خرید سوهان برقی ۲۰۷B استرانگ STRONG تبریز

سلام چقدر در مورد دستگاه سوهان برقی درج یک اطلاعات دارید؟ ایا میدانید که یک دستگاه مناسب چه خصوصویاتی باید داشته باشد ؟ برای خرید چه چیزی برای شما مهم است ؟ سوهان برقی استرانگ ۲۰۷ یکی از بهترین دستگاه های کاشت ناخن است که هم قیمت مناسبی دار هم کیفیت خوب البته در بازار چینی زیاد شده در این جا به برسی اصلی و چینی خواهیم پرداخت. جهت ازلاعات بیشتر با ما همراه باشید.


سوهان برقی ناخن استرانگ 207

دستگاه سوهان برقی استرانگ207 اصلی

توضیحات محصول: سوهان برقی استرانگ ۲۰۷

قوی ۲۰۷B × ۱ قطعه
دسته ۱۰۲LN × ۱ قطعه
پدال × ۱ قطعه
براکت دستگیره × ۱ قطعه
آچار × ۱ قطعه
برس کربن × ۱ عدد
دفترچه راهنما × ۱ قطعه
کارتن × ۱ عدد.


مشخصات strong 207

استفاده از محصول:  کاشت ناخن برداشتن پلی ژل ناخن ، دندان پزشکی ، حکاکی روی جواهرات ، حکاکی یشم ، حکاکی روی چوب ، هنر ناخن و غیره
مزیت – فایده – سود – منفعت:
۱٫ طراحی کوچک جمع و جور ، حمل آسان
۲٫ موتور برس کربن استاندارد با ارتعاش کمتر
۳٫ سیستم کنترل سرعت غیر مرحله ای
۴٫ چرخش قابلیت کنترل رو به جلو و معکوس را تبدیل می کند
۵٫ نگهداری آسان از برس ، بدون درخشش
۶٫ اختلال و گشتاور و دوام بهتر
۷٫ پدال پا برای کلید روشن/خاموش برای کار کردن در دندان پزشکی و کاشت مو


هندپیس سوهان استرانگ

هندپیس سوهان برقی STRONG

مته سوهان برقی مجهز به یک دستگیره هوشمند و سبک وزن ۱۵۰ گرم ، واحد کنترل با عملکرد جلو/عقب ، تنظیم سرعت چرخش ، مکانیزمی برای جایگزینی آسان و سریع بیت ها ، با اطمینان برش را در نوک ثابت می کند و از چرخش آن در حین جلوگیری می کند. عمل. واحد کنترل با ۱۸ قاب لوله کوچک برای نگه داشتن برش ها ، صرفه جویی در فضا به دلیل وجود یک نگهدارنده دستگیره بر روی واحد کنترل.

دستگیره دستگاه سوهان برقی استرانگ ۲۰۷ دارای ورودی مخصوص هوا برای خنک کردن میکرو موتور است تا از گرم شدن جلوگیری شود و از کارکرد پایدار مطمئن شوید.

طراحی دستگیره شامل ۴ بلبرینگ است که ارتعاش آزاد و هم مرکزیت کامل را برای پردازش سطح صفحه ناخن با صافی کامل تضمین می کند.


دستگاه استرانگ 207 b

قیمت دستگاه استرانگ ۲۰۷

دستگاه سوهان برقی استرانگ مدل ۲۰۷ با وزن های هنپیس بسیار متفادتی در بازار موجود است که همین امر باعث میشود قیمت ها تغییر کند هر چه دسته سبک تر باشد قیمت هم بالا تر می رود اما به طور معمولا ۳ رنگ هندپیس موجود است هندپیس سوهان برقی با دسته قرمز که حدود ۱۶۰ گرم میباشد دسته قرمز جیگیری ۱۹۰ گرم و دسته آبی هم با وزن ۲۱۰ گرم . لطفا هنگام خرید به رنگ دسته سوهان برقی دقت کنید . جهت خرید سوهان برقی یا لوازم کاشت ناخن لطفا به بخش فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید ارسال به صورت رایگان میباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما