مرکز خرید ژل کاشت ناخن در تهران

،کاشت ناخن به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از این روش ها کاشت ناخن با ژل است که معمولا ظریف تر و معمولی تر از کاشت ناخن به روش های دیگر است و راحت تر و سریع تر انجام می شود و ماندگاری بیشتری دارد و به ترمیم کمتری نیاز دارد و از مواد مرغوب تهیه می شود.

مرکز خرید ژل کاشت ناخن در تهران

مشخصات ژل کاشت ناخن مرغوب

مشخصات ژل کاشت ناخن مرغوب

پلی ژل ناخن امروزه از رونق بالایی برخودار است و به همین دلیل با استقبال بانوان نسبت کاشت ناخن و زیبایی دست رو به رو شده است، Polygel ناخن از مواد اصلی کاشت ناخن است این محصول از کیفیت های متنوعی برخوردار است که یکی از محبوب ترین روش های زیبایی ناخن است که امروز بانوان زیادی در سراسر دنیا برای زیبایی و حفظ ناخن های خود از کاشت ناخن با ژل استفاده می کنند.

عوامل موثر در کاشت ناخن چیست؟

کاشت با Polygel ناخن یکی از روش های شایع است  این ژل ها رنگ بندی و کیفیت های مختلفی دارند و کیفیت این محصولات به عواملی مانند مدت زمان خشک شدن ژل بر روی ناخن ،  شفافیت و رنگ طبیعی ناخن ، بدون بو بودن ژل و مواد غیر سمی بستگی دارد. Polygel از محبوب ترین روش های کاشت ناخن هستند که به طور طبیعی بر روی ناخن جلوه می کند و نیازی به قرار دادن تیپ روی ناخن ندارند و ژل های کاشت ناخن روی ناخن بی رنگ و شفاف است رنگ این ژل ها معمولا ملایم است . قیمت ژل ناخن بسته به برنده تولید کننده و اندازه بسته بندی آن دارد و رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

قیمت عمده پلی ژل ناخن در تهران

قیمت عمده ژل کاشت ناخن در تهران

امروز زیبایی ناخن ها و دست ها به یکی از ملزومات آرایشی در خانم ها تبدیل شده است کاشت ناخن یکی از مشاغل پردر آمد است که تازگی علاقه مندان زیادی به خود جلب کرده است یکی از مسائل مهم خرید ژل ناخن کیفیت آن است برای خرید عمده این ژل ها می توانیم به فروشگاه های عمده فروشی در تهران مراجعه کنیم و این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنیم خرید از وارد کنندگان اصلی این محصولات باعث می شود تا محصولات اورجینال را با قیمت مناسب خریداری کنیم .قیمت این ژل ها بستگی به برند تولید کننده آن ها دارد انواع این ژل ها را می توان به صورت عمده و تک خریداری کرد و استفاده کرد پلی ژل هیچ ضرری برای ناخن ها ندارد و از مواد غیر سمی و استاندارد تهیه می شود.

نحوه خرد محصولات و سفارش ژل کاشت

مرکز خرید Polygel در تهران ین محصول و تمام  دستگاه های کاشت ناخن با بهترین برند ها  از جمله دستگاه استراگ، دستگاه کاشت ناخن  ماراتون، دستگاه مانیکور وپدیکور نیل ستر را به صورت اینترنتی به سر تا سر کشور ارسال مینماید جهت خرید و سفارش میتوانید به صورت ۲۴ ساعت با واحد پشتیبانی ما تماس حاصل فرماید  قابل ذکر است تمام محصولات برقی دارای گارانتی یک ساله میباشد

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما