قیمت لیکویید کیستون Keystone وزن 4 لیتری اصلی

مایع لیکویید کیستون با کیفیت عالی برای استفاده درسالن، مایع مناسبی برای ساختن ناخن های پودری است. این مایع مونومر مبتنی بر EMA ناخن را کاملاً شکل می دهد و همچنین برای استفاده در مشتریان با پوست حساس بسیار مناسب است. این مایع حاوی بازدارنده اشعه ماوراء بنفش است که از کریستال شدن، زرد شدن و تغییر رنگ ناخن ها جلوگیری می کند.

این لیکوئید ناخن کیستون را می توان با پودرهای کلیر کیستون و رنگی و براق ما برای ناخن های اکریلیک استفاده کرد. در ترکیب با پودرها، زیباترین ناخن ها را ایجاد می کنید! ناخن های خود را با یک لایه اکریلیک تقویت می کنید یا ناخن های خود را با نوک یا شابلون دراز می کنید. زمان پخت تقریباً ۳ دقیقه است.


تخفیف فروش لیکوئید کیستون


 قیمت لیکویید ناخن کیستون


خلاقیت های مختلف امکان پذیر است. برای داشتن یک ناخن طبیعی، یک مانیکور فرانسوی یا یک ناخن طراحی چشمگیر به رنگ با زرق و برق. شما طول و شکل ناخن های خود را تعیین می کنید. به سراغ ناخن های بیضی، مربع یا نوک تیز بروید. بسته به رشد ناخن ها، پس از چهار یا پنج هفته به درمان بعدی برای ناخن های اکریلیک خود نیاز خواهید داشت.

مایع لیکویید کیستون تمام چرب برای دانش آموزان و همچنین تکنسین های تازه کار ناخن ایده آل است.


لیکویید کیستون


 

مشخصات لیکویید کیستون

مشخصات لیکویید کیستون

ناخن مایع مجسمه سازی ناخن بدون MMA و استون، تثبیت کننده رنگ و بو کم است که به طور ویژه برای عملکرد با سیستم های اکریلیک فرموله شده است و در عین حال کارایی عالی را برای هنرمندان حرفه ای ناخن کار می کند.
– مونومر اکریلیک
– اتیل متاکریلات
– بدون استون
– تبخیر نمی شود
– تثبیت کننده رنگ –
رنگ بنفش
– بوی کم در مقایسه با مونومرهای دیگر
– کاملا با پودرهای اکریلیک می چسبد
– فرمول عدم زرد شدن
– زمان گیرش متوسط
​​- سایش طولانیمایع لیکویید کیستون یک مونومر برای استفاده حرفه ای بدون MMA و استون خالص است که به جلوگیری از تبخیر کمک می کند، عطر کمی دارد و به طور ویژه فرموله شده است تا سازگاری عالی با سیستم های اکریلیک داشته باشد و در نتیجه ماندگاری فوق العاده ای در زیبایی ناخن ها ارائه دهد. مانیکور و پدیکور. . مونومر اکریلیک برای ناخن
– اتیل متاکریلات
– بدون استون
– تبخیر نمی شود
– رنگ اکریلیک ها را تثبیت می کند
– رنگ بنفش
– رایحه کم نسبت به لیکوئیدهای دیگر
– حداکثر چسبندگی با پودرهای اکریلیک
– خشک شدن متوسط
​​- زرد نمی شود.
خرید لیکوئید کیستون اصلی

انوع لیکوئید ناخن کیستون

لیکوئید ناخن کیستون به طور کلی به 3 دسته اصلی تقسیم میشوند که معمولا هنرجویان لیکوئید کیستون ناخن چرب و سالن دار های از لیکویید ناخن خشک یا نیم چرب استفاده میکنند به یک دلیل ساده هر چه چربیت بیشتر باشد پودر و مواد دیر تر روی ناخن خشک میشود و هنر جو به راحتی میتواند روی ناخن را حالت دهد. پس اپر هنرجو هستید حتما از چرب استفاده کنید و اگر سالن دار هستید مواد نیم چرب استفاده کنید.


لیکویید ناخن کیستون چرب

لیکوئید ناخن کیستون نیم چرب
تخفیف برای تیر ماه قیمت 500

قیمت لیکوئید کیستون ناخن

قیمت لیکوئید کیستون ناخن

لیکویید کیستون یکی از بهترین مواد برای کاشت ناخن است که همین طور که در بالا به شما گفته شد دارای ۳ مدل اصلی است، که از همه بهتر که در ایران مشتری بسیار زیادی دارد نوع چرب آن است. جهت خرید لوازم کاشت ناخن  میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور یک لیتری رایگان

قیمت لیکوئید کیستون ناخن


6

  1. وقت شما بخیر من چند روز پیش یک 4 لیتری لیکویید خریدم واقعا کیفیتش عالی بود ولی یکم ریخته بود توی کارتن ممنون میشم برای ارسال با اتوبوس بفرستید من 70 هزار تومان کرایه تیپاکس دادم واقعا زیاده. ممنون از برخورد عالی فروشنده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما