خرید ست وسایل کاشت ناخن لیست قیمت

برای خرید ست وسایل کاشت ناخن آشنا شوید تا قبل از رفتن به کلاس اطلاع داشته باشید چه ابزاری لازم است. لطفا یادتون باشه تنوع لوازم کاشت ناخن بسیار زیاد است و ما در این مقاله به بخش از آن خواهیم پرداخت همراه با فیلم آموزشی.لوازم کاشت ناخن

پک کامل کاشت ناخن

یک ست وسایل کاشت ناخن برای استفاده از سبک های مختلف: پودر کاشت نخن کیستون یکی از مهم ترین لوازم برای کاشت ناخن میباشد که با لیکوئید ترکیب میشود.
ژل لاک ناخن ۶ رنگ: انواع رنگهای روشن.
شما فقط می توانید از آن به عنوان رنگ خالص برای رنگ آمیزی روی ناخن های خود استفاده کنید. همچنین می توانید آن را با پودر زرق و برق ترکیب کنید تا سبک خلاقانه را امتحان کنید. ناخن هایتان راه شماست!


لوازم کاشت ناخن درج یک

ست کاشت با یووی ناخن

دستگاه یو وی ناخن در پک

دستگاه یو وی ۳۶ وات: تنظیم تایمر ۶۰s / 90s / 120s است ، هنگام خشک کردن انواع مختلف محصولات ژل ناخن برای شما بسیار راحت است.
ابزارهای کاشت ناخن: همراه با برس ناخن ، برس ژل ماورا nail بنفش ،کاتر ناخن ، بسته های تمیز کننده لاک ناخن ، دستمال مرطوب کننده لاک ناخن ، سنگ باران ناخن ، راهنمایی ناخن ناخن فرانسوی و سایر ابزارها ، این یک مجموعه ست وسایل کاشت ناخن هدایای مناسب برای خانم ها است.

خرید لوازم ناخن پک

ست وسایل کاشت ناخن

دستگاه لاک خشک کن سان
پودر رنگی حدود 24 رنگ مختلف
پودر پگمنت اصلی
پودر هلوی؛ کلیر و نچرال
زیبا و تمیز ، باعث می شود که عرفانی به ناخن های شما وارد شود. درخشش و جذابیت جذاب ، که باعث می شود ناخن های شما نه خیلی یکنواخت و نه موازی باشند.

ست پودر شامل 4 رنگ

مناسب برای مخلوط کردن ، بارگذاری کنار و قرار گرفتن در مناطق تنگ ۳٫ این برس ها برای ناخن های طبیعی ، ناخن های مصنوعی قالب پلی ژل ایده ال هستند. برای ترسیم خطوط ، جزئیات خوب ، گلها ، الگوهای خاص و غیره کار کنید.


مانیکور

وسایل کاشت ناخن

ست وسایل کاشت ناخن شامل دستگاه سوهان برقی و دستگاه یووی؛ پودر کیستون، قلم، لیکوئید؛ قم اشکی، بروس ناخن؛ قلم دالینگ و… تمام وسایل ناخن کاری از 25 قلم تا 90 قلم میباشد اگر هنرجو هستید پیشنهاد ما خرید پک25 قلم است.


بروس ناخن درج یک

۳٫ فرم موها را به شکل ایده آل درآورید ، آنها را صاف بر روی سایه قرار دهید و خشک کنید.

۴- آن را با سشوار خشک نکنید ، از کشیدن و بریدن موهای برس خودداری کنید.


بروس ناخن اصلی

 

وسایل کامل کاشت ناخن

وسایل کاشت ناخن درج یک از سوهان برقی گرفته تا فن زیر کاشت ناخن که حدود 50 قلم جنس متنوعه یباشد. جهت اطلاعات دقیق تر عکس لوازم مورد نیاز را برای شما گذاشته ایم البته این پک برای افراد حرفه ای میباشد اگر هنرجو هستید به خیلی از این لوازم نیاز چندانی ندارد و برای شروع کار میتواند از لوازم کتری استفاده کنید. مثلا به جای 3 رنگ پودر یک رنگ کلیر کافی یباشد.

 خرید ست وسایل کاشت ناخن

قیمت وسایل کاشت ناخن

قیمت لوازم وسایل کاشت ناخن به دلیل تنوع که در وسایل موجود است بسیار متنوع میباشد به طور مـثال دستگاه سوهان برقی استرانگ قیمتی بین 4 تا ۸ ملیون را دارد یا دستگاه یو وی ناخن قیمت بین ۴۰۰ تا ۱۲۰۰ اما به صورت کلی معمولا ست وسایل کاشت ناخن ویژه کارآموزان و مبتدیان حدود قیمت ۴ تا ۸ ملیون میباشد.

خرید لوازم ناخن پلی ژل

تمام وسایل کاشت ناخن:

سوهان برقی؛دستگاه لاک خشک کن تا پودر و لیکوئیدنیم چرب کیستون لطفا توجه کندی اگر تازه کار هستید حتما از لیکوئیدنیم چرب یا کاملا چرب استفاده کنید چون هر چی که لیکوئید ناخن چرب تر باشد دیر تر خشک میشود.


 

تمام وسایل کاشت ناخن

خرید لوازم ناخن

جهت خرید لوازم ناخن میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر ایران


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما