خرید قیمت پودر ناخن کلیر 28گرمی 200 هزار تومان Nbi

پودر ناخن کلیر یکی از بهترین پودر های است که در بین ناخن کار ها طرف دارهای بسیار زیادی دارید این مواد به رنگ شفاف میباشد و همین امر باعث میشود که ناخن کار بتواند روی آن را طراحی کند و به بهترین شکل ممکت دیزان انجام دهد. یک پودر خوب دارای چندین خصوصیات باید باشد یکی پوشش مناسب و دیگری این که بعد کار هوا نگرد و از قیت مناسبی برخوردار باشد .  برای پرداخت روی ناخن قبل از کاشت نیاز به دستگاه سوهان برقی میباشد پس برای شناخت این محصول با ما همراه باشید.


پودر کلیر مارک nbi


پودر ناخن کلیر


پودر ناخن کلیر مارک nbi

براق و ماندگاری طولانی: پودر ناخن کلیر یک سطح براق عالی روی ناخن‌های طبیعی و مصنوعی شما ایجاد می‌کند تا هفته‌ها محکم و براق بمانند. برای اطمینان از اینکه ناخن های خود را به زیبایی آرایش و ظاهر افراد مشهور می آورید، اینجا یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی ناخن شما است.

صاف و آسان برای اعمال: پودر کاشت ناخن یک پوشش بی عیب و نقص ایجاد می کند، این محصول دارای چسبندگی عالی است و رنگ واقعی را نشان می دهد. پودر اکریلیک کاملاً خوب ما توانایی کار عالی دارد. که به شما اجازه می دهد تا ظاهری بدون حباب و حتی رنگ آمیزی داشته باشید

راحت: بدون نیاز به دستگاه یو وی ناخن ، در عرض ۲ دقیقه خشک می‌شود و رنگ‌ها وقتی با مایع اکریلیک ترکیب شوند، رنگ‌های واقعی را نشان می‌دهند.

مشخصات پودر کاشت ناخن مارک nbi

پودر کاشت ناخن

چگونگی شرایط نگهداری از پودر ناخن

در جای خنک نگهداری شود. در ظرف را در جای خشک محکم بسته نگه دارید. از نور مستقیم خورشید خودداری کنید

استنشاق: بدون نیاز به کمک های اولیه در استفاده معمولی (یک بار قرار گرفتن در معرض مقدار کم) پیش بینی نمی شود. در صورت لزوم، فرد را به هوای تازه منتقل کنید.

تماس چشمی: برای احتیاط چشم ها را با آب بشویید.

تماس پوستی: پودر ناخن کلیر نیازی به کمک های اولیه پیش بینی نمی شود. در صورت لزوم با آب بشویید.

بلعیدن: نیازی به کمک های اولیه پیش بینی نمی شود. اگر احساس ناراحتی کردید، به دنبال مشاوره پزشکی باشید. برای انجام دادن کاشت ناخن حتما از دستگاه های حرفه ای استفاده کنید یکی از این لوازم دستگاه سوهان برقی استرانگ 210 میباشد. که ساخت کشوره کره جنوبی با گارانتی میباشد.


پودر کیستون

پودر کاشت ناخن 28 گرمی nbi

چگونگی خرید پودر کاشت ناخن کلیر و هلویی

جهت خرید پودر ناخن کلیر و رنگ هلوی تیره با مارک nbi با قیمت بسیار مناسب میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۱ با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سرسر کشور در کمترین زمان ممکن، شرکت بازرگانی نیل استارز دفتر مرکزی شیراز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما