قیمت فروش پودر ناخن در بازار مشهد

بیشتر پودرهای غوطه وری ترکیبی از یک مایع و پودر از نوع چسب است که هنگام برخورد با هوا سفت می شود و رنگ ماندگاری بر روی شما می گذارد – ناخن ها منهای نیاز به هرگونه نور ماورا بنفش (UV) برای ترمیم یا خشک شدن. … شما به سادگی ناخن خود را در یک پودر ناخن رنگی به انتخاب خود فرو می کنید ، و آن را با یک لایه رویی لاک می بندید.

تفاوت ناخن های پودری و ناخن های اکریلیک چیست؟

از آنجا که ناخن های آغشته به پودر از لایه های زیادی ایجاد می شوند ، در نهایت غالباً ضخیم تر و حجیم تر از اکریلیک ها هستند. اکریلیک ها به نظر می رسند و بیشتر شبیه ناخن های طبیعی هستند زیرا راحت تر به شکل های طبیعی می آیند.

آیا می توانید پودر روی ناخن های واقعی استفاده کنید ؟ناخن های پودر آغشته به شما قابلیت انعطاف پذیری ناخن های ژل و دوام ناخن های اکریلیک را می دهد. معمولا دختر خانم ها  از پودر آغشته به ناخن های طبیعی استفاده میکنند ، اما این سیستم را می توان با ناخن های کشیده نیز استفاده کرد.

پودر آغشته

کدام یک از مواد کاشت بردن ناخن های شما بهتر است؟

پودرهای آغشته به طور کلی باید طی دو تا سه هفته دوباره ساخته شوند ، در حالی که استاندارد ژل سه تا چهار هفته است. رزینهای موجود در یک پودر آغشته به آب و تمیز کننده های خانگی حساس هستند در حالی که ژل در برابر حلال مقاوم است. اگر مشتری شما به طور منظم از دست های خود استفاده می کند یا شستشو می کند ، ممکن است سرویس ژل برای آنها بهتر باشد.

 

سالن پودر ناخن

سالن ها از چه پودر آغشته استفاده می کنند؟

پایان براق – فرمول OPI درخشش باورنکردنی ارائه می دهد. بدون بو – محصولات OPI بوی شیمیایی سختی ایجاد نمی کنند. ایمنی – با کیفیت بالا ، پودر غوطه وری OPI مطمئناً قابل استفاده در سالن ها یا خانه نیست. سهولت استفاده – این دو کیت بهترین انتخاب برای همه سالن های حرفه ای است.

 

آیا پودر ناخن ،ناخن های شما را خراب می کند؟

Dip Powder اینجا است تا به شما کمک کند همه مشکلات را حل کنید. این از ژل قویتر است ، مانند اکریلیک دوام می آورد ، به نور احتیاج ندارد و ناخن های شما را خراب نمی کند. این تجدید ناخن است که شما منتظر آن بوده اید.پودر ناخن دست

 

در اخر توصیه ما به خانم های عزیز این است که از پودر ناخن استفاده کنید زیرا هم دوام بیشتری دارد  و هم به ناخن آسیب نمیرساند اما پودر های اغشاه دوام کمتری دارند و ممکن است به ناخن آسیب برسانند

جهت تهییه مواد کاشت ناخن میتوانید با ما شرکت نیل استارز تماس حاصل فرمایید 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما