مشخصات دستگاه مانیکور ناخن با کیفیت ماراتون

بهترین دستگاه مانیکور ناخن برای شما کاملاً اگر شما نیاز به بستگی دارید. شخصی که ناخن های خود را در خانه می زند ، نیازهای متفاوتی نسبت به فن آوری حرفه ای ناخن در یک سالن دارد. ناخن های خانگی می توانند کمی قدرت داشته باشند و دوام کمتری به دلیل اینکه هر روز ساعت ها از مته استفاده از نخواهند کرد استفاده شده است.

دستگاه کاشت ناخن

آیا سوهان برقی شارژی یا دستگاه کاشت ناخن بیسیمی بهتر است؟

اگر اهل فن ناخن حرفه ای هستی ،دستگاه مانیکور ناخن بیسیمی را پیشنهاد میکنم ، چون هیچ چیز دیگری نمی تواند با این قدرت مطابقت داشته باشد ، اما اگر دنبال کار برای ناخن های خود در خانه باشید ، ممکن است با یک سیم هم باشد بی سیم کنار بیایند.

دریل های سیم دار ناخن دار

جوانب مثبت: قدرتمندتر ، قابل حمل است

منفی: باید با یک بند ناف کنار بیایید. و قابل شارژ نیست دسته آن هم سنگین تر است

سوهان برقی ناخن شارژی

سوهان برقی شارژی ناخن

جوانب مثبت: آزادی بیشتر ، سفر با آن آسان است.

نکات منفی: شارژ فقط مدت طولانی طول کشید ، اگر مانیکور نیمه تمام شود ، نه به اندازه مدل های سیم دار.

سرعت: آیا شما واقعاً به دستگاه ناخن ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه نیاز دارید؟

دستگاه مانیکور ناخن بر اساس دور در دقیقه (RPM) درجه بندی می شود تا سرعت آنها درجه بندی شود. آنها به طور کلی کلی یک گامبیت را از ۱۰٫۰۰۰ دور در دقیقه تا ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه اجرا می کنند. مانند سرعت حداکثر ابزارها ، سریعتر برابر قدرتمندتر است.

سرعت در صورتی است که با ناخن های طبیعی یا مصنوعی کار کنید. متخصص حرفه ای ناخن می تواند در صورت محدود کردن ۲۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه بررسی کند تا به طور موثر با اکریلیک و ژل سازنده کار کند. اگر قصد دارید اکریلیک یا سایر ناخن های اضافی خود را از خانه انجام دهید ، حتی ناخن های خانگی نیز می توانید این محدودیت پایبند بمانند. برای خرد کردن این واسطه ها کمی انرژی لازم است.

برای کاربران خانگی که فقط برای بین بردن لاک ناخن ژل ، مانیکور عمومی یا پدیکور ناخن های پا ضعیف شده است ، به راحتی می توانید از ۲۰،۰۰۰ دور در دقیقه دور شوید.

اگر فقط میخواهید روی ناخن های طبیعی خود را انجام دهی باید به سرعت پایین تر برستنید زیرا با ماشین آلات قدرتمند قدرت خود را بیش از حد مجاز و ضعیف کرد. راستش را بخواهید ، مگر اینکه ناخن های شما کاملاً ضخیم باشد ، احتمالاً می توانید با یک دستگاه سوهان ناخن با کیفیت کمتری کنار بیاید.

مته های سر سوهان

چه نوع سرسوهان به همراه دارند؟

یک مته ناخن خوب باید شامل ویژگی خوبی از اشکال و انواع سر سوهان باشد.  هیچ چیز دیگری نیست ، اطمینان حاصل کنید که دستگاه سوهان برقی ناخن جایگزینی جهانی را برای شما فراهم می کند تا سر سوهان را در صورت فرسودگی  بتوانید جایگزین کنید و در صورت نیاز به مجموعه ای از سر سوهان خود را خریداری کنید

 

به عنوان مثال ، برخی از قوانین بین ۱۰ بار بین هر بار استفاده ، باید سر سوهان را در برابر ضد افونی ۱۰ دقیقه خاموش کنید. سر سوهان بسیار بافتی را شروع کنید و غبار ناخن را با خیساندن استون ، با هوای کنسرو دمیده و بردارید. اگر به نظر شما بسیار دردسرساز است ، ممکن است بخواهید با روشهایی که نوارهای یکبار مصرف می کنند ، باعث می شوند که هر بار با یک سطح کاملاً تازه کار را شروع کنید.

 

دستگاه مانیکور ناخن

چند بار از دستگاه مانیکور ناخن خود را  میتوان استفاده کرد؟

یک دستگاه مانیکور ناخن از موتور استفاده کند و مانند هر موتور سرانجام خراب شود. موتورهای با کیفیت بالا دوام می خواست هزینه بالاتری داشته باشد. کاربران خانگی که فقط چند بار در ماه به ناخن شما نیاز دارند که با یک مدل ارزان تر کنار بیایند اما متخصصانی که هر روز ساعت شما را به استفاده از آنها می رساند در صورت نیاز به سرمایه گذاری در دسترس شماست.

چقدر راحت است؟

برخی از تمرینات مزایایی مانند سبک بودن یا کم شدن در معرض گرم شدن است که می تواند ارائه دهد که ممکن است بخواهد در نظر بگیرید.

ایمنی را در ذهن داشته باشید.

جهت خرید لوازم کاشت ناخن و دستگاه مانیکور ناخن و و لوازم سوهان برقی میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش تماس حاصل فرماید

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما