قیمت لاک خشک کن sun one سان وان ۴۸

مشخصات دستگاه لاک خشک کن sun one

لاک خشک کن sun one با توجه به نیاز شما می تواند ۳ تایمر ۵ ، ۳۰ ، ۶۰ را انتخاب کند. شما می توانید به جای رفتن به سالن ، ناخن را در خانه انجام دهید. چراغ ناخن UV LED همچنین هدیه ای مناسب برای خانواده و دوستان است. پول زیادی برای شما نمی گیرد ، اما برای سالن حرفه ای است.

در اینجا یک خبر خوب می آید! لاک خشک کن sun one با ۳۰ عدد لامپ UV/LED (365 نانومتر+۴۰۵ نانومتر) منبع نور دوگانه یک ناخن خشک کن حرفه ای است که نیازی به تعویض لوله لامپ ندارد!

لاک خشک کن sun one

آیا دستگاه لاک خشک کن sun one با لاک ناخن معمولی کار می کند؟

بله و خیر. شما باید از ژل یا روکش بالا استفاده کنید. بنابراین لاک معمولی خود را بمالید و منتظر بمانید تا بین لایه ها هوا خشک شود و سپس ژل یا روکش بالا را بمالید و درمان کنید. اگر از همه محصولات ژل یا شللاک استفاده می کنید ، دوام نخواهد داشت ، اما به گسترش یک نوع مانیکور معمولی کمک می کند. دستگاه لاک خشک کن sun one یو وی فقط لاک ها که هاوی مواد uv را خشک میکنند

 

دستگاه یو وی ناخن سان وان

SUNONE یک لامپ خشک کننده لاک ناخن UV/LED شگفت انگیز است. این نور هم برای لاک ژل و هم برای ژل های سازنده عالی عمل می کند. دست خود را داخل کنید و به طور خودکار چراغ را روشن می کند یا یکی از دکمه های از پیش تعیین شده را انتخاب کنید.

۳۰ ریش LED با قدرت بالا
پخت و خشک شدن سریع
تقریباً برای همه ژل های ناخن مناسب است
۳ تایمر با سنسور ۵s ، ۳۰s ، ۶۰s
از چشم و پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت کنید
صرفه جویی ۵۰ درصدی نسبت به متوسط لامپ
چراغ ناخن پخت کننده

لاک خشک کن سان وان

چگونه می توان از دستگاه لاک خشک کن خود استفاده کرد؟

۱٫ یک لایه نازک از ژل پولیش ها طبق دستورالعمل استفاده از آن را روی ناخن تمیز و خشک بدون دست زدن به کوتیکول یا پوست در کنار ناخن ها بمالید.

۲٫ زمان سنج مناسب (۵s/30s/60s) را بر اساس نیاز لایه انتخاب کنید. لامپ پس از زمان مشخص شده به طور خودکار خاموش می شود. یا از سنسور خودکار استفاده کنید ، وقتی دست/پا را داخل یا بیرون می گذارید به طور خودکار روشن یا خاموش می شود.

۳٫ لطفاً توجه داشته باشید که زمان پخت بر اساس مارک لاک ژل متفاوت است. لاک خشک کن sun one فقط برای انواع لاک های ژلی است ، نه برای لاک ناخن معمولی. قبل از خرید مطمئن شوید که لاک شما سازگار است. برای به دست آوردن بهترین نتایج ، تا زمانی که درمان کامل نشده ، از حرکت بیش از حد دست خودداری کنید.

۴٫ اگر لاک ژل بعد از پخت کمی چسبناک بود ، لطفاً از الکل مالش دهنده برای پاک کردن آن استفاده کنید. با  از لاک خشک کن sun one مانیکور یا پدیکور زیبای خود لذت ببرید!

 

ویژگی ها و جزئیات دستگاه یو وی sun one

انتخاب ۵ میلیون متخصص:  لاک خشک کن sun one متخصص در ناخن های خشک کن سالن UV LED است ، نام تجاری مورد اعتماد بیش از ۵ میلیون متخصص و سالن در سطح جهان برای کیفیت برتر و سهولت استفاده.
D خشک شدن سریع و سازگاری گسترده: متوسط زمان پخت شما با SUNUV 50 کوتاه می شود. پخت سریع با همه مارک های ژل ناخن مورد علاقه خود از درجه های مبتدی تا حرفه ای. زمان دقیق صاف کردن لاک ها ، پایه ها ، روکش و ژل های خود را می توانید در بسته بندی محصول یا کتابچه های راهنمای کاربر مشاهده کنید.
➣ ایمن و راحت: SUNone یک خشک کن ناخن و پا است که مجهز به ۳۰ مهره LED است. دیگر با سرچشمه چشم یا چشم ناراحت کننده با منبع نور سفید تقویت شده ، دیگر احساس سرگیجه یا ناراحتی نمی کنید.

➣ سنسور هوشمند و تایمر قابل تنظیم: سنسور هوشمند دستگاه یو وی sun one اجازه می دهد تا فرآیند پخت خودکار بدون عملیات دستی آغاز شود. در ۳ تنظیمات تایمر ۵s/30s/60s و یک تنظیم خودکار در ۹۹s قابل تنظیم است. دستگاه یو وی سان وان برای استفاده در خانه و سالن ایده آل است ، تجربه مانیکور و پدیکور شما را به سطح کاملاً جدیدی می رساند!

دستگاه یو وی سان وان

چگونگی خرید دستگاه لاک خشک کن sun one

جهت خرید دستگاه های لاک خشک کن با مارک سان و لوازم کاشت ناخن میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن  دستگاه یو وی سان از ۶ وات تا ۱۶۰ وات موجود است که برای استفاه در منزل یا سالن ۴۸ وات مناسب است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما