خرید اینترنتی بهترین دستگاه لاک خشک کن UV LED

بهترین دستگاه لاک خشک کن ناخن با مارک sun میباشد که از توان بین ۲۴ الی ۲۰۰ برخوردار میباشد . دستگاه یووی سان برای مثرف خانگی قدرت بین ۲۴ و ۳۶ وات میباشد و با ۱۵ الی ۱۷ چراغ ال ای دی. دستگاه uv با قدرت ۴۸ الی ۲۰۰ وات برای مصرف در سالن میباشد.در مقاله زیر به برسی یکی از بهترین دستگاه های لاک خشک کن با قدرت بالا خواهیم پرداخت.

دستگاه یو وی سان

بهترین دستگاه لاک خشک کن ناخن با  sun uv 150 w

آیا در تلاش برای صرف وقت و تلاش برای مانیکور ناخن در خانه هستید؟ آیا برای به دست آوردن تجربه سالن سازی پول زیادی هدر می دهید؟

در اینجا فرصتی خوب نه تنها برای صرفه جویی در وقت و تلاش ، بلکه صرفه جویی در مبلغی نیز برای به دست آوردن تجربه سالن مشابه در خانه وجود دارد. با لامپ ناخن ۱۵۰ وات از مانیکور زیبا یا پدیکور خود لذت ببرید!

خشک کردن با سرعت بالا ۱۰s ، صرفه جویی در ۸۰ time در زمان پخت.

حسگر خودکار هوشمند استفاده از آن را بدون فشار دادن هیچ دکمه ای آسان می کند. فضای کافی برای درمان همزمان ۵ ناخن دست یا پا. حالت حرارت کم ۹۹S برای ناخن ها یا دست های حساس. محفظه پایین متحرک تمیز کردن آن را آسان می کند. منبع نور دوگانه UV + LED با تمام ژل های لاک زدن به خوبی کار می کند. نمایشگر دیجیتال LCD ، نیازی به مشاهده زمان ندارد.

بهترین دستگاه لاک خشک کن

مشخصات دستگاه یو وی ناخن سان

مشخصات بهترین دستگاه لاک خشک کن ۱۵۰ وات سریع و صرفه جویی در وقت برای درمان ناخن ها lلامپ های ناخن UV 150 وات  فقط ۱۰ ثانیه طول می کشد تا ژل ناخن خشک شود ،دستگاه چراغ ناخن LED حرفه ای ما می تواند ۸۰٪ زمان پخت شما را کوتاه کند. شما نه تنها می توانید در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنید ، بلکه می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید تا تجربه همان سالن در خانه را داشته باشید.

【عملکرد آسان با طراحی تایمر و صفحه نمایش  چراغ های ناخن ژل  با سنسور خودکار برای کار روشن / خاموش. دست می دهد ، روشن می شود. دستها را روشن می کند ، چراغ را خاموش می کند. برای ۱۰ ، ۳۰ ، ۶۰ ، ۹۹ ثانیه همراه است تا نیازهای شما را دنبال کند.

فضای کافی برای درمان هر ۵ ناخن دست بهترین دستگاه لاک خشک کن را می توان به طور همزمان در هر ۵ ناخن درمان کرد ، دیگر انگشت شست را جداگانه درمان نمی کند. خشک کن های ناخن ما با ۴۵ دانه ۱۸۰ درجه مهره های سبک چند زاویه ای برای درمان ، شما می توانید تمام دست را به طور مساوی از جمله انگشت شست یک بار خشک کنید ، بدون نگرانی در مورد پخت نشدن طرفین.

لاک خشک کن ناخن برقی

【طراحی قابل جدا شدن ، تمیز کردن آن را آسان می کند】 خشک کن ناخن LED  از روکش تا قسمت پایین قابل جدا شدن است ، که فضای کافی برای بند زدن ناخن ها و ناخن ها است. بعلاوه بیشتر ، تمیز کردن آن بسیار ساده تر خواهد بود اگر ژل به طور غیرمنتظره خشک کن داخلی را آغشته کند.

سالن را در خانه تجربه کنید و سبک خود را انجام دهید  لامپ لاک ناخن  بهترین انتخاب برای شماست. در خانه با دوستان و خانواده خود از یک تجربه سالن لذت ببرید.

 

جهت خرید بهترین دستگاه لاک خشک کن با مارک  sun uvمیتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر ایران

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما