فروش مواد تخصصی پودر کاشت ناخن

ناخن ها طی چند سال گذشته واقعاً ارتقا یافته اند. از جلای سنتی گرفته تا مانیکور ژل گرفته تا هنر ناخن خارج از این دنیا ، بیان خود با نوک انگشتان اکنون تقریباً ضروری به نظر می رسد. این روزها ، ما تنها کسانی هستیم که به مانیکورهای پودر کاشت ناخن انجام میدهیم . این نام از کاربرد منحصر به فرد آن ناشی می شود – یک پایه چسب بر روی ناخن تمیز و خشک قرار می گیرد ، سپس به رنگ پودر آغشته می شود ،

بهترین قسمت: ماندگاری پودر کاشت ناخن بسیار بیشتر از مانیکور ژل است ، احساس قدرت بیشتری می کند و به هیچ وجه به درمان در زیر نورهای LED یا UV احتیاج ندارد.  ، اگر به درستی استفاده شود ، مانیکور با پودر کاشت ناخن می تواند سه تا چهار هفته دوام بیاورد و حتی می تواند به ناخن های طبیعی شما قدرت ببخشد . خوشبختانه ما ، دستیابی به این ظاهر ناخن آسان است.

مانیکور ناخن

 

پودر کاشت ناخن چگونه کار می کند؟

آیا مانیکور ناخن های خود را در سالن انجام می دهید یا خودتان آنها را در خانه انجام می دهید ، این روند از توجه ویژه ای برخوردار است. تکنیک هر سالن اندکی متفاوت است ، اما انتظار می رود مراحل زیر در اکثر سالن های ناخن با مواد کاشت ناخن یکی باشد.

مراحل مواد گذاری کاشت ناخن

ناخن ها روی هم قرار می گیرند:قبل از شروع هرگونه مانیکور ، باید با تمیز کردن و آزاد کردن صفحه ناخن از هرگونه آلودگی و روغن ، مطمئن شوید که ناخن ها از قبل آماده شده اند.” اینجا همچنین جایی است که شما باید کوتیکول های خود را به عقب فشار دهید و هر آویز را ببندید و سطح صفحه ناخن را شل کنید.

توجه کاشت ناخن با پودر نیازی به دستگاه یو وی ندارد

 

پودر کاشت ناخن خارجی

هنگامی که ناخن های خود را با دستگاه سوهان برقی تمیز و آماده کردید ، شما ممکن است یک چسب بزنید تا محصول بتواند به صفحه ناخن بچسبد و احتمال بلند شدن را کاهش دهد.

همانطور که انگار ناخن های خود را جلا می دهید ، روی پایه قلم بزنید” بعد از اینکه لایه پایه را روی یک ناخن قرار دادید ، ناخن را در سینی آغشته پودر کاشت ناخن فرو کنید و روی هر ناخن این کار را تکرار کنید و مطمئن شوید که بیش از حد آن را قلم اشکی بزنید. بر اساس تیرگی و شدت رنگ مورد نظر خود ، ممکن است بخواهید ناخن های خود را دو تا سه بار دوباره آغشته کنید.

چند دقیقه صبر کنید ، سپس روی بروس بکشید “این مرحله خشک کردن و سخت شدن محصول است.” “شما باید دو تا پنج دقیقه قبل از شروع فرم دادن و ناخن زدن پس از استفاده از فعال کننده صبر کنید. بعد از اینکه ناخن های خود را مطابق شکل دلخواه خود درآورید و روی آن قرار دادید ، از یک تاپ کات استفاده کنید. ”

پودر کاشت ناخن رنگی خارجی

چگونگی خرید لوازم و مواد کاشت ناخن؟

جهت خرید لوازم برقی و مواد کاشت ناخن مانند پودر کاشت و پلی ژل و سایر وسایل با مارک inm مارک ibi میتواندی همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر ایران

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما