قیمت سوهان ناخن الماسه و سرامیکی کد 200

 معرفی انواع سرهان های دستگاه کاشت ناخن

همه کاره – سر سوهان های مختلف شکل نیازهای مختلف شما را برآورده می کند ، مناسب برای مانیکور و پدیکور ، تمیز کردن کوتیکول ناخن ، پرداخت نوک ناخن و اصلاح لبه های ناخن ، از بین بردن ژل و اکریلیک. ساخته شده از الماس با کیفیت و سخت پوش. ذرات الماس روی سر سر سوهانوجود دارد. لطفا توجه کید هنگام خرید پک کامل لوازم کاشت ناخن معمولا روی آن ها سر سوهان قرار ندارد.

جعبه ذخیره سازی زیبا – برای سر سوهانمته های ناخن: زیبا و ضد گرد و غبار. به راحتی می توان پوشش پوششی را مشاهده کرد و سر سوهان های مورد نظر را رقم زد.


 

 

سرسوهان شعله ای

سر سوهان های شنی

Flame Bit (Fine Grit): برای ایجاد لب کوتیکول مرده به منظور از بین بردن بهتر پوست مرده استفاده می شود.

  1. Nib Bit (Fine Grit): از بین بردن حلق آویزها. برای کار ظریف کوتیکول ، بلند کردن اپونیکیوم استفاده می شود.

 

سرسوهان ریز ریز


زیر سر سوهان پاک کننده ناخن توپی

  1. سر سوهانایمنی rit ریز ریز) : بالای صفحه صاف و گرد. انجام کارهای سطحی برای برش پر کردن ، کوتاه کردن ، پر کردن کوتیکول
  2. سر سوهان توپی (ریز ریز) : از بین بردن محصول در دیوارهای کناری و از بین بردن پوست پینه در اطراف دیواره های جانبی جنس این سرسوهان شنی میباشد.

 

سر سوهان توپی


 

سر سوهان های استوانه ای

  1. گلوله توپ (Fine Grit) : دیوارهای کناری و زیر ناخن ها را تمیز کرده و برای پر کردن مواد اولیه آماده کنید
  2. Micro Ball bit (Fine Grit) : پوست مرده را با خیال راحت از بین می برد ، اطراف کوتیکول ها و زیر ناخن ها را تمیز کنید.

 

سر سوهان


زیر سر سوهان های پاک کننده ناخن (UNC)

  1. قطعه سیلندر Flat-End (Fine Grit) : در درمان سطح و شیارهای جانبی. درخشندگی را از صفحه ناخن پاک می کند

۸ و ۹ سوزن سوزن (ریز ریز) : باقیمانده ژل یا کوتیکول های باقیمانده در مناطقی که صعب العبور نیستید ، دور می شود. زیر ناخن تمیز ، دیوارهای کناری ، پر کردن مواد. تراشیدن طرح ها و خطوط لبخند.


سر سوهان کشی شده

ویژگی ها و جزئیات سر سوهای انیکور و پدیکور

Set سر سوهان مته ناخن کوتیکول ۱۰ عدد – مواد برتر الماس با بالاترین دقت را با استحکام ، وضوح و دوام برتر اتخاذ کنید. پوشش داده شده با رنگ نقره ای منحصر به فرد. شکل و اندازه های حرفه ای طراحی متناسب با نیازهای متنوع ، مانند زیبایی ناخن ، ناخن شفاف و مراقبت است. ایده آل برای تصفیه و فرم دادن به لبه های ناخن و از بین بردن پوست مرده به راحتی.

p سر سوهان مخصوص ناخن تمیز کننده ناخن ۵ عددی (UNC)】 این سر سوهان های حفاری ناخن ۵ عددی نوک تیز و کوچک هستند تا از آنها در زیر ناخن و دیواره های جانبی استفاده شود. برخی از تکنسین های ناخن نیز از این سر سوهان برای ایجاد سوراخ های طراحی در ناخن استفاده می کنند.

p 2 قطعه سر سوهان گلوله ای شکل】 این قطعه های ناخن مته ۲ قطعه بیشتر برای پوست سخت ، تمیز کردن اپونیکیوم (پوست سخت بالای صفحه ناخن) یا از بین بردن کوتیکول سست شده از صفحه ناخن مناسب ترند.

【 شعله ۲ عدد و برس ۱ عدد】 این سر مته ناخن سوراخ دار ناخن الماس ۲ قطعه برای از بین بردن حلق آویز عالی هستند. طراحی شده برای ایجاد یک لب از کوتیکول مرده به منظور از بین بردن بهتر پوست مرده. می تواند گرد و غبار و پوست اضافی اطراف صفحه ناخن را از بین ببرد و همچنین بعد از استفاده از محصول برای تمیز کردن و بی نقص شدن استفاده می شود.

چگونگی خرید سر سوهان ها کاشت ناخن

جهت خرید سر سوهان ها و دستگاه های سوهان برقی درج یک می توانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۲ با بخش فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن .


2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما