فروش ویژه دستگاه سوهان ناخن برقی ناخن

برای انجام یک کار کاشت ناخن عالی نیازمند چند دستگاه حرفه ای کاشت ناخن هستیم در مقاله زیر شمارا با سوهان ناخن برقی حرفه ای آشنا خواهیم کرد که دسته آن بسیار سبک و عالی است لطفا با ما همراه باشید.

 

دستگاه مانیکور کاشت ناخن

 کاربرد سوهان ناخن برقی Fashionalbe

برای بافر کردن ، ساییدن ، تراشیدن ، سنباده زدن ، پرداخت ناخن های اکریلیک ، از بین بردن ناخن های ژل ، ناخن های مصنوعی یا طبیعی حتی از بین بردن کوتیکول.

حالت دستی یا حالت پا برای راحتی شما با پدال پا.

سرعت بالا با کنترل سرعت متغیر از ۰-۳۰،۰۰۰RPM.

لرزش کم ، سر و صدای کم ، گرمای کم با موتور هندزفری و تحمل به روز شده.

ظاهری شیک و صرفه جویی در فضا با نگهدارنده دستگیره و طراحی نگهدارنده بیت ناخن.

امکانات

هندپیس کاشت ناخن

 

 

سوهان ناخن برقیECBASKET به همراه یک کنترل کننده جمع و جور کوچک ارائه می شود و شما می توانید هندپیس را در مرکز دستگاه مته قرار دهید. فضای زیادی روی میز مانیکور شما صرفه جویی می شود. در ماشین مته نگهدارنده های کمی وجود دارد بنابراین می توانید بیت های مته مورد نیاز خود را در آنجا داشته باشید راحتی شما قبل از شروع کار ناخن

 

متغیر کنترل سرعت سوهان برقی ناخن (۳۰۰۰-۳۰۰۰۰ دور در دقیقه) دکمه سرعت را بچرخانید تا چند سرعت تنظیم شود. ۳۰۰۰-۱۵۰۰۰ دور در دقیقه: برای حذف ناخن های طبیعی یا مانیکور. ۱۵۰۰۰-۲۵۰۰۰ دور در دقیقه: برای ناخن های اکریلیک یا ناخن های طبیعی و اکریلیک. ۲۵۰۰۰-۳۰۰۰۰ دور در دقیقه: برای کارهای هنری ناخن حرفه ای تر.

دستگاه سوهان برقی

 

حالت کار دست و پا

روشن و خاموش کردن سوهان ناخن برقی با پدال پا.

دریل ناخن به پدال پا مجهز است بنابراین می توانید مته را با پا کنترل یا خاموش کنید.

با قدم گذاشتن بر روی پدال پا ، اجازه دهید هندپیس شروع به چرخش کند.

پا را از روی پدال راحت کنید تا هندپیس متوقف شود.

 

مشخصات هندپیس سوهان برقی کاشت

هندپیس به روز شده – کم صدا و لرزش کم و گرمای کم

مواد عالی و موتور برتر و تحمل: از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است که برای استفاده طولانی مدت بسیار سبک وزن و بادوام است. هندپیس دارای موتور گشتاور برتر و تحمل است. کم صدا ، لرزش کم.

اتلاف موثر گرما: طراحی حفره های مناسب تهویه بر روی دسته سوهان ناخن برقی باعث کاهش گرمای زیاد عملیات و جلوگیری از گرد و غبار داخل قطعه دستی می شود. لطفا هنگام استفاده از مته ناخن سوراخهای تهویه روی هندپیس را نپوشانید. تغییر ناخن های ساده: هندپیس با سیستم قفل پیچشی همراه است که تعویض بیت ناخن را آسان می کند. برای جلوگیری از آسیب زیاد برق ، خاموش کردن برق هنگام تعویض دریل توصیه می شود.

 

سوهان ناخن برقی

موارد استفاده از دستگاه سوهان ناخن برقی

یک دستگاه کاشت ناخن حرفه ای برای استفاده در خانه و سالن ، برای کنده کاری ، حکاکی ، مسیریابی ، سنگ زنی ، تراش ، تراش ، برش ، پرداخت ، حفاری ، و مناسب برای سنباده زدن ناخن حیوانات خانگی.

 

F / R – دو جهت برای انتخاب استفاده از این دستگاه سوهان ناخن برقی برای افراد راست دست و چپ دست راحت تر است یا هنگام انجام مانیکور روی افراد دیگر. برای ایمنی ، لطفا قبل از تغییر جهت سرعت را کم کنید. هنگام محافظت از موتور ممکن است ۲ ثانیه مکث کند.

 

جعبه دستگاه مانیکور ناخن شامل

۱ دستگاه برقی ناخن برقی

۱ عدد دست مته ناخن

۱ عدد پدال پا

۱ عدد منبع تغذیه

۶ بیت ناخن

۵۰ x باند شن و ماسه

۱ x کتابچه راهنمای کاربر

امیدواریم مقاله بالا مورد پسند دوستان قرار گرفته باشد جهت خرید دستگاه های کاشت ناخن با تخفیف ویژه با مشاورین ما تماس بگیرید.شرکت بازرگانی نیل مستر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما