نمایندگی فروش دستگاه سوهان برقی خانگی شارژی

نتخاب یک دستگاه سوهان برقی خانگی

ناخن MelodySusie یک دستگاه سوهان برقی خانگی است  که به شما امکان می دهد که سالن زیبای خود را به خانه بیاورید و مانیکور خود را انجام دهید. آسان برای استفاده ، ابزاری اساسی برای  ناخن کاران مبتدیان است.

دستگاه سوهان برقی خانگی

مشخصات فنی دستگاه سوهان برقی خانگی

۱٫ این دستگاه سوهان برقی مسافرتی برای ناخن های ژل اکریلیک طراحی شده است. بنابراین اگر می خواهید لاک ژل ناخن های طبیعی را پاک کنید اما مانیکور ساز حرفه ای نیستید ، لطفاً از لنت های پاک کننده لاک ناخن به جای مته ناخن استفاده کنید تا به تخت ناخن آسیب نرسانید.

۲٫ به منظور پاسخگویی به نیازهای مانیکور حرفه ای ، این محصول با سرعت قابل تنظیم چرخش ۰-۲۰۰۰۰ دور در دقیقه طراحی شده است. لطفاً آن را به آرامی از سرعت کم به سرعتی که دوست دارید هنگام استفاده از آن تنظیم کنید تنظیم کنید. برای جلوگیری از صدمه زدن به عملکرد ناخن ، به یک باره آن را روی بالاترین سرعت تنظیم نکنید.

۳٫ موتور دستگاه سوهان برقی خانگی پر سرعت است وبه طور حتم گرما تولید می کند ، بنابراین لطفاً هر بار از مته ناخن خیلی طولانی استفاده نکنید. وقتی احساس کردید که مته ناخن بیش از حد گرم شده است ، لطفاً سریعاً از آن را خواموش کنید و قبل از استفاده مجدد صبر کنید تا گرما از بین برود. (هر بار بیشتر از ۲۰ دقیقه استفاده مداوم توصیه نمی شود)

۴٫ لطفا از آداپتور در بسته اصلی استفاده کنید. هنگامی که مته ناخن در حال چرخش است ، لطفا قبل از تعویض جای مته ناخن ، سوییچ را خاموش کنید.

۵٫ لطفاً سیم برق را نکشید و اجازه ندهید دستگاه افت کند.

۶٫ لطفاً هنگام قطع سیم ها از دستگاه استفاده نکنید و برای جلوگیری از قطع برق و شوک یا آتش سوزی ، با دست خیس شاخه را لمس نکنید. در شرایط خیس یا مرطوب کار نکنید / فقط یک پارچه خشک برای تمیز کردن مجاز است.

دستگاه سوهان برقی هندپیس

 

دسته دستگاه سوهان برقی مسافرتی یا (هندسی)

Powerful Motor: هندپیس با یک موتور قدرتمند و بی صدا همراه است. یک تجربه مانیکور و پدیکور بی صدا و لذت بخش برای شما فراهم می کند.

اتلاف گرما و لرزش کم: پوشش مخصوص ضد لغزش عایق سیلیکونی و طراحی حفره های تهویه کافی راحتی مطلوب را فراهم می کند و از گرما و فشار جلوگیری می کند.

سیستم قفل سرسوهان: تغییر در مته ناخن را آسان می کند.

 

 سرعت دستگاه کات خاخن

کنترل سرعت متغیردر دستگاه سوهان برقی مسافرتی – حداکثر ۳۰۰۰۰

۰-۱۵۰۰۰ دور در دقیقه: به شما امکان می دهد از مته به طور عمده روی ناخن های طبیعی استفاده کنید.

۱۵،۰۰۰-۲۵،۰۰۰ به شما امکان می دهد از آن برای ناخن های اکریلیک یا ناخن های طبیعی و اکریلیک استفاده کنید.

۲۵،۰۰۰-۳۰،۰۰۰ به شما امکان می دهد کارهای هنری ناخن حرفه ای تری انجام دهید.

قابل تنظیم: دکمه جلو / عقب (برای محافظت از موتور هنگام تغییر گزینه ها ممکن است ۲ ثانیه مکث کنید)

سوهان برقی ناخن

 

سیستم قفل سر سوهان های دستگاه کاشت ناخن – چگونه یک مته را جایگزین کنیم؟

بشکه مرکزی را در جهت عقربه های ساعت از “S” به “R” بچرخانید تا اینکه صدای “کلیک” را بشنوید تا سوراخ دریل سوراخ باز شود.

بیت فعلی را برداشته و بیت مورد نظر را وارد کنید.

بشکه مرکزی را در خلاف جهت عقربه های ساعت از “R” به “S” بچرخانید تا اینکه صدای “کلیک” را بشنوید تا سوراخ سوراخ را در جای خود قفل کنید.

 

مکانیزم محافظت از خود مته قابل تعویض و ناخن

ظرفیت باتری: ۱۲۰۰mA

زمان شارژ: ۲-۲٫۵ ساعت زمان کار: ۸-۱۰ ساعت

محافظت از خود: وقتی فشار غیر عادی وجود داشته باشد ، متوقف می شود. در این صورت ، لطفا مته ناخن را خاموش کرده و سرعت را بر روی Min تنظیم کنید. سپس ، مته ناخن را دوباره روشن کنید.

دستگاه سوهان برقی مسافرتی

 

مانیکور و پدیکورحرفه ای

برای ناخن های طبیعی / اکریلیک / ژل سازنده / ناخن های پودر آغشته و همچنین ناخن های قدیمی حیوانات خانگی کاملاً محکم و دقیق است.

نکته برای مبتدی: اگر می خواهید لاک ناخن طبیعی را پاک کنید ، سعی کنید از پد های پاک کننده لاک استفاده کنید تا با عملکرد نامناسب آسیب به بستر ناخن وارد شود.

 

شرکت بزرگ نیل استارز وارد کنده دستگاه سوهان برقی خانگی با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد جهت اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس  فرمایید

4

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما