قیمت دستگاه led کاشت ناخن در بازار ایران

دستگاه led کاشت ناخن در مدل های گوناگون و اندازه های مختلف در بازار وجود دارد. این دستگاه ها دارای لامپ uv است. هنگامی که ژل ناخن کاشته می شود، و زیر دستگاه قرار می گیرد این اشعه باعث خشک شدن سریع آن شده و نتیجه کار بسیار زیبا و عالی می شود. قیمت دستگاه led کاشت ناخن در بازار ایران ثابت نیست و با نوسان بازار قیمت این دستگاه نیز دچار تغییر می شود.

قیمت دستگاه led کاشت ناخن در بازار ایران

آیا میدانید دستگاه led کاشت ناخن چیست؟

آیا میدانید دستگاه led کاشت ناخن چیست؟

آیا می دانید دستگاه led کاشت ناخن چیست؟ این دستگاه برای خشکاندن ناخن های ژله ای استفاده می شود. و برای لاک های معمولی کاربردی ندارد. لاک های ژله ای به خاطر جنس موادی که دارد بسیار بادوام هستند و چندین هفته روی ناخن ها بدون تغییر باقی می مانند. این نوع کاشت ناخن برای خشک شدن به نور ماوراء بنفش احتیاج دارد. بنابراین استفاده از دستگاه های led بیشتر در آرایشگاه ها کاربرد دارد‌.

انواع مدل های موجود به سه صورت است. دستگاه خشک کن uv، دستگاه led  و دستگاهی که مخلوطی از هر دو اشعه  uv و led است. جدیدترین و بهترین دستگاه همان دستگاه  led و uv است. قدرت خشک کردن این نوع دستگاه ها نیز با یگدیگر متفاوت است. با قرار دادن لامپ های مخصوص در این دستگاه توان اشعه آن چند برابر شده و فرد می تواند به راحتی از آن استفاده کند. بعضی از این دستگاه ها با فشار دادن دکمه کم و زیاد، توان کم و زیاد کردن اشعه را دارند. تا ژل روی ناخن نسوزد.

فروشنده انواع دستگاه led کاشت ناخن عمده

فروشنده انواع دستگاه led کاشت ناخن عمده

اکثر فروشندگان این محصولات می توانند انواع محصولات ساخت داخل و یا خارجی را به خریداران عرضه کنند. استفاده از دستگاه های ساخت داخل در اولویت فروش قرار گرفته و طرفداران بسیاری دارد. فروشندگان با دادن اطلاعات دقیق به خریداران می توانند آنها را در انتخاب این نوع دستگاه راهنمایی کنند. برای انتخاب بهترین دستگاه برای کاشت ناخن می توانید با یک نفر که در این کار خبره است مشورت داشته باشید.

فروشنده دستگاه led ناخن با ایجاد طرح فروش ویژه می توانند انواع محصولات را با فروش ویژه به معرض نمایش عموم گذاشته تا خریداران بتوانند طبق بودجه خود آن را انتخاب و خریداری کنند. واردات این گونه محصولات از دیگر کشور ها نیز انجام شده و بازرگانان زیادی در این زمینه مشغول به کار هستند. صادرات و واردات انواع دستگاه کاشت ناخن با توجه به شرایط اقتصادی موجود بسیار کمتر شده و به علت کمبود مواد آن در بازار قیمت آن نیز گران تر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما