قیمت خرید ژل کاشت ناخن درج یک تبریز

خرید و فروش ژل کاشت ناخن امروزه از رونق بالایی برخوردار است و دلیل آن استقبال بانوان نسبت به کاشت ناخن و زیباسازی این عضو از دست آنهاست. ژل های کاشت ناخن مواد اصلی تشکیل دهنده کاشت ناخن است. این محصول از کیفیت های متنوعی برخوردار است و قیمت این محصول براساس این موضوع تعیین می‌شود. در ادامه انواع این محصولات و قیمت خرید این مختلف آن را به شما ارائه خواهیم داد.

قیمت خرید ژل کاشت ناخن مرغوب

رنگ بندی ژل کاشت ناخن موجود در ایران

رنگ بندی ژل کاشت ناخن موجود در ایران

کاشت ناخن یکی از محبوب ترین روش های زیبایی ناخن هاست که امروزه به صورت ترند درآمده و بانوان زیادی در سراسر دنیا برای زیبایی و حفاظت از ناخن های شکننده از آن استفاده می‌کنند. کاشت ناخن با متد های مختلفی توسط ناخن کار انجام می‌شود و کیفیت این کاشت ها وابسته به کیفیت متریال اولیه است.

کاشت ژل ناخن یکی از روش های شایع این هنر است که با استفاده از ژل هایی با رنگ بندی های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش تقریبا همانند کاشت پودری است با این تفاوت که مواد ژلی به صورت از قبل آماده شده بر روی ناخن طبیعی و یا تیپ ناخن قرار می‌گیرد و با استفاده از دستگاه UV تثبیت و کاملا خشک می‌شود.

ژل های کاشت ناخن از کیفیت های مختلفی برخوردارند و کیفیت این محصولات به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر بستگی دارد:

  • مدت زمان خشک شدن ژل بر روی ناخن
  • شفافیت و رنگ طبیعی ژل
  • بدون بو بودن ژل
  • مواد غیر سمی

کاشت های ژلی یا ژلیش از محبوب ترین روش های کاشت ناخن هستند چرا که به طور کاملا طبیعی بر روی ناخن جلوه می‌کنند و نیازی به قرار دادن تیپ بر روی ناخن ندارند چرا که به عنوان کاور ناخن هم مناسب هستند. این روش علاوه بر این مزایا، به سرعت انجام شده و از کاشت پودری سریع تر است. رنگ بندی های انواع ژل های مخصوص کاشت معمولا بین تناژ های بی رنگ، هلویی، گلبهی، و صورتی بسیار ملایم قابل تهیه است.

ژل های کاشت بی رنگ بعد از تثبیت بر روی ناخن بی رنگ و شفاف است و شبیه به خود ناخن است در حالی که رنگ بندی های دیگر این محصول تناژ هلویی و صورتی کم رنگی را بر روی ناخن ایجاد می‌کند.

عمده فروشی ژل کاشت ناخن

عمده فروشی ژل کاشت ناخن

این مرکز از معتبر ترین مجموعه های فروش انواع ژل کاشت های ناخن است که عرضه کننده انواع این محصولات باکیفیت های متنوع می‌باشد. قیمت ژل کاشت ناخن بسته به برند تولید کننده و تناژ های رنگی آن متفاوت است. این مجموعه انواع ژل های کاشت ناخن را به صورت عمده یا تک در دسترس مشتریان قرار می‌دهد.

برای اطلاع از قیمت، حجم مواد، و سفارش با واحد فروش مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما