قیمت دستگاه لاک خشک کن sun مدل t3 مازندران

اگر به دنبال یک دستگاه uv عالی میگردید که تمام لاک ژل های موجود در بازار خشک کند و اصلا به دست هم آسیب نرساند و از فن آوری جدیدی ساخته شده باشد با ما همراه باشید با معرفی دستگاه لاک خشک کن sun با توان ۱۲۰ وات . نمایندگی دستگاه uv مارک سان

لاک خشک کن sun

 دستگاه لاک خشک کن sun 120 وات

همانطور که می دانید ، هرچه قدرت لامپ ناخن بیشتر باشد ، ناخن ها سریعتر خشک می شوند.

انقلابی در پخت سریع ، دستگاه لاک خشک کن ناخن مارک sun می تواند لاک ناخن شما را در چند ثانیه درمان کند تا ناخن های شما کامل شوند ، چه سرعت خشک کردن باور نکردنی ای!

 

کارکرد آسان لاک خشک کن sun  تنظیمات تایمر (۱۰ درجه ، ۳۰ ثانیه ، ۶۰ ثانیه ، ۹۹ درجه حالت کم حرارت). صفحه نمایش LCD بزرگ برای نشان دادن زمان پخت.

برای خرید دستگاه یو وی خانگی کلیک کنید

راندمان بالا

در مقایسه با مهره های دستگاه های یو وی معمولی ، ۳۶ عدد مهره لامپ با پوشش کامل باعث می شود ناخن های شما به طور مساوی و سریع درمان شوند.

 

برای چشم و پوست راحت است

نور بنفش ملایم می تواند از چشم و پوست شما محافظت کرده و از آسیب ناخن خشک شده جلوگیری کند.

 

چگونه می توان از دستگاه یو وی sun استفاده کرد؟

۱٫ ناخن ها را به طول مناسب ببرید و لبه های ناخن را با سوهان ناخن کوتاه کنید.

۲٫ مطابق دستورالعمل مواد تمیز کننده ، یک لاک ژل نازک به ناخن های تمیز و خشک بمالید.

۳٫ سیم برق را به پریز مطمئن وصل کنید. بر اساس نیاز لاک ژل خود ، از تایمر مناسب (حالت ۱۰s/30s/60s/99s کم حرارت) استفاده کنید.

۴٫ اگر لاک ژل بعد از سفت شدن کمی چسبناک بود ، لطفا ناخن های خود را با پاک کننده ملایم یا الکل مالش دهید تا بقایای چسبنده باقی مانده برطرف شود.

۵٫ لطفا توجه داشته باشید که زمان خشک شدن بر اساس مارک ژل لاک متفاوت است. لاک خشک کن sun برای انواع لاک های ژل به خوبی کار می کند ، نه برای لاک ناخن معمولی.


خرید دستگاه لاک خشک کن sun 120 وات

ویژگی ها و جزئیات دستگاه لاک خشک کن  sun uv 120w

دستگاه لاک خشک کن sun سریعتر: مهره های LED با کیفیت بالا با توزیع بهینه مهره لامپ. ۱۲ مهره لامپ در قسمت بالا و ۲۴ مهره لامپ در کنار آن وجود دارد ، لازم نیست نگران ناخن های کناری خوب نشوید. قدرت بالای ۱۲۰ وات می تواند ژل ها را دو برابر سریعتر از لامپ ناخن ۸۰ واتی دیگر درمان کند.

 

🍑 صفحه لمسی LCD بزرگ و ۴ تایمر: صفحه نمایش LCD بزرگ زمان استفاده را در دستگاه های لاک خشک کن sun نشان می دهد ، تایمرها از ۱۰ تا ۹۹ ثانیه برای آرایشگران ناخن مجرب تنظیم شده اند تا زمان پخت مناسب را برای لاک ژل مخصوص ناخن انتخاب کنند. صفحه لمسی اضافی بدون دکمه فیزیکی عمر محصول را افزایش می دهد. با توجه به سنسور مادون قرمز هوشمند ، چراغ ناخن می تواند به طور خودکار بدون تنظیم تایمر ، روشن بودن روشنایی ، خاموش کردن نور دست ، به طور خودکار کار کند ، مناسب برای استفاده در خانه و سالن.

حفاظت از دما: چراغ ناخن UV ما محافظ دما برای دستان شما است ، از پوست تیره شما در برابر تیره شدن یا سوختگی ، راحت و ایمن محافظت می کند و تجربه ای مشابه آرایشگاه ناخن را به ارمغان می آورد.

🍑 نکات: انواع مختلف ژل به دلیل تفاوت در نسبت ترکیب ممکن است به زمان سخت شدن متفاوتی نیاز داشته باشند. دستگاه لاک خشک کن sun برای لاک معمولی ناخن مناسب نیست. طبیعی است که پایه بعد از استفاده از چراغ ناخن led چسبناک باقی بماند ، که به ماندگاری ژل رنگی روی ناخن ها کمک مکند.


قیمت دستگاه لاک خشک کن sun

قیمت لاک خشک کن sun

دستگاههای یو وی مارک سان یکی از بهترین دستگاه های لاک خشک کن ناخن هستند که در کشور ایران از قدرت ۳۶ الی ۲۵۰ وات موجود است به دلیل نوسانات زیاد ارزی قیمت لاک خشک کن sun با توان ۱۲۰ وات در سایت درج نمیشود لطفا جهت خرید محصولات میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور به صورت رایگان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما