قیمت فروش دستگاه کاشت ناخن استرانگ

بزرگ ترین نمایندگی انحصاری دستگاه کاشت ناخن استرانگ 

این روز ها سلامت و زیبایی ناخن ها به دلیل تاثیر زیادی که در ظاهر افراد دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته و به این ترتیب بسیاری به دنبال کاشت ناخن است که می توان از دستگاه برای آن استفاده نمود.قیمت فروش دستگاه کاشت ناخن استرانگ تا حدودی با میزان پیشرفته بودن دستگاه مورد نظر و نحوه تهیه آن رابطه مستقیمی دارد.

قیمت فروش دستگاه کاشت ناخن استرانگ

کاربرد گسترده دستگاه کاشت ناخن استرانگ

کاربرد گسترده دستگاه کاشت ناخن استرانگ دستگاه کاشت ناخن و پاک کننده صورت لدورا این روز ها می تواند جایگزین روش های دستی شود و زمان کار را بسیار کوتاه تر می نماید.

یکی از کاربرد های این دستگاه در سوهان کشیدن ناخن ها است، عمل سوهان کشی از آن جایی که نیاز به دقت و وقت بسیار بالایی دارد، بنابراین استفاده از دستگاه می تواند کاربردی تر باشد و ناخن ها را کاملا یک دست سوهان می کشد.

از دیگر کاربرد های آن در مانیکور کردن ناخن ها است که قسمت های پوستی اضافه ای که در اطراف ناخن ها دیده می شود را به عقب می راند و در نوع دستی ممکن است این عمل دردناک باشد اما دستگاه به نحوی این کار را انجام می دهد که فرد دچار حس درد نشود و سپس روی آن لایه نازکی از لاک پوششی زده می شود تا زیبایی ناخن ها دیده شود و همچنین ناخن ها شفاف شود تا بتوان عمل پدیکور را روی آن ها انجام داد.

از این دستگاه و شوینده صورت نوروا برای قرار دادن ناخن های به شکل همتراز و مناسب نیز استفاده می شود تا و روش کار آن به این شکل است که دستگاه کاشت ناخن استرانگ دارای بخشی برای قرار دادن ناخن و بخشی برای قرار دادن انگشت است تا ناخن مصنوعی روی آن محکم گردد.

در مواردی می توان از آن برای طراحی ناخن ها نیز استفاده کرد که در این حالت دارای بخشی حاوی انواع برچسب های طرح دار است که روی لاک ها را طرح می اندازد و دارای طرح های متنوع و بسیار جذابی نیز هست.

مرکز توزیع دستگاه کاشت ناخن استرانگ

 

مرکز توزیع دستگاه کاشت ناخن استرانگ

 

با توجه به مواردی که ذکر شد و این که در دنیای امروز صرفه جویی در وقت بسیار مهم است و دستگاه های ذکر شده می تواند در مدیریت زمان سودمند تر باشد، میزان استفاده از این نوع دستگاه در آرایشگر ها و سالن های زیبایی ‌بیش تر شده است.

چگونگی تهییه دستگاه ناخن استرانگ

از راه های تهیه این دستگاه ها، مراجعه به مرکز توزیع دستگاه ناخن استرانگ است و بیش ترین سوالی که ممکن است برای افراد پیش بیاید در مورد قیمت دستگاه ناخن استرانگ است که به راحتی می تواند از مرکز توزیع جویا شد.

 

جهت خرید دستگاه سوهان برقی اصل کره جنوبی لطفا با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما