نمایندگی فروش دسته سوهان برقی ناخن هندپیس گارانتی

فروش دسته سوهان برقی ناخن در سراسر ایران

همین طور که میدانید در دستگاه سوهان برقی ناخن یکی از چیزهای که بسیار اهمیت دارد دسته سوهان برقی ناخن یا همان هندپیس است در حدود ۸۰ درصد قیمت دستگاه را به خود اختصاص میدهد

دستگاه ناخن که برای هنرهای ناخن و مراقبت از ناخن مناسب است. اخیراً محصولات خانگی که برای تمیز کردن ناخن مناسب هستند ، از جمله محصولات حرفه ای ، ظاهر شده اند. بعضی از آنها با یک گودال برای درمان کوتیکول عرضه می شوند و در بعضی دیگر سرعت چرخش برای مبتدیان تعیین شده است ، بنابراین برخی از افراد ممکن است ندانند کدام یک بهتر است.

بنابراین ، این بار محصولات محبوب توصیه شده را در قالب رتبه بندی همراه با نحوه انتخاب و استفاده از آنها معرفی خواهیم کرد. لطفا سعی کنید یک ماشین ناخن مناسب خودتان پیدا کنید.

آیا به ماشین ناخن نیاز دارید؟ چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟

 

آیا برخی از خود میخکوب ها حتی اگر نگران این کار هستند نیاز به خرید دستگاه ناخن دارند؟ مگر عده ای در فکر خرید نیستند؟ اما به محض استفاده از آن قطعاً قادر به جدا شدن از آن نخواهید بود.

دستگاه ناخن ابزاری الکتریکی برای ناخن است که می تواند برای خاموش کردن هنر ناخن ، ترمیم ژل ناخن و انجام مراقبت هایی مانند درمان کوتیکول ، شکل دادن ناخن و پرداخت ناخن مورد استفاده قرار گیرد . این اغلب در آرایشگاه های ناخن استفاده می شود ، اما اخیراً ، تعداد خود میخکوب ها در حال افزایش است.

مراقبت دستی از ۱۰ ناخن کاملاً دشوار است. اگر ماشین ناخن داشته باشید می توانید به سرعت ناخن های خود را به زیبایی تمام کنید و به دلیل برقی بودن ، دستان شما خسته نمی شوند. اگر می خواهید خودتان ناخن های خود را درست کنید ، یا اگر با زحمت به ناخن هایتان اهمیت می دهید ، ارزش امتحان کردن را دارد!

دسته سوهان برقی ناخن

نحوه انتخاب دستگاه سوهان برقی ناخنن

در مرحله بعدی ، من نحوه انتخاب ماشین ناخن را معرفی می کنم.

تعداد و نوع بیت ها را بررسی کنید!

دسته سوهان برقی ناخن سوهان

 

 

تعداد و انواع بیت های همراه با دستگاه ناخن از محصولی به محصول دیگر متفاوت است. بررسی کنید که آیا دارای بیت های متناسب با هدف شما است .

بیت به ضمیمه ای گفته می شود که هنگام تراشیدن یا مراقبت از سوهان به نوک دستگاه متصل می شود. بیت هایی برای تراشیدن سطح پوست سر و ژل ها ، بیت هایی برای تمیز کردن و بیت هایی برای پرداخت ناخن وجود دارد. از قبل روشن کنید که چه چیزی نیاز دارید.

توجه داشته باشید که برخی از محصولات ارزان قیمت فقط با کمی مراقبت همراه هستند . بعداً ممکن است بتوانید بیت های اضافی را خریداری کنید ، اما در بیشتر موارد به آن دستگاه اختصاص دارد ، بنابراین بهتر است قبل از خرید آن را بررسی کنید.

مواد اصلی بدنه توصیه می شود از فلز پایدار ساخته شده باشند!

دسته سوهان برقی ناخن

 

انواع دسته سوهان برقی ناخن (هندپیس ناخن)

دسته سوهان برقی ناخن دو نوع هستند ، یکی با بدنه پلاستیکی و دیگری با بدنه فلزی. اگر محصولی با تعداد چرخش بالا انتخاب می کنید که دارای لرزش شدید خواهد بود ، بنابراین بهتر است یک محصول فلزی را انتخاب شود . حتی اگر از پلاستیک ساخته شده باشد ، سبک است و این مزیت را دارد که در هنگام کار خسته نشوید حتی اگر مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید ،

دسته سوهان برقی ناخن اگر از فلز ساخته شده باشد ، وزن و مقاومت مناسب باعث می شود ارتعاشات به دست منتقل نشوند و نگرانی در مورد لرزش هنگام استفاده کمتر است. همچنین برای مبتدیان توصیه می شود که با هندپیس سبک استفاده کنند که لرزش کمتری داشته  باشد

شرکت بزرگ نیل استار نمایندگی فروش دسته سوهان برقی یا همان هندپیس میباشد شما میتموانید این محصول را به صورت اینترنتی به صورت ۲۴ ساعت سفارش دهید

                فروش آغاز یک تعهد است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما