قیمت دستگاه لاک خشک کن sun x7 uv

اگر قصد خرید یک دستگاه یو وی عالی دارید که سالیان سال برای شما کار کند و هر نوع لاک ژل جدید و قدیم را خشک کند با ما تا اخر این مقاله همراه باشید همین طور که می دانیدی به دلیل تنوع زیاد لاک ژل ها هر روزه قدرت دستگاه های uv هم بیشتر می شود به دلیل این که بتواند با لاک ژل های جدید سازگار شود . این جا یکی از بهترین مدل های لاک خشک کن sun  را معرفی میکنیم.

دستگاه لاک خشک کن sun

ویژگی دستگاه sun uv 150 وات

نسخه ارتقا یافته چراغ های لامپ:  لاک خشک کن sun ، نور ملایم ، بدون سیاه کردن دست ، بدون آسیب به چشم. ۵۷ دانه لامپ ، تابش تمام جهت ، پخت سریعتر.

تنظیم تایمر: چراغ ناخن با تنظیمات ۱۰ تای ۳۰ ، ۶۰ ، یا ۹۹ ثانیه ۴ تایمر ، ۹۹ ثانیه بدون درد در حالت حرارت کم است.

دسته قابل حمل: طراحی دسته قابل حمل را می توان آزادانه جابجا کرد ، می توانید از آن در هر مکانی که نیاز دارید استفاده کنید.

پایه قابل جدا شدن: می توانید استفاده یا عدم استفاده از قسمت زیر را انتخاب کنید ، هنر ناخن را راحت تر ، استفاده از آن بسیار آسان و تمیز شود.

طراحی سنسور خودکار: نیازی نیست بارها و بارها دکمه را فشار دهید ، پس از روشن کردن لامپ ، دستان خود را زیر لامپ LED ناخن قرار دهید ، به طور خودکار کار می کند.

عملکرد حافظه: با عملکرد حافظه زمان ، هنگامی که دستان شما خاموش است ، لامپ زمان را حفظ می کند و با شروع مجدد از آن زمان ، به شما کمک می کند تا زمان پخت ژل های مختلف را ثبت کنید.

 

 

طراحی راحت دستی

دسته مخصوص اضافه شده ، کوچک و سبک و راحت ، جابجایی آسان ، می توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید. به خصوص وقتی ناخن های پا را لاک می زنید ، لازم نیست به بدنه لامپ دست بزنید.

لوازم مورد نیاز مانیکور

 

ظراحی داخلی دستگاه لاک خشک کن 

طراحی غیر بسته گرما را به سرعت دفع می کند. فضای بازتری که می توانید هر ۵ ناخن یا ناخن پا را همزمان خشک کنید. دستگاه لاک خشک کن sun تمام لاک ژل ناخن را خشک میکند . دارای ۵۷ چراغ LED دوگانه برای همه لاک های ژل UV مانند ژل ناخن ساز ، ژل مجسمه سازی ناخن ، ژل ناخن led ، چسب سنگ های بدلیجات ، زمان پخت بسته به ژلی که استفاده می کنید ممکن است متفاوت باشد.

 

مشخصات روی دستگاه لاک خشک کن sun

۴ تنظیمات تایمر: (حالت ۱۰ درجه ، ۳۰ ثانیه ، ۶۰ ثانیه ، ۹۹ درجه حرارت پایین). شما می توانید ناخن های خود را با توجه به زمان لازم برای یک لاک ناخن ژل خاص درمان کنید. کنترل زمان پخت آسان است . سنسور هوشمند مادون قرمز ، دست روشن ، روشن ، روشن ، خاموش. نمایشگر LED قرار گرفته شده بر روی لاک خشک کن sun زمان خشک شدن را نشان می دهد.

 

نکات مهم در مورد چگونگی زدن لاک ژل

در هر زمان خیلی ضخیم نزنید. یک لایه نازک بزنید و آن را در لامپ ناخن قرار دهید تا خشک شود. این سریعتر خشک می شود.

می توانید چندین بار آن را مجدداً بمالید تا ناخن های شما نیز یکدست شود. پس از اتمام کار ، آن را با آب بشویید.

یو وی سان x7

قیمت لاک خشک کن sun

دستگاه های لاک خشک کن سان به دلیل این که وارداتی هستند قیمت های آن روز به روز در حال نوسان می باشد به همین دلیل در سایت درج نمی کنیم برای اطلاعات بیشتر لطفا با بخش فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر ایران در کمترین زمان ممکن

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما