قیمت خرید ژل کاشت ناخن ۶۰ میل پلی ژل کریشن

ژل کاشت ناخن از جمله مواردی است جهت زیبا سازی ناخن بانوان که از این ژل ها برای کاشت ناخن استفاده می گردد. این ژل ها سبب ماندگاری ناخن کار شده بر روی انگشتان می گردد. ای ناخن هایی که با ژل کاشته می شوند با لاک های معمولی متفاوت اند یعنی لاک های معمولی براقیت این لاک ها را ندارند زیرا لاک های معمولی در برابر هوایی آزاد خشک می گردند ولی ناخن های کاشته شده با ژل در برابر نور یو وی خشک می گردند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ژل کاشت ناخن اصلی

برندهای مطرح ژل کاشت ناخن

ژل کاشت ناخن زیباپلی ژل ناخن نسبت به سایر کاشت های دیگر مزایای زیادی دارد از جمله : میزان آسیب این نحوه کاشت کمتر از بقیه ی روش ها است، دارای دوام بیشتری نسبت به دیگر روش هاست،به راحتی با استون پاک می گردند، براقیت بیشتری دارند نسبت به دیگر روش های کاشت، بدون بو هستند، به راحتی پس از اتمام کار خشک می گردند، در زمان برخورد با اجسام سخت به راحتی نمی شکنند و طول عمر بیشتری دارند از بقیه کاشت ها و در آخر برای افرادی که حساسیت دارند به برخی از مواد روش بسیار مناسب و بهتری است.

ژل کاشت ناخن دارای برند های معروف زیادی است مانند: برند اوپی که یکی از معروف و محبوب ترین برند های جهان است. برند برن پرتی که از جمله برند هایی است که دارای عمر طولانی هستند، برند اچ ام ان که از جمله برند های با کیفیت و قیمت مناسب است، برند سی ان دی از جمله برند هایی است که دارای طیف رنگی گسترده و با براقیت زیادی است و برند مودلوند از جمله برند هایی است که دارای ماندگاری بالا و همچنین دارای بوی قوی است. این ها برند های معروف این محصول هستند.

فروش کلی پلی ژل

فروش کلی ژل کاشت ناخن خرید پک کاشت ناخن نسبت به اینکه بخواهیم به صورت تکی تهیه کنیم قیمت مناسب تر و به صرفه تر خواهد بود.

برای خرید پلی ژل ناخن باید به فروشگاه های لوازم آرایشی مراجعه نمود و این محصول را با برند دلخواه تهیه نمود. و از نکات مهمی که در هنگام کاشت ناخن باید دقت نمود که حتما باید هنگام کاشت از تخصص فرد آگاهی لازم را داشته باشند چون نور دستگاه یو وی که برای خشک کردن استفاده می شود ممکن است بر اثر بی دقتی به انسان ضرر برساند.

ژل کاشت ناخن از جمله مواردی است جهت زیبا سازی ناخن بانوان که از این ژل ها برای کاشت ناخن استفاده می گردد.

برای خرید ژل ناخن از تمام نقات ایران ،تهران،مشهد، تبریز، شیراز میتواید ۲۴ ساعت با واحد فروش تاس حاصل فرماید.

16

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما