قیمت پک کامل لوازم کاشت ناخن

در مقاله زیر به برسی یکی از بهترین پک لوازم کاشت ناخن خواهیم پرداخت که شما میتواید آن را تهیه کند

در اینجا پک لوازم کاشت ناخن که هر مانیکور نیاز دارد ، آورده شده است

شما قبلاً همه چیز راجع به بافرها و برش دهنده ها و دستگاه های کاشت که به عنوان مانیکور نیاز دارید ، می دانید ، اما ناخن پک لوازم کاشت ناخن شما را در تجارت کاملاً متفاوت می کند. خواه می خواهید ، طرح های پیچیده با بدلیجات و یا یک سورپرایز پر زرق و برق برای جشن های تعطیلات ایجاد کنید ، در اینجا هفت وسیله و ابزار مانیکور ناخن مورد نیاز هر مانیکور را آورده ایم.

پک لوازم کاشت

۱٫ موچین مانیکور

شما در حال حاضر در پک لوازم کاشت خود موچین دارید ، اما برای هنر ناخن ضروری است. نمی توانید با انگشتان خود جوهارات بسیار کوچک و لوازم ناخن کوچک اضافه کنید! آنها همچنین برای چیدن و قرار دادن برگه های برچسب روی ناخن ها بسیار مناسب هستند.

۲٫ نوار کاشت ناخن

برای مانیکور فرانسوی و طرح های هندسی و بلوک ، نوار هنری به شما امکان می دهد ظاهر دلخواه خود را ایجاد کنید و متناسب با آن صیقل دهید. اما برای ایجاد طرح می توانید از نوار استریپینگ نیز استفاده کنید.

۳٫ ابزار نقطه گذاری مانیکور

اگر می خواهید روی ناخن های خود نقاط ریز ایجاد کنید یا از هر نوع طرح کوچک استفاده کنید ، به یک ابزار نقطه گذاری ناخن نیاز دارید. یک ابزار نقطه گذاری به شما امکان می دهد آنچه را که یک برس لاک ناخن ضخیم تر انجام نمی دهد ، انجام دهید. همچنین استرس شما را از ثابت نگه داشتن سنگ دست هنگام استفاده از لهستانی برطرف می کند.

لوازم مانیکور

۴٫ برس نازک ناخن

شما می توانید در هر فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی برسهای نازک را بردارید ، اما اگر وقت ندارید به آنجا بروید ، برس کوچک یک هنرمند نازک این کار را انجام می دهد. این به شما کمک می کند خطوط نازک و جزئیات پیچیده ای ایجاد کنید که نمی توانید با هر نوع ابزار دیگری ایجاد کنید. مطمئن شوید که پس از اتمام تزئینات ، مسواک را با کمی پاک کننده لاک ناخن به درستی تمیز کرده اید.

۵٫ پد های براق کننده لاک ناخن

زرق و برق می تواند یکی از ناامیدکننده ترین محصولات ناخن برای از بین بردن آن باشد. چسبناک و براق و دانه ای است. اطمینان حاصل کنید که روی پد های پاک کننده لاک ناخن بافتی که می توانند هر زرق و برق خوب یا آسیاب شده را در عرض چند دقیقه پاک کنند ، سرمایه گذاری کنید.

۶٫ روپوش مات در پک لوازم کاشت

لاک های مات هنوز هم داستانی داغ هستند ، بنابراین با استفاده از یک روکش مات فوری به ناخن هایتان لیفت صورت دهید. این یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر شکل هر نوع براق کننده ، براق یا ناخوشایند و آماده ساختن آن است.

ابزار مانیکور ناخن

۷٫ قلم اصلاح لاک ناخن

قلم اصلاح کننده لاک می تواند خطاها و نقص ها را پاک کرده و کار شما را به بهترین شکل نشان دهد. نوک دقیق قلم پر شده با پاک کننده لاک ناخن می تواند به راحتی اشتباهات موجود در دیواره های جانبی ناخن ها را پاک کن.

 

 پودر کاشت ناخن

یکی از موادی که در کار کاشت ناخن بسیار مهم است و در این پک لوازم  شما نیاز دارید همین پور کاشت است که معموا به صورت ۴ رنگ در بازار ه به صورت بسته بندی و هم به صورت کیلوی یا فله ای موجود است که معمولا سالن داره ها این مواد را ه صورت فله ای تهیه میکنند رنگ های موجود سفید ، کلیر ، صورتی و پودر نچرال میباشد

جهت خرید لوازم و ابزار الات پک کاشت ناخن میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما