نمانیدگی فروش دستگاه ژلیش ناخن sun uv 180w {ارسال رایگان}

دستگاه ژلیش ناخن یا همان دستگاه لاک خشک کن است که برای انجام دادن مانیکور و خشککردن پلی ژل و ژل کاشت از آن استفاده میشود . قبل از معرفی این محصول بهتر است به چند نکته مهم اشاره کنیم که دستگاه های یو وی به هیچ عنوان لاک های معمولی را خشک نمیکند. نکته مهم دوم برای خشک کدرن پلی ژل یو وی ۳۶ وات کافی است اما برای لاک ژل جنس خوب نیاز به uv با قدرت ۱۵۰ وات به بالا است پس با ما همراه باشید برای معرفی


دستگاه ژلیش ناخن


دستگاه یو یو ناخن با قدرت ۱۸۰w

دستگاه ژلیش ناخن لاک ناخن  sun uv برای ژلها ، لامپ ناخن که برای متخصصان حرفه ای ناخن طراحی شده است ، می تواند ژل /ژل های LED را سریع درمان کند.

۱ . حالت را می توان با توجه به زمان سفت شدن لاک های مختلف ژل (۱۰s/30s/60s/99s) انتخاب کرد. ۱۰s خشک شدن سریع است و ۸۰  زمان پخت را صرفه جویی می کند. ۹۹s حالت کم حرارت است که برای ناخن یا دست های حساس مناسب است. صفحه نمایش دیجیتال LCD ، نیازی به بررسی زمان بندی به طور جداگانه نیست.

۲ . استفاده از حسگر اتوماتیک هوشمند  در دستگاه ژلیش ناخن استفاده از آن را آسان کرده است. اگر بعد از روشن کردن لامپ هیچ دکمه تایمر را فشار ندادید ، هنگامی که دست خود را در آن قرار دادید ، سنسور مادون قرمز به طور خودکار دستگاه را روشن می کند ، حداکثر زمان کار ۱۲۰ ثانیه است.


آیا دستگاه یو وی ناخن لاک معمولی را خشک میکند؟

دستگاه UV ناخن به طور کلی برای درمان لاک ناخن ژل استفاده می شوند و می توانند به خوبی با لاک ناخن ژل واکنش نشان دهند. لاک های معمولی معمولاً با هوا خشک می شوند. از جریان هوا و افزایش دما می توان برای تسریع پخت آنها استفاده کرد.

دستگاه لاک خشک کن ناخن می تواند دمای ناخن موضعی را در هنگام کار افزایش دهد تا عمل لاک ناخن معمولی را تسریع کند. لازم به ذکر است که برای خشک کردن لاک ناخن معمولی ، سرعت خشک شدند دستگاه یو وی ناخن به اندازه خشک شدن فن نیست. اگر نیازهای بالاتری برای سرعت خشک شدن لاک ناخن معمولی دارید ، باید سایر محصولات خشک کن ناخن را با پنکه انتخاب کنید.

لاک ژل ناخن بسیار بیشتر از لاک معمولی ماندگاری دارد و براق و صاف بودن سطح نیز بهتر است. استفاده از لاک ناخن ژل و دستگاه ژلیش ناخن یو وی ناخن بسیار توصیه می شود .


دستگاه یو وی 180 وات

مشخصات دستگاه ژلیش ناخن

حداکثر توان ۱۸۰ وات: هرچه قدرت دستگاه ژلیش ناخن بیشتر باشد ، سرعت خشک شدن ناخن نیز بیشتر است. حداکثر قدرت چراغ ناخن ژل حرفه ای ما می تواند به ۱۸۰W برسد. به راحتی می تواند لاک های مختلف ژلی را در مدت کوتاهی با مهره های نور UV+LED درمان کند. مخصوصاً برای سالن های ناخن و استفاده شخصی در خانه مناسب است.

تایمر و سنسور خودکار: عملکرد تایمر لامپ ناخن ۴ حالت را فراهم می کند. بسته به نیاز شما ، ۱۰ ، ۳۰ ، ۶۰ ، ۹۹ (حرارت کم) ثانیه برای انتخاب در دسترس است. حالت کم حرارت می تواند از افراد دارای انگشتان حساس بهتر محافظت کند. عملکرد سنسور اتوماتیک انسانی ، تجربه بهتری را در سالن ارائه می دهد.

 

بهترین انتخاب برای سالن ناخن و هدیه:  دستگاه ژلیش ناخن ۱۸۰ وات ما برای آرایشگاه ناخن بسیار مناسب است. بسته بندی جعبه رنگی نفیس نیز برای هدیه برای خانواده و دوستان بسیار مناسب است. این بسته با تعدادی ابزار و لوازم ناخن ساده و کاربردی همراه خواهد بود. برای داشتن تجربه سالن در خانه با خانواده !!


بهترین لاک خشک کن ناخن

قیمت خرید دستگاه یو وی لاک خشک کن ناخن

دستگاه ژلیش ناخن مارک sun به دلیل این که وارداتی هستد قیمت آن معملا متغیر است در سایت درج نمیشود برای اطلاعات بیشتر خرید دستگاه های و پودر کاشت ناخن بهتر است که با بخش فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید ارسال رایگاه به سراسر ایران می باشد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما