خرید انلاین دستگاه یو وی sun قدرت 180وات مشهد

لاک خشک کن بسیار متنوع هستند و هر کدام معمولا یک نوع لاک ژل را خشک میکند و هرچه لاک ژل کیفیت بیشتری داشته باشد دستگاه یو وی کمتری هستند که آنها را خشک کند ما در این جا به شما یو وی معرفی خواهیم کرد که قدرت بسیار بالای دارد. دستگاه یو وی sun برای شناخن این uv با ما همراه باشید یک لاک خشک کن کاملا حرفه ایدستگاه یو وی sun مدل BLUEQUE

این دستگاه یو وی sun بسیار پرد قدرت است و تام لاک ژل ها را خشک میکند.

دستگاه لاک خشک کن سان UV nail LED 180 وات را انتخاب می کنیم؟ ۱۸۰ وات از خشک شدن سریع ۱۰ ثانیه پشتیبانی می کند. هنگامی که ژل ناخن مایع با ناخن ها برخورد می کند ، جریان می یابد ، تغییر شکل می دهد ، روی هم انباشته می شود. خشک شدن فوری ۱۰ باعث می شود لاک ناخن بلافاصله در همان حالت باقی بماند و منتظر انتخاب ۳۰ ، ۶۰ ، ۹۹ ثانیه ای خود باشید تا از روند خشک شدن در دمای پایین لذت ببرید. این دستگاه لاک خشک کن سان دارای ۴ دکمه می باشد لطفا توجه کنید که دکمه ۹۹ سانیه برای پلی ژل استفاده میشود.

دستگاه یو وی sun 180 وات

مشخصات روی صفحه دستگاه یو وی ناخن

مجهز به سنسور مادون قرمز اتوماتیک هوشمند ، که می تواند به طور خودکار روشن و خاموش شود. فقط باید دست یا پای خود را در آن قرار دهید تا فعال شود و وقتی دست شما دور می شود به طور خودکار خاموش شود. طراحی دستگاه یو وی sun 180 w درجه ، یکنواخت و برای ۵ ناخن یا ناخن پا به طور همزمان استفاده می شود.

دکمه های واقعی ، لمس واقعی. صفحه LCD بزرگ زمان انتخابی را نشان می دهد یا زمان بندی را شروع می کند. قابل استفاده برای بیشتر انواع لاک ناخن شلک ، چسب ناخن ، از جمله تمام مارک های پرایمر ، روکش ، ژل های سخت ساز ، ژل های پلیمری ، بدلیجات و غیره.

دستگاه یو وی sun دارای ۶۴ مهره سبک را انتخاب می کنیم؟ گرما به طور مساوی توزیع می شود تا لاک هر ناخن براق و صاف شود. فقط حرفه ای بودن به بهترین ها منجر می شود! این چراغ ناخن ژل LED به تجهیزات ضروری در کیت های حرفه ای ناخن شما تبدیل می شود و مهمترین نکات مهم برای جمع شدن با دوستان رفت برای مهمانی و لذت بردن.

یو وی سان 180 وات

جهت خرید دستگاه یو وی سان با قدرت ۱۸۰ وات

جهت خرید  لوازم کاشت ناخن و دستگاه یو وی sun برای مصرف خانگی یا سالن میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور به صورت رایگان. یک دستگاه کاملا حرفه ای و درج یک با خرید آن از خشک کردن تمام لاک ژل ها اطمینان داشته باشید و با قیمت بسیار مناسب.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما