نمایندگی فروش ژل لاک ناخن در سراسر ایران

شرکت بازرگانی نیل استارز تولید کننده ژل لاک ناخن در ایران است که تولیدات خود را به ضمانت به شما در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن تحویل میدهد. این مواد در حدود 130 رنگ دارد که 18 رنگ آن دیسکو ژل است ( لاک ژل با فرمولاسیون جدید همراه با اکرلیک ناخن غلیظ شده ) جهت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ژل لاک

اینیستاگرام سایت

ژل لاک ناخن 

ژل لاک ناخن یکی از محبوب ترین لوازم کاشت ناخن در ایران  همیشه بوده و هست . سال های بسیار دور مردم برای زیبا کردن اخن از لاک های معمولی استفاده میکردند که معمولا بیشتر از ۲۴ ساعت دوم نداشت با پیشرفت علم لاک های وارد بازار شد که با نور دستگاه یو وی خشک میشوند و از ماندگاری بین ۱۵ الی ۲۱ روز برخوردار است . برای خشک کردن به دستگاه uv از توان ۳۶ وات الی ۲۶۰ وات لازم است هرچه که کیفیت بیشتر باشد معمولا باید از خشککن ناخن قوی تری استفاده کرد . که معمولا ۷۲ وات بسیار مناسب است .

دستگاه خشککن لاک ژل

نکاتی که برای خشک کردن لاک ژل مهم است

قبل از زدن لاک ژل ناخن لطفا به چند نکته بسیار مهم توجه کنید. به دلیل این که مواد تشکیل دهنده ژل لاک مصنوعی هستند و باعث پوشیده شدنه کامل صدف ناخن میگردند و اجازه نمیدهد صدف ناخن نفس بکشد حتما و حتما قبل از انجام کاشت آن را تمیز کنید.

نکته بسیار مهم دوم : بعد از استفاده از ضد قارچ بر روی ناخن لاک میزنید و وارد دستگاه خشک کن ناخن میکنید و بعد برای خشک کردن کامل روی لاک باید تاپ کات استفاده کنید در واقع دستگاه های یو وی برای خشک کردن تاپ کات استفاده میشوند . این چند نکته را حتما برای کاشت ناخن استفاده کنید .

لاک ژل مارک kava

چگونگی خرید لاک ژل ناخن از شرکت نیل استارز

همین طور که در بالا به آن اشاره کردیم شرکت نیل استارز تولید کننده ژل لاک به صورت کاملا تخصصی در ایران  میباشد که آن را به تمام ایران ارسال انجام میدهیم این شرکت تولیدی از سال ۹۴ در حال تولید مواد کاشت ناخن مانند کلینزر، لیکئید، پودرکاشت ناخن و لاک بوده است. که با قیمت های بسیار عالی در اختیاردوستان عزیز قرار میدهد با لطفا به نکات زیر توجه کنید این شرکت در سراسرکشور نمایندگی فعال میپذیرد برای اطلاعات بیشتر لطفا با بخش فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید .
15

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما