوع لاک ژل مورد استفاده خود جابجا شوید.

برای آگاهی بیشتر از تفاوت های دستگاه لاک خشک کن  مارک سان LED و UV ، ادامه مطلب را بخوانید…

خرید دستگاه یو وی sun oun کلیک کنید.


بهترین لاک خشک کن ناخن

عمر دستگاه لاک خشک کن مارک سان چقدر است؟

عمر طولانی لامپهای دستگاه  لاک خشک کن سان حدود ۱۰۰۰۰ ساعت است ، اما توصیه می شود که لامپها هر ۶ ماه یکبار تعویض شوند. لامپ های LED باید ۵۰ هزار ساعت دوام بیاورند ، این را بدانید که هرگز نگران لامپ نباشید را تغییر نداده اید. بنابراین در حالتی که در وهله اول سرمایه گذاری قابل تغییر است افزایش یافته است ، اما در زمان انتخاب گزینه های خود ، باید میزان ای را که برای تعویض لامپ هزینه می کنید ، در نظر بگیرید.

در صورتی که ثابت شده است که قرار است در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار دهید تا پوست خود را به هیچ وجه آسیبی نکنید ، اما اگر شکسته باشید ، بهتر است از LED استفاده کنید زیرا آنها از اشعه ماوراء بنفش استفاده نمی کنند و بنابراین خطری دارند.

جهت خرید دستگاه uv سان bq5t کلیک کنید ۱۲۰ وات

کدام دستگاه یو وی برای لامپ ناخن ژل مناسب است؟

بیشتر لامپ های LED و UV ناخن حرفه ای حداقل ۳۶ وات هستند. این به این دلیل است که لامپ های وات بیشتر می توانم لاک ژل را سریعتر درمان کنیم – که در محیط سالن بسیار مهم است. برای جلای LED ، یک لامپ LED با توان بالا می توانید آن را در عرض چند ثانیه درمان کنید ، در صورتی که یک لامپ UV همیشه کمی بیشتر از طول کشید.


آیا می خواهید از لاک خشک کن سان برای ناخن ژل استفاده کنید؟

لاک خشک کن سان  با چراغ های معمولی LED که ممکن است در خانه استفاده کنید متفاوت است زیرا دارای وات بسیار بالا هستند. متوجه شد که چراغهای LED ناخن بسیار روشن هستند – این دلیل است که لاک ژل به میزان بیشتری از اشعه ماوراء بنفش نسبت به خارج در خارج یا توسط یک لامپ معمولی ارائه می شود نیاز دارد.

با این حال ، همه لامپ های LED ناخن نمی تواند هر نوع لاکی را درمان کنند – برخی از لاک ها مخصوص لامپ های ناخن UV طراحی شده اند ، به طور خاص که در زیر توضیح داده می شود داد…


دستگاه یو وی سان 120

خرید دستگاه های یو وی sun ارسال به سراسر ایران

شرکت بازرگانی نیل استارز نمایندگی فروش دستگاه های لاک خشک کن اصلی با مارک سان در ایران می باشد و تمام لوازم کاشت ناخن را به سراسر ایران از جمله ، مشهد ، تبریز، کرمان ، ایلام ، ارسال می کند. جهت سفارش از ساعت ۹ الی ۲۰ شماره های شرکت پاسخ گوی شما دوستتان عزیز می باشد. خرید بیشتر از یک دستگاه ارسال رایگان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما