چگونگی کار با دستگاه uv ناخن فروش ویژه مارک SUN

مشخصات فنی دستگاه uv ناخن خرید دستگاه یو وی مارک sun ارسال به سراسر ایران رایگان در کمترین زمان جهت خرید با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید . یو وی سان در ۴۲ مدل مختلف موجود است

لاک ژل ناخن به دلیل زمان خشک شدن سریع با دستگاه های uv و ماندگاری طولانی مدت محبوبیت بیشتری نسبت به لاک های معمولی پیدا کرده اند. ژل لاک باعث می شود تا هفته ها ناخن های شما عالی به نظر برسند. ر مقاله زیر ما به برسی چگونگی انجام داده ژل لاک روی ناخن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

دستگاه uv

مرحله اول: چگونگی استفاده از دستگاه uv

برای محافظت از پوست خود دستکش بدون انگشت یا ضد آفتاب بزنید. خرید دستگاه های uv با ۵ % تخفیف ویژه. قبل از اینکه ناخن های خود را رنگ کنید و با لامپ  دستگاه uv لاک را درمان کنید ، با استفاده از دستکش بدون انگشت یا قرار دادن یک لایه ضد آفتاب از پوست خود محافظت کنید. در حالی که لامپ های LED ممکن است کمتر از نورهای ماورا بنفش آسیب ببینند ، اما برخی از اشعه های مضر را منتشر می کنند.بنابراین ، مهم است که اقدامات احتیاطی را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که پوست شما آسیب نمی بیند زیرا لهستانی شما بهبود می یابد.

لامپهای دستگاه uv معمولاً به نورهای ماورا UV بنفش ترجیح داده می شوند زیرا در ۴۵ ثانیه لاک را درمان می کنند ، در مقابل ۸ یا ۹ دقیقه ای که نور ماورا UV بنفش طول می کشد. با این حال ، از آنجا که آنها هنوز هم اشعه ماورا بنفش ساطع می کنند ، پوشیدن دستکش یا ضد آفتاب برای محافظت هرچه بیشتر از پوست از اهمیت برخوردار است.

ژل کاشت ناخن

مرحله دوم: چگونگی زدن ژل لاک

پوشش پایه را در زیر لامپ LED به مدت ۴۵ ثانیه پخت کنید. پس از رنگ آمیزی هر میخ ، انگشتان خود را در شیار دستی لامپ LED قرار دهید. مطمئن شوید که انگشت شست شما نیز زیر چراغ است. سپس ، تایمر لامپ را روی ۴۵ ثانیه تنظیم کرده و لامپ را روشن کنید. دست خود را زیر چراغ بگذارید تا چراغ خاموش شود.

اگر دستگاه uv ناخن شما تایمر ندارد ، می توانید یک تایمر را روی گوشی هوشمند خود تنظیم کنید تا به شما کمک کند زمان را ردیابی کنید.

جهت خرید پودر کاشت کلیک کنید

مراحل کاشت ناخن

مراحل انجام دادن ژل روی ناخن

روی یک لایه از رنگ ژل پولیش رنگ بزنید. بعد از اینکه لایه پایه خوب شد ، قلم مو را به ژل لاک رنگ آغشته کرده و روی کناره ها پاک کنید تا لخته نشود. سپس ، روی هر یک از ناخن های خود یک لایه از لاک رنگی را روی سطح اصلی پایه آن نقاشی کنید.

۴۵ ثانیه دیگر دست خود را زیر دستگاه uv بگیرید. تایمر را روی لامپ LED خود روی ۴۵ ثانیه تنظیم کنید و دست خود را با میخ های رنگ شده به داخل شکاف دستی بکشید. سپس ، چراغ را روشن کنید ، انگشتان خود را زیر نور نگه دارید تا تایمر خاموش شود و لاک برطرف شود. پک لوازم کاشت ناخن

در صورت لزوم لایه های اضافی از رنگ لاک بزنید. اگر می خواهید رنگ لاک ژل شما مات باشد ، روی هر ناخن خود یک لاک نازک دیگر از لاک بزنید. سپس ، بعد از هر لایه اضافی ، ژل را دوباره در زیر لامپ دستگاه uv درمان کنید.

اگر بعد از ۱ لایه از ژل لاک رنگ مورد نظر خود را دریافت کردید ، می توانید از این مرحله صرف نظر کنید.


دستگاه uv ناخن

 

جهت خرید دستگاه uv ناخن سان لطقا با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید.4

  1. با سلام و وقت بخیر .دستگاه یو وی بعد از چند بار استفاده نصف لامپهایش روشن میشود لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما