خرید لوازم کاشت ناخن مورد نیاز سالن وهنرجو تهران

مواد و لوازم کاشت ناخن در یک پک کامل و به صورت کملا حرفه ای. شما برای یک سالن نیاز به خرید پک های حرفه ای دارد که حتما باید در این پک ها سوهان برقی استرانگ یا ماراتن باشد جهت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.


لوازم کاشت ناخن

لوازم کاشت ناخن در یک کیف شامل:

یک پک لوازم کاشت ناخن حدودن شامل 30 الی 50 قلم میباشد. از سوهان برقی و دستگاه لاک خشک کن گرفته تا پودر و لیکوئید ناخن و پلی ژل، لاک ژل


سوهان برقی ماارتون مخصوص پک لوازم کاشت ناخن


مطمئن باشید که حتی کوچکترین پک های لوازم کاشت ناخن ما حاوی همه چیزهایی است که شما برای مانیکور مناسب خود با قیمت بسیار عالی نیاز دارید! خرید وسایل کاشت ناخن به صوزرت پک طبیعتاً هزینه کمتری نسبت به خرید تک به تک هر محصول دارد.

هنگامی که پک لوازم ناخن در دست شما است ، شما کاملاً تمام ابزارهای دستیابی به مانیکور ، ناخن هنر یا تزئینات رویاهای خود را در اختیار خواهید داشت. علاوه بر این ، ست های کاملاً طراحی شده ما به شما اطمینان می دهند که همه محصولات با یکدیگر سازگار هستند و همچنین به شما اطمینان می دهند که هیچ چیزی را برای تبدیل ناخن هایتان به کارهای هنری واقعی فراموش نخواهید کرد.


مانیکور و پدیکور

دستگاه لاک خشک کن حرفه ای

هر پک حاوی یک عدد دستگاه یووی ناخن است. این دستگاه لاک خشک کن تمام لاک ژل و پلی ژل ها را در کمترین زمان خشک میکند. که معموا از توان 120 وات الی 280 وات در یک سالن استفاده میشود.

 


پک لوازم کاشت ناخن ویژه هنرجو از قیمت 4 ملیون شروع میشود. برای سالن دار از قیمت 7 ملیون به بالا
مواد کاشت

پک های ما هم به افراد حرفه ای و هم برای مبتدیانی که می خواهند نتیجه ای عالی بدست آورند، است. اگرچه اگر تازه کار خود را شروع می کنید ، مجموعه های ما بهترین گزینه برای ورود موفقیت آمیز و چشمگیر به دنیای جذاب هنر ناخن است.

چگونگی خرید وسایل و لوازم کاشت ناخن

جهت خرید وسایل و مواد کاشت ناخن میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۲ با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید. ارسال به سراسر ایراندیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما