قیمت پودر کاشت ناخن کلیر 250 گرمی اصلی clear

شما اگر در سالن کاشت ناخن کار کنید یا در منزل هیچ فرقی ندارد اگر لوازم کاشت خوبی نداشته باشید مشتری های خود را از دست خواهید داد. پس لطفا از مواد کاشت درج یک استفاده کنید. پودر کاشت ناخن کلیر مارک کیستون و لیکوئید ناخن با کیفیت فوق العاده عالی میباشد که ماندگاری ۳ هفته بعد از انجام کار را دارد برای شناخت بیشتر این محصول با ما همراه باشید.


پودر کاشت ناخن کلیر

اینستاگرام شرکت

پودر کاشت ناخن کلیر مارک کیستون

پودر کاشت ناخن کلیر پودرهای فوق‌العاده‌ای هستند که وقتی با لیکوئید ناخن مارک کیستون ترکیب می‌شوند، قوام خامه‌ای خوبی دارند تا کاربرد آسانی داشته باشند.
پودرهای اکریلیک رنگی را می توان به تنهایی مورد استفاده قرار داد یا با هم ترکیب کرد تا انواع مختلفی از ظاهر ناخن را ایجاد کند.
پس از تنظیم، پودر اکریلیک حداکثر انعطاف پذیری، استحکام و چسبندگی عالی را فراهم می کند و احتمال ایجاد حباب، ترک خوردن یا بلند شدن را از بین می برد.
با هشت رنگ فرانسوی که برای هماهنگی با تمام رنگ‌های پوست فرموله شده‌اند، هرگز نمی‌خواهید از چه رنگی استفاده کنید.


 پودر گیستون کلییر


ویژگی پودر کاشت ناخن کیستون

ویژگی‌ها: پوششی شبیه شیشه می‌دهد. ناخن‌ها را تقویت و محافظت می‌کند. به شما امکان می‌دهد چندین ظاهر ناخن ایجاد کنید استفاده آسان بدون بریدگی یا لایه‌برداری .
برند کیستون ساخت کشوره امریکا است  که از کیفیت فوق العاده عالی با ماندگاری بالا برخوردار میباشد.

همچنین، می‌توانید بسیاری از محصولات دیگر را از طیف پودر کاشت ناخن مارک کیستون از کلیر تا سفید و صورتی و هلویی رابیابید. قبل از استفاده از پودر ناخن کلیرر، حتماً بستر ناخن را با پاک کردن لاک و پاک کردن آن با استون به درستی آماده کنید. در این مرحله، شما تصمیم خواهید گرفت که آیا پودر اکریلیک را مستقیماً روی ناخن طبیعی بمالید یا خیر یا نوک ناخن را بچسبانید. در مرحله بعد، درخشش روی صفحه ناخن را از بین می‌برید و باند و پرایمر را روی کل بستر ناخن می‌مالید تا از بلند شدن بعد از استفاده جلوگیری کنید.
هنگامی که پودر اکریلیک انتخابی خود را به دست آوردید، حتما شیشه را رول کنید تا پودر به درستی پخش شود. سپس برس خود را در مونومر فرو کنید. باید برس را آروغ بزنید و اضافی آن را پاک کنید تا تمام مایع در انتهای برس بنشیند.


مراحل کاشت ناخن با پودر کیستون

برای کاشت ناخن با پودر بعد از تمیز کردن صدف ناخن که با ضد قارچ شروع میشود با زدن قلم در مایه لیکوئید صورت میگیرد و بعد از اغشته کردن قلم آن را داخل پودر میزنیم وبه اندازه یک نخود ان را بر میداریم برای اطلاعات بیشتر و یاد گیری بهتر برای شما با عکس توضیح داده شده است

مراحل کاشت اخن با پودر کیستون


پودر کاشت ناخن مارک کیستون

چگونگی خرید پودر کیستون

جهت خرید لوازم کاشت ناخن و پودر کاشت ناخن کلیر مارک کیستون میتواند همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش تماس حاصل فرماید . این محصولات را به صورت فله ای و بسته بندی در  نیم کیلوی تا ۱۱ کیلوی میتوانید تهیه کنید.


6

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما