قیمت روز دستگاه کاشت ناخن marathon در تهران

قیمت روزدستگاه کاشت ناخن marathon برای این کار میتواندی با واحد فروش شرکت نیل استار تماس حاصل فرماید این شرکت به صورت ۲۴ ساعت اماده ثبت سفارشات به صورت اینتر نتی میباشد.
امروزه در ایران و کشور های دیگر از کاشت ناخن و مانیکور خیلی استفاده می کنند و در آرایشگاه ها  دستگاه کاشت ناخن marathon  بیشتر دیده می شود و این دستگاه از کشور کره جنوبی تولید شده و این دستگاه دارای گارانتی یک ساله است و دارای مدل های متنوعی می باشد و دارای سوهان برقی هم می باشد و ظاهر زیبایی دارد .

دستگاه کاشت ناخن marathon

 

راهنمای تشخیص دستگاه کاشت ناخن marathon اصل

 دستگاه کاشت ناخن ماراتون

در حال حاضر از دستگاه کاشت ناخن marathon بیشتر استفاده می کنند.
البته این دستگاه ها برای کارهایی از جمله:کاشت ناخن ، پدیکور، منیکور، می باشند که از دستگاه ماراتون استفاده می شود.

 

خصوصیات دستگاه

این دستگاه بدون لرزش و خستگی بوده. بر روی دستگاه برند شرکت سازنده را نصب شده است. و باید توجه داشت که گارانتی شرکت و کارت ضمانت را برروی جعبه قرار گرفته باشند.
باید دستگاه را بعد از هر بار سوهان کشیدن تمیز کرد که باعث زیاد شدن طول عمر دستگاه بشود. ماراتون یکی از پر فروش ترین و بهترین دستگاه بوده است که از کیفیت بالایی برخوردار است.

 کشور های وارد ککنده  دستگاه کاشت ناخن

دو کشور  که دستگاه کاشت ناخن را  وارد ایران  می کنند. کشور چین و کشور کره هستند . که کشور چین دستگاه های ارزان و کیفیت پایین و طول عمر کمتری دارند و برای مصرف خانگی میباشد

ولی کشور کره دارای کیفیت بالاتری بوده و دستگاه های اصل تولید می کند و دارای طول عمر بالاتری می باشد و برای استفاده در طول روز را دارد . و این دستگاه ها دارای ترانس ۳۵ هزار دور می باشد و باید در روی دستگاه حک شده باشد. و باید بر روی دستگاه لوگوی M حک شده باشد و دارای تشخیص اصالت روی جعبه باشد.

شرکت پخش دستگاه کاشت ناخن marathon

دستگاه کاشت ناخن

امروزه دستگاه کاشت ناخن marathon را میتوان از هر شرکتی خریداری کرد اما معمولا به دلیل تقلبی بودن زیاد این محصول در بازار  مردم نمیتوانند از هر جای خریداری نمایند.
شما خریداران محترم میتواندی با اطمینان بالا از شرکت نیل استار با بهترین قیمت و کیفیت بالا  این محصول را تهیه و خریداری نماید

راه های ارتباطی

بزرگ ترین وارد کننده دستگاه کاشت ناخن marathon در ایران میباشد.
برای خرید میتوانید از تمام نقات کشور،تهران،اصفهان؛مشهد،تبریز،شیراز،و… تماس حاصل فرماید 

ارسال محصولات سفارشی ۲۴ ساعت الی ۷۲ ساعت با پست یاپست پیشتاز انجام میگیرد
جهت اطلاعات بیشتر لطفا با واحد فرش تماس حاصل فرماید.


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما