نمایندگی فروش دستگاه لاک خشک کن uv در مشهد

بهترین دستگاه لاک خشک کن uv

آیا شما به دنبال بهترین  دستگاه لاک خشک کن uv هستید؟ نگران نباشید ، این بررسی شما را در درک بهترین و با کیفیت ترین لامپ خشک کن لاک ناخن و پخت کمک می کند. با این حال ، آیا شما صاحب یک آرایشگاه ناخن هستید یا به سادگی همه ناخن های خود را انجام می دهید؟ شما برای خشک کردن ناخن های مرسوم ، مد روز می توانید یک لامپ پخت یا خشک کن ناخن داشته باشید. خوب ، آن لامپ برای شما بهترین است؟ چون این کار باعث خشک شدن ناخن و لامپ ها می شود و کار را به طور موثر انجام می دهد. UV / LED را می توانید خشک کنید. هر لامپ / خشک کن دارای امتیازات معقول و سالم است. به هر حال ، بیایید شروع کنیم

دستگاه لاک خشک کن uv

۱٫  بهترین مارک دستگاه لاک خشک کن Wisdompark

این رقم به اندازه رقبای موجود در این لیست اما به اندازه کافی جادار نیست. این مورد راحتی استفاده ، ساخت هوشمند و مسئولیت پذیری است. به نوعی جذابیت دارد. این ژل های خیس کننده ، ژل های پایه ، ژل های تاپ ناچ را بدون مشکل درمان می کند. همچنین ، صفحه زیر قابل جابجایی با دادن پدیکورهای راحت ابعاد را تشکیل می دهد. بهترین ویژگی لامپ مجازات “قدرت دوگانه” شما برای تغییر بین ۴۸ و ۵۴ وات است.

هیچ چیز در این لیست ویژگی مشابهی را ندارد که به نفع آن باشد. با این حال ، عاملی که این مدل را به خوبی به دست می دهد این است که شما قادر خواهید بود تمام گزینه های ذکر شده را مشابه رقبای خود بدست آورید. اما این قیمت بسیار مناسب بودجه است.

دستگاه لاک خشک کن uv لامپ

۲٫ چراغ دستگاه لاک خشک کن LED led KEDSUM 12W

این  دستگاه لاک خشک کن uv از چراغ های LED قوی استفاده می کند که می تواند ۵۰۰۰ ساعت کار کند. شما بین تایمر ۱۰ ثانیه ، ۳۰ ثانیه ، ۶۰ ثانیه یا ۳۰۰ ثانیه انتخاب کنید کرد. هنگام انتخاب زمان دلخواه ، دستگاه پس از رسیدن به زمان خودکار می تواند خود را خاموش کند. این می تواند به شما اجازه گرم شدن کمک کند.

بالاتر از این میخ ، چراغ می تواند یک بالش باشد. اگر ژل ناخن را روی ناخن خود می زنید یا وقتی که منتظر دست شما هستید ، اگر آن را خشک می کنید ، اگر این دست را برای استفاده از آن استفاده کنید. همچنین ممکن است از این مدل برای انجام پدیکور استفاده شود. با این چراغ ناخن از سبک مسکن سیاه / صورتی یا سفید / صورتی انتخاب کنید.

دستگاه لاک خشک کن uv سانی

۳ نورلامپ دستگاه خشک کن ناخن  UV SUNUV

اگر این همه خشک کن را امتحان کرده اید و هارکسی ناامید کننده است ، باید خشک کن ناخن SUNUV را داشته باشید. این کار شما را از تمام دردهای شما التیام می بخشد و همیشه دوست داشتید ماندن را از بین می برد. منظور من این نیست که ناخن خشک کن کاملاً پزشک است. با این شرایط مثبت من داند چه کاری انجام می دهد و بسیار دلپذیر است. اول از همه ، این طراحی شده است وظیفه حرفه ای را به طور کامل انجام می شود.

این ممکن است به این دلیل باشد که یک خشک کن ناخن همه در یک است که از طیف گسترده ای از لاک ژل به نظر شما می رسد. اگر با خشک کن های لاک ناخن موجود در بازار مقایسه کنید ، چرا آن دو برابر سریعتر ژل شما را خشک می کنید. استفاده از لوازم ناخن UV SUNUV 24W بسیار ساده است. شما فقط نیاز به اتصال و استفاده از این دستگاه خشک کردن ناخن دارید. برای لک زدن منظم می توانید از این دستگاه خشک کن استفاده نکنید. خدمات مناسب برای هر مشاغل و منازل.

دستگاه لاک خشک کن uv 48 وات

  دستگاه لاک خشک کن uv توان  دستگاه ۴۸ وات

دستگاه لاک خشک کن uv  برقی لاک ناخن DeepDream 48W دارای لامپ های سبک وزن دوتایی است ، که اجازه می دهد تا با هر ژل و لک های شلاک شکل گرفته شود. این یک شکاف گسترده تر است ، اگر شما قادر خواهید بود دست خود را به راحتی در داخل قرار دهید. زمان تنظیم شده با ۲۴ لامپ دو لامپ با قدرت ۴۸ وات خوب است.

علاوه بر این دارای سه تنظیمات تایمر (۳۰ ، ۶۰ و ۹۹ ثانیه) و یک نمایشگر LCD بزرگتر است که به راحتی می توانید آن را نشان دهید. می توانید از آن برای ناخن ژل ، ناخن اکریلیک ، ناخن طبیعی استفاده کنید. قیمت زیاد نیست. بسیار حرفه ای زیر ۳۸ دلار میتونی امتحانش کنی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما