قیمت یو وی سان sun uv led 298w لمسی مدل 2023

شما برای خشک کردن لاک ژل و پلی ژل هر جا هم که باشید نیاز به دستگاه یو وی ناخن  دارید. در بازار دستگاه لاک خشک کن با مارک های بسیار موجود است که زیاد شناخته شده نیستند یکی از بهترین مارک ها مارک یو وی سان است که از 6 وات الی 300 وات در بازار ایران موجود است در این جا ما به برسی یک لاک خشک کن با قدرت 298 وات خواهیم پرداخت برای شناخن بیشتر با ما همراه باشید.


تخفیف دستگاه یو وی سان


یو وی ناخن سان


مشخصات دستگاه یو وی سان قدرت 298 وات

  • عملاً تمام ژل های ناخن را خشک می کند: مانند ژل LED، ژل UV، ژل سازنده و بسیاری دیگر. ایده آل برای استفاده در خانه و سالن های حرفه ای. و همچنین یک هدیه خوب برای دوستان شما.
  • 57 عدد لامپ دوگانه UV و LED: لامپ UV/LED دارای قدرت بالای 298 وات است و خواص سریع منحصر به فردی را ارائه می دهد. بسیار کم مصرف، با سنسور اتوماتیک برای درمان راحت انواع ژل لاک.

دستگاه یو وی سان 298 وات


مشخصات فنی دستگاه خشک کن ناخن

  • چند کاره و بدون آسیب به دست شما: این دستگاه لاک خشک کن ناخن دارای سنسور اتوماتیک برای روشن و خاموش شدن است، بنابراین نیازی به استفاده از سوئیچ ندارید. به لطف لمس هوشمند، هنگامی که دست خود را در لامپ قرار می دهید، لامپ به طور خودکار روشن می شود. بسته به نیاز به مدت 10، 30، 60 یا 90 ثانیه به طور خودکار روشن می شود.
  • فضای زیاد برای خشک کردن 5 ناخن به طور همزمان: به لطف فضای کافی در خشک کن ناخن، می توانید به راحتی10 ناخن را همزمان خشک کنید. این دستگاه یو وی سان 298 واتی LED/UV سریع، کم مصرف و بادوام است. این لامپ هوشمندانه و کاربر پسند طراحی شده است.
  • برای چشم شما بی ضرر، بدون دست سوخته:دستگاه یو وی سان sun uv نور سفید غیر ماوراء بنفش نور روز را تولید می کند که برای چشم شما بی خطر است. با نورهای فرابنفش منسوخ شده خداحافظی کنید که باعث مشکلات سیاهی دست یا آسیب به چشم شما می شود. و خشک کن ناخن نیز سبک، کوچک و قابل حمل است، بنابراین می توانید به راحتی آن را در حال حرکت ببرید.

دستگاه لاک خشک کن ناخن 298 وات سان
دستگاه لاک خشک کن ناخن دارای 57 ال ای دی مارک سان کیفیت درج یک قابل استفاده 2 دست

خرید دستگاه لاک خشک کن سان یو وی

جهت خرید دستگاه لاک خشک کن ناخن مارک سان میتوانید همه روزه از ساعت 9 الی 21 با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال با پست به صورت رایگان انجام میگیرد. دستگاه یو وی های موچود از 6 وات الی 300 وات است با مارک سان. این دستگاه لاک خشک کن دارای فن میباشد و باعث میشود که دست ها در هنگام کار آسیب نبینند.


7

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما