فروش به قیمت عمده Polygel ناخن پلی ژل

Polygel ناخن چیست؟

چه اطلاعاتی در مورد Polygel ناخن دارید؟ میدانید که بدون بو و فرمالین است ؟ با ما مقاله زیر را بخواید تا با این محصول بهتر اشنا شوید

خوب ، همه فکر می کنند ، اما ما فقط می خواهیم آن را با صدای بلند بگوییم!

ناخن های پلاستیکی دیگر قدیمی شده است! آنها چیزی جز پلاستیک سخت نیستند که به همان اندازه که احساس می کنند بد به نظر می رسند! آنچه حتی ممکن است بدتر باشد ، این است که چسب مایع که برای چسباندن آنها به ناخن های واقعی شما استفاده می شود ، در واقع می تواند به آنها آسیب برساند و آنها را تغییر شکل دهد.

خوب، ما برای شما دوستان عزیز خبر خوبی داریم و می خواهد در مورد آن با شما صحت کنیم.

Polygel ناخن

Polygel ناخن از چه موادی تشکیل شده ؟

 پلی ژل از ترکیب اکریلیک و ژل سفت درست شده است ،این محصول ناخن های بی عیب و نقصی را ارائه می دهد ، بدون شک! دیگر هیچ کدام از ناخن های شما مصنوعی به نظر نمی رسد ، این پیشرفت جذاب به نظر می رسند! پلی ژل خصوصیات هر دو مواد را دارد، هم اکرلیک و هم ژل با این تفاوت که  اصلا بو ندارد و برای دوستانی که آلرژی دارند این محصول عالی و بی خطر است

چگونه می توانید ناخن های مصنوعی را طبیعی جلوه دهید؟ از Polygel ناخن استفاده کنید و حتی دوستانتان قادر به فهمیدن آن  نیستند!

 

  Polygel ناخن انعطاف پذیر و قوی هم هستند – همه می دانند که اکریلیک هابسیار سخت هستند ، اما این بدان معنی است که به راحتی خرد می شوند! پلی ژل قوی است ، اما انعطاف پذیر، درست مثل ناخن های واقعی شما مستعد آسیب نیستند. آنها همچنین به انگشتان شما حس طبیعی تر بودن میدهند و بسیار به زیبای دستان شما  کمک میکنند.

پلی ژل ناخن

خصوصیات پلی ژل چیست؟

بدون بو و بوی بد و بدون گرد و غبار- اولین چیزی که هنگام ورود به سالن ناخن به شما ضربه می زند معمولاً بو است!Polygel ناخن شما با آن بوی سمی یا گرد و غباری که با تکنیک ناخنهای مصنوعی دست به دست می شود تنفس نخواهید کرد.

 

صاف و ابریشمی- پلی ژل هنگام استفاده مانند بتونه مایع است ، بنابراین هر بار به آرامی خشک می شود.

غیر سمی – جای نگرانی در مورد مواد شیمیایی خطرناک نیست! بنابراین نگران نباشید! از پوشیدن این ناخن ها کاملاً ایمن هستید ، زیرا هیچ تولوئن ، دی بوتیل فتالات (DBP) ، فرمالدئید ، رزین فرمالدئید ، کامفر ، TPHP یا زایلن وجود ندارد.

پلی ژل هدیه

ویژگی ها و جزئیات پلی ژل ناخن

از این پلی ژل می توان بر روی ناخن های مصنوعی ، ناخن های طبیعی ، سطوح مختلف مانند ناخن ، کاغذ و سایر کارهای هنری استفاده کرد.

اگر سبک هنری ناخن را تغییر داده اید و می خواهید ژل اکستنشن ناخن را از بین ببرید ، می توانید ژل اکستنشن ناخن را پایین بگذارید و سپس آن را بافر کنید.

بافت سفت و محکم و اثر ماندگارتر از یک ژل سفت و سخت می تواند باعث صرفه جویی در مشکلات در سه هفته یا حتی بیشتر شود.

کشیدن سریع و عملی ناخن برای انجام آن خودتان. هدیه ای شگفت انگیز برای همسر ، دوست دختر ، مادر یا خواهر.

 

جهت خرید پلی ژل ناخن فقط لازم است با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرمایید تا این مواد اصلی را در کمترین زمان ممکن به دست شما برساند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما