قیمت انواع سوهان برقی اصلی تهران مصرف خانگی

هر کارتن سوهان برقی شامل یک سوهان و سری‌های مختلفی است که هر کدام عملکرد و قدرت متفاوتی دارند؛ به عنوان مثال یک نوع از آن‌ها برای فرم دادن و دیگری در براق کردن ناخن‌ها موثر هستند. به همین خاطر مهم است که پیش از خری دستگاه دیکور پدیکور به ۲ نکته توجه کنید:

دستگاه سوهان برقی برای چه منظور لازم داریم؟
مثال: می‌خواهیم به ناخن‌هایمان فرم دهیم با به  دنبال براق کردن و یا رفع پوسته‌هایاطراف ناخن هستید.

سوهان برقی و لاک خشک کن ناخن

دسته سوهان برقی ناخن

برای خرید دستگاه سوهان برقی چه نکاتی لازم  است رعایت کنیم؟

رعایت این دو نکته به شما کمک می‌کند مناسب‌ترین نوع ست‌های برقی لوازم مانیکور و پدیکور را انتخاب کنید.
این سوهان های برقی برای افرادی که ناخن‌های طبیعی دارند و هم آن‌هایی که از ناخن‌های کاشته شده و مصنوعی استفاده می‌کنند، مناسب هستند..
دستگاه های کاشت ناخن

قدرت دستگاه سوهان برقی ناخن خانگی

سرعت چرخش مته در هر دقیقه معیاری است که برای میزان قدرت سوهان‌های برقی.
در نظرگرفته می‌شود که این سرعت برای باکیفیت ترین دستگاه‌ها، بین۳۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ در هر دقیقه می‌باشد

اگر ناخن‌های کار حرفه ای هستید برای کارایی بهتر، نیاز است دستگاه سوهان برقی استرانگ 210 یا استرانگ 207  استفاده کنیدکه قدرت و سرعت بیشتری دارد.لطفا توجه کنید که وزن دسته یا همان هندپیس دستگاه ناخن بسیار مهم است .

دستگاه سوهان ناخن که دارای قدرت کمی دارند برای آن‌هایی که ناخن های طبیعی دارند مناسب‌تر است

دستگاه سوهان برقی هندپیس

دسته یا هندپیس

درسوهان برقی یکی از وسایلی که بسیار اهمیت دارد جنس و وزن دسته است که هر چه سبک تر باشد بهتر است معموا جنس هند پیس پلاستیکی یا نانو مباشد و وزن آن بین 110 الی 190 گرم است
معمولا دستگاه های جدید تر هند پیس آن از جنس ناننو و وزن آن 110 گرا است البته فعلا دربازار فقط دستگاه سوهان برقی استرانگ ۲۱۰ یا سوهان برقی ماراتون خصوصیات را دارد.

 دستگاه سوهان برقی ناخن

سوهان برقی بهتر است یا شارژی

این عامل به نوع و دفعات استفاده‌تان بستگی دارد.مدل‌های شارژی زمان کوتاهی دارند؛قدرت دور متور آن ها کمتر است و به مدت ۱ الی۲ساعت قابل استفاده هستند. از طرف دیگر برای شارژ مجدد آن‌ها نیز باید زمانی را در نظر بگیرید که معمولا بین ۱ تا ۲ ساعت طول می‌کشد که این کار برای سالن داران اصلا جالب نیست.

با نوع برقی می‌توانید بدون نگرانی از تمام شدن شارژ در حین کار، سوهان کشیدن ناخن را انجام دهید. این مدل‌ها با برق شهری کار می‌کنند و فقط به یک پریز برق احتیاج دارند تاراحتی و هم لذت بیشتری را برایتان فراهم کنند. این دستگاه ها معمولا توان بین ۳۰ تا ۴۰ وات هستند و یک  پدال برای کم یا زیاد کردن سرعت نیز دارند.

اگر برای مصرف شخصی دستگاه سوهان برقی نیاز دارید ما به ما پیشنهاد میکنیم سوهان برقی نیل دریل یا نیل مستر استفاده کنید و اگر دارای سالن  کاشت ناخن هستید ازدستگاه کاشت ناخن برقی استفاده کنید..

کدام دستگاه سوهان برقی بهتر است؟

وزن، صدا و قابل حمل بودن ست‌های برقی مانیکور و پدیکور از مواردی هستند که قبل از خرید باید به آن‌ها توجه کنید.

مدل‌های برقی وزن بیشتری دارند و به دلیل قدرت بالا، صدای بیشتری نیز تولید می‌کنند. این مدل‌ها معمولا در سالن های آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستگاه سوهان برقی مدل خانگی یا همان مدل شارژی کم صداتر و وزن کمتری دارند؛ البته به طور کلی مدل‌های شارژی نسبت به آن‌هایی که با برق کار می‌کنند، سبک‌تر هستند. مدل شارژی برای مسافرت بسیار راه تر هستند اگر زیاد سافرت زیاد یروید و از سوهان برقی زیاداستفاده میکنید حتما مدل شارژی را خریداری کنید.

سوهان برقی نیل مستر خانگی

 از کجا  این سوهان های برقی ناخن را خریداری کنیم؟

 شرکت بزرگ نیل استارز وارد کننده دستگاه های کاشت ناخن مبیاشد.جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد فروش در سراسر ایران تماس حاصل فراید.

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما