قیمت دستگاه کاشت ناخن اصلی استرانگ مدل 210

قیمت دستگاه کاشت ناخن اصلی استرانگ نسبت به سال‌ های گذشته افزایش یافته است. چرا که قیمت تجهیزات و قطعات موجود در این دستگاه در بازار جهانی طبق نوسانات ارزی همواره در حال افزایش است. به طور کلی قیمت این دستگاه ها به عوامل متعددی بستگی دارد که قیمت این محصول بسته به انواع مختلف آن متنوع می‌ باشد. هر چقدر در دستگاه کاشت ناخن امکانات و قابلیت‌ های بیشتری در نظر گرفته شده باشد، طبیعتاً قیمت آن افزایش پیدا می‌ کند. معمولا ناخن کارا ها برای کاشت از دو نوع سوهان برقی استفاده میکنند که یکی از آن ها هم سوهان برقی ماراتون و دیگری استرانگ میباشد.


قیمت دستگاه کاشت ناخن در سال 1399

مشخصات دستگاه سوهان برقی استاندارد

مشخصات دستگاه کاشت ناخن استاندارد

دستگاه کاشت ناخن  یکی از اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز جهت کاشت ناخن به حساب می آید. در واقع بدون وجود این دستگاه فرآیند کاشت ناخن ها به انجام نمی رسد. از همین جهت بسیاری از ناخن کاران سعی دارند تا بهترین نوع از این دستگاه‌ها را که مطابق با استادارد های جهانی طراحی و تولید شده‌ اند، تهیه کنند تا در نهایت بتوانند فرآیند کاشت ناخن را بدون کوچک ترین خطایی و با کیفیت بالا به انجام برسانند.

دستگاه کاشت ناخن از لحاظ میزان ولتاژ، تنوع رنگ و غیره در نمونه های بسیار متنوع دیجیتالی و معمولی تولید و عرضه بازار می‌ شود که در تمامی این دستگاه‌ ها تابش اشعه ماورا بنفش در نظر گرفته شده است که توسط این اشعه مواد کاشت به خوبی خشک می شوند.


دسته سوهن برقی استرانگ


دستگاه کاشت ناخن به صورت لامپی بوده و در مدل‌های ۴ لامپ ۲ لامپ و ۶ لامپ عرضه بازار می‌ شود که هر چقدر تعداد لامپ های موجود در آن بیشتر باشد قیمت آن افزایش پیدا می‌ کند.

جدید ترین نوع دستگاه های کاشت ناخن به گونه ای طراحی شده اند که می توانند بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی به وسیله لامپ های ال ای دی داشته باشند. همچنین دارای رنگ بندی های متنوع هستند و جهت سهولت استفاده از آن ها، امکان قابلیت تنظیم زمان در آن ها در نظر گرفته شده است. طول موج دستگاه‌ های ناخن خشک کن ببین ۳۹۵ الی ۴۰۵ نانومتر می باشد.

فروش انواع دستگاه کاشت ناخن اصلی با کیفیت

 دستگاه کاشت ناخن اصلی درج یک

امروزه با توجه به اینکه بسیاری از افراد جامعه تمایل دارند تا با انجام کاشت ناخن، زیبایی دستانشان را دو چندان کنند، به دنبال آن تقاضا برای خرید انواع دستگاه کاشت ناخن اصلی استرانگ یا ماراتون با کیفیت، بالا رفته است. از همین جهت می‌ توان نتیجه گرفت که بازار فروش دستگاه کاشت ناخن با رونق قابل توجهی مواجه است و متقاضیان بسیاری را جذب خود می‌ کند.

فروش انواع دستگاه کاشت ناخن  اصلی با کیفیت به دو صورت غیر حضوری و یا فیزیکی انجام می‌ پذیرد که با گسترش بستر اینترنت فروش غیر حضوری این محصول در حجم بیشتری به انجام می‌ رسد. چرا که اکثر خریداران تمایل دارند تا با این نحوه خرید در وقت و هزینه خود صرفه جویی بسیاری را به انجام برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما