قیمت لاک خشک کن سان مدل L.K.E 2023 گیلان

در مقاله زیر به برسی ۶ مدل از بهترین دستگاه های یو وی سان که هم برای استفاده در خانه هم سالن مناسب هستند خواهیم پرداخت که قیمت بسیار مناسبی دارند. با ما همراه باشید .لاک خشک کن مینی سان اگر ترجیح می دهید همه ناخن ها را در یک زمان خشک کنید ، اما هنوز یک لامپ ناخن جمع و جور می خواهید ، این یکی را در نظر بگیرید. اندازه گوشی تلفن همراه است و برای حمل و نقل جمع می شود.


دستگاه یو وی مینی 6 وات

LED های تعبیه شده از نور UV برای درمان انواع لاک ژل استفاده می کنند. هیچ محدودیتی برای نام تجاری وجود ندارد. برای پوشاندن تمام پایه ها ، دو طول موج ۳۶۵ نانومتر و ۴۰۵ نانومتر ساطع می کند.

سه تایمر از پیش تعیین شده وجود دارد: ۶۰ ثانیه ، ۳ دقیقه و همیشه روشن. یک فشردن دکمه تنظیم اول را روشن می کند ، دو بار دوم را فشار می دهد و با فشار طولانی نور روشن می شود.

از منبع USB تغذیه می کند. کابل موجود را به لپ تاپ ، رایانه یا پاوربانک وصل کنید تا اجرا شود.


یو وی ناخن 40 وات

 دستگاه لاک خشک کن سان LKE 40 وات

اگر مرتباً مانیکور خانگی انجام می دهید ، این چراغ ناخن می تواند به شما در پس انداز پول کمک کند. دارای ویژگی های پیشرفته ای است که در مدل های جمع و جور نمی توانید پیدا کنید.

به عنوان مثال ، دارای سنسور هوشمند است. هنگامی که دست خود را داخل آن قرار می دهید ، چراغ های LED به طور خودکار روشن می شوند.

بعد ، یک LCD بر روی لاک خشک کن سان وجود دارد که شمارش معکوس تایمر را نشان می دهد. از بین تنظیمات ۳۰ ، ۶۰ یا ۹۹ ثانیه را انتخاب کنید.

اگرچه سینی ناخن وجود ندارد ، حالت کم حرارت و نور سفیدتر استفاده از این لامپ را راحت می کند.


لاک خشک کن سان 48وات

دستگاه SUNUV 48W UV LED

در داخل این دستگاه لاک خشک کن سان قدرتمند ۳۳ چراغ LED وجود دارد. آنها ۵۰ هزار ساعت خدمات دارند و هرگز مجبور نخواهید بود آنها را تعویض کنید.

به جای فشردن دکمه ها ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دست خود را برای روشن شدن نور به مدت ۱۲۰ ثانیه وارد کنید. در غیر این صورت ، می توانید تایمر را برای ۱۰ ، ۳۰ ، ۶۰ یا ۹۰ ثانیه تنظیم کنید.

اگر پوست شما حساس است ، از حالت کم حرارت استفاده کنید.

خوشبختانه فضای داخل به اندازه کافی برای هر ۵ انگشت یا انگشتان پا در یک زمان بزرگ است. هر یک برای درمان یکنواخت در معرض نور زیاد قرار می گیرند. پس از اتمام کار ، می توانید سینی را بیرون بکشید تا تمیز شود.

علاوه بر این ، این چراغ ناخن حرفه ای تمام مارک های لاک ژل را درمان می کند. همچنین می تواند از ژل مجسمه سازی ، اکریلیک و چسب نگین استفاده کند. دیگر نیازی به لامپ UV نیست.

سازنده برای رسیدگی به هر گونه مشکلی که ممکن است ظاهر شود.


دستگاه یو وی سان 48 وات

دستگاه یو وی ۵۴ w

کمی گیج کننده است که این لامپ با توان بالاتر دارای LED های کمتری نسبت به مدل با وات پایین تر در بالا است. اما توجه داشته باشید که اینها “LED های دوگانه” هستند. آنها قوی هستند و می توانند ژل گوهر ، چسب مجسمه ناخن و تقریباً هر نوع لاک ژل را کنترل کنند.

همچنین این مدل دستگاه  لاک خشک کن سان سنسوری است که به شما امکان می دهد با قرار دادن دست یا پای خود در داخل ، نور را روشن کنید.

از طرف دیگر ، فقط می توانید یکی از سه دکمه در بالا را فشار دهید. آنها برای تایمرهای ۳۰ ، ۶۰ و ۹۰ ثانیه ای هستند. LCD نشان می دهد که شما انتخاب کرده اید و شمارش معکوس.

در مورد استفاده از سالن ، این لامپ دارای سنسور برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد است. تا زمانی که خنک نشود به قدرت کم می رود.


 

یو وی 72 وات سان

ناخن خشک کن حرفه ای ۷۲ وات

اگر ترجیح می دهید هر دو دست را همزمان درمان کنید ، این یک لاک خشک کن سان دو عرض است. برای دو دست یا دو پا به طور همزمان مناسب است. برای آرایشگاه ناخن به اندازه کافی قدرتمند است ، اما برای استفاده در خانه مقرون به صرفه است.

با ۳۶ LED ، مجهز به درمان اکثر مارک های لاک ناخن ژل و همچنین شلک CND ، چسب مجسمه سازی و ژل های سخت است.

علاوه بر این ، قابل برنامه ریزی است. تنظیمات زمان سنج را به خاطر می سپارد ، خواه در حالت حرارت کم برای ۱۰ ، ۳۰ ، ۶۰ یا ۹۹ ثانیه باشد.

یک سنسور هوشمند نیز وجود دارد. این یک آشکارساز مادون قرمز است که هنگام قرار دادن یا برداشتن دست یا پا ، چراغ را به طور خودکار روشن و خاموش می کند.


دستگاه لاک خشک کن سان 120

لاک خشک کن سان LED JODSONE 120W

در اینجا قوی ترین لامپ ناخن در بررسی های امروز آمده است. این برای حرفه ای مانیکور حرفه ای کیفیت حرفه ای دارد.

می تواند این  لاک خشک کن سان را جایگزین چراغ ناخن UV قدیمی کرد. زیرا طول موج UV دوگانه (۳۶۵ و ۴۰۵ نانومتر) را تولید می کند. بنابراین ، گزارش شده است که می توان هر نوع لاک ژل ، از جمله ژل سازنده و اکریلیک را درمان کرد .

از آنجا که بسیار قوی است ، زمان خشک شدن تا ۸۵  سریعتر از لامپ های ناخن مشابه یا قدیمی است. علاوه بر این ، می تواند ۱۰ انگشت یا انگشتان پا را همزمان خشک کند. فقط چسباندن دست یا پای خود به داخل باعث روشن شدن نور می شود. پس از ۱۲۰ ثانیه ، چراغ به طور خودکار خاموش می شود.

قیمت دستگاه های لاک خشک کن سان

در مقاله بالا به معرفی ۶ مدل از بهترین لاک خشک کن های سان پرداختیم که هم برای  استفاده در منزل مناسب هستند هم در سالن برای اطلاعات از قیمت ها میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر ایران به صورت رایگان انجام میگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما