مشخصات خرید دستگاه لاک خشک کن ناخن

چیزی که این روزها بسیار اهمت دارد زمان است هر چقدر تکنولوژی پیشرفت میکند ارزش زمان هم بیشتر میشود این روزها مردم بیشتر دوست دارند که کار خود را سریع و در کمترین زمان ممکن انجام دهند. ما تکنولوژی را به خدمت گرفته ایم تا به شما در این کار شما را یاری دهد یک دستگاه لاک خشک کن ناخن میتواند به شما کمک کند تا درکمترین  زمان ممکن لاک ژل مشتری های خود را خشک کنید . با این کار شما به مشتری های بیشتری رسیدگی خواهید کرد به زبان ساده کار خوب زمان کمتر مشتری بیشتر. با ما تا اخر همراه باشید. معرفی بهترین دستگاه لاک خشک کن ناخن.

سالن مانیکور

معرفی خشک کن ناخن UV 💓SUN 5 PRO 72W

خشک کن ناخن ما کاملاً و به طور موثر لاک ژل ناخن را درمان می کند و به شما امکان می دهد در راحتی و راحتی خانه خود به مانیکور و پدیکور با کیفیت سالن دست پیدا کنید! از فناوری دوگانه UV / LED برخوردار است و آن را برای درمان لاک های ناخن و انگشتان پا مبتنی بر ژل ساخته است. همچنین ، همراه با دکمه های لمسی و یک صفحه نمایش بزرگ LCD برای تنظیم و مشاهده زمان پخت مورد نظر شما است.

چه مواردی از لامپ را از رقابت جدا می کند؟

enough به اندازه کافی جادار که بتواند هر دو دست یا هر دو پا را از هر شکل و اندازه در خود جای دهد.
polish انواع لاک ژل ناخن را درمان می کند: ژل LED ، ژل UV ، ژل سازنده ، ژل مجسمه سازی و غیره
✅ به پوست آسیب نمی رساند و به چشم آسیب نمی رساند.
sen حسگرهای داخلی داخلی دست ها را روشن کنید ، چراغ روشن است. دست ها ، چراغ خاموش!
✅دستگاه لاک خشک کن ناخن sun دارای ۴ کنترل زمان از پیش تعیین شده: ۱۰s ، ۳۰s ، ۶۰s و ۹۹s حالت گرمای کم.
✅ ۳۶ مهره نور LED LED دوتایی. نور را به طور مساوی توزیع کنید ، هیچ منطقه مرده یا گوشه ای وجود ندارد. ۵۰،۰۰۰ ساعت طول عمر طولانی را ارائه می دهد.
both مناسب برای استفاده در خانه و سالن.

دستگاه لاک خشک کن ناخن

 

ویژگی ها و جزئیات دستگاه لاک خشک کن ناخن

دستگاه لاک خشک کن ناخن UV LED SUN 5 PRO برای خشک کردن اکثر انواع لاک های ناخن و اکستنشن از جمله ژل های سخت ، ژل های UV / LED ، CND Shellac ، OPI ، مجسمه سازی ، گیلندها و سازندگان قابل استفاده است.

👍 نمایش زمان دیجیتال. صفحه LCD داخلی زمان خشک شدن ناخن را نشان می دهد و به عملکرد حافظه زمانی مجهز است که می توانید آن را در حالت گرمای کم ۱۰ ، ۳۰ ، ۶۰ یا ۹۹ ثانیه تنظیم کنید.

S حسگر هوشمند. چراغ ناخن LED ناخن و انگشتان حرفه ای ما دارای سنسورهای فروسرخ است که وقتی دست یا پا را به داخل و خارج می کنید ، به طور خودکار چراغ ژل ناخن را روشن یا خاموش می کند.

دستگاه sun uv

👍 فوق العاده جادار. به اندازه کافی بزرگ است که می تواند همزمان هر دو دست یا هر دو پا را درون خود جای دهد! نور مانیکور ماورا UV بنفش ما می تواند ناخن ها را به طور یکنواخت خشک کند و باعث تسریع در بهبود ناخن در خانه شما شود!

👍 دستگاه لاک خشک کن ناخن sun با قدرت بالا و صرفه جویی در انرژی. از برق صرفه جویی کنید و از هزینه تعویض لامپ ها خودداری کنید! لامپ حرارتی ۷۲ وات ما مجهز به ۳۶ لامپ LED است که می تواند تا ۵۰ هزار ساعت دوام داشته باشد!

 

قیمت دستگاه های uv

دستگاه های لاک خشک کن به دلیل این که وارداتی هستند و نرخ ارض معمولا در نوسان است در سایت قیمت را درج نیکنیم برای اطلاعات بیشتر لطفا با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما