خرید دستگاه یو وی پلاس sun uv 5 72W

سلام وقت دوستان عزیز به خیر یکی از ابزار های برقی کشت ناخن که بسیار مهم است و در خرید آن باید دقت کرد دستگاه لاک خشک کن ناخن است چرا باید برای خرید آن دقت کنیم؟ به یک دلیل ساده چون اگر این دستگاه را با وات دقیق تهیه نکنیم ممکن است که لاک ژل ها موجود در بازار را خشک نکند یا زود خراب شود. در مقاله زیر به برسی یک دستگاه یو وی پلاس مارک sun خواهیم پرداخت با قدرت ۷۲ وات و قیمت مناسب با ما همراه باشید.


دستگاه یو وی پلاس 5مشخصات دستگاه یو وی ۵ پلاس

خشک کن ناخن برتر با بهترین کیفیت: با استفاده از منبع نور دوگانه UV+LED حرفه ای جدید ،  دستگاه یو وی پلاس ۵ برای درمان تقریباً همه ژل های ناخن کاربرد دارد! نور آن به نور سفید نزدیک تر است ، هیچ آسیبی به چشم و پوست نمی رساند. این خشک کن ناخن می تواند به شما در حل تقریبا تمام مشکل درمان کمک کند!

۲٫ اندازه بزرگ ایده آل برای خانه و استفاده از سالن: SUN5 Plus خشک کن ناخن ۳۶ قطعه مهره LED با طول عمر ۵۰۰۰۰ ساعت ساعت به طور مساوی در داخل توزیع شده است. این به درمان یکنواخت لاک ناخن کمک می کند. ظاهر شیک و محدوده وسیع ، درمان ۵ ناخن یا انگشت پا را به طور همزمان آسان تر می کند.

۳٫ دستگاه یو وی پلاس دارای : دکمه پاور دوگانه سرعت درمان را تا دو برابر سریعتر از لامپ UV ناخن LED معمولی ارائه می دهد – درمان کامل فقط ۳۰ of لامپ ناخن سنتی را می گیرد.

 

5. عملکرد سنسور هوشمند و عملکرد حافظه: دستگاه یو وی پلاس ۵ دارای سنسور هوشمند است. وقتی دست/پای خود را به داخل می کشید ، به طور خودکار به مدت ۱۲۰ ثانیه روشن می شود. یا می توانید در هر زمان با کشیدن دست/پا به بیرون درمان را متوقف کنید. تایمر ۱۰/۳۰/۶۰/۹۹ ثانیه آن به شما امکان می دهد زمان پخت را با هر لایه کنترل کنید. اگر از عملکرد حافظه زمان بدون فشار دادن هیچ دکمه ای استفاده کنید ، زمان مربوطه کار می کند.

لاک خشک کن پلاس

نحوه استفاده از چراغ ناخن SUN5plus

۱٫ یک لایه نازک از ژل پولیش ها طبق دستورالعمل استفاده از آن را روی ناخن تمیز و خشک بدون دست زدن به کوتیکول یا پوست در کنار ناخن ها بمالید.

۲٫ از تایمر مناسب (۱۰s/30s/60s/99s در حالت کم حرارت) مطابق نیاز ژل لاک خود استفاده کنید. لامپ پس از زمان مشخص شده به طور خودکار خاموش می شود یا از سنسور خودکار استفاده می کند.

این دستگاه لاک خشک کن پلاس سرعت خشک شدن بسیار بالا است. بسیار مناسب برای آرایشگاه ناخن ، این یک تجهیزات ناخن حرفه ای است.

 

از چشم و پوست محافظت کنید. نور سفید نزدیک از دست و چشم شما محافظت می کند و از آسیب ناخن خشک شده جلوگیری می کند.


یو وی سان پلاس

 قیمت دستگاه یو وی پلاس

دستگاه لاک خشک کن ناخن ۵ مارک سان دو مدل در بازار موجود است یکی ۴۸ w و دیگرید ۷۲ وات که دستگاه یو وی ۵ پلاس دارای قدرت ۷۲وات است اما شکل ظاهری هر دو یکی است فقط یو وی معمولی مستقیم به برق متصل میشود. لطفا هنگام خرید به نکات بالا توجه کنید. قیمت این لاک خشک کن به دلیل نوسانات ارزی در سایت درج نمیشود. جهت اطلاعات بیشتر لطفا با بخش فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید.
2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما