قیمت دستگاه کاشت ناخن مکس max proo 2

یکی از دستگاه هایی که توسط ناخن کاران حرفه ای استفاده شده و برای دیزاین و اصلاح از آن بهره می برند، دستگاه کاشت ناخن مکس می باشد. این محصول متعلق به بهترین برند جهانی بوده و برای ناخن های دست و پا مورد استفاده قرار می گیرد. کارکرد اما در مورد قیمت دستگاه کاشت ناخن مکس در ایران اگر می خواهید بدانید، باید گفت که نرخ آن نسبت به کارایی و کیفیتش، واقعاً مناسب به نظر می رسد.


قیمت دستگاه کاشت ناخن مکس در ایران

مشخصات برتر دستگاه کاشت ناخن مکس چیست؟

مشخصات برتر دستگاه کاشت ناخن مکس چیست؟ کاشت ناخن از حرفه های رایج مربوط به آرایشگری است که افراد زیادی به سمت آن کشیده شده اند، با استفاده از این هنر، ناخن کاران دیزاین و تزئین‌های لازم روی انواع ناخن را انجام داده و وضعیت ظاهری آنها را بهبودی اساسی می بخشند.
اما برای انجام این حرفه پرطرفدار که چند سالی است در ایران باب شده، نیاز به یک سری ابزار و لوازم خاص می باشد که از مهم‌ترین آنها، دستگاه کاشت ناخن است.

دستگاه کاشت ناخن مکس یکی از بهترین نمونه هایی است که به بازار عرضه شده است.

مشخصات دستگاه MAX

  1. سوهان برقی است که برای انجام اموری مانند پدیکور و مانیکور مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. سطح ناخن ها را یکدست نموده و فرمی عالی را به آنها می بخشد.
  3. با استفاده از انرژی برق کار کرده و دارای طراحی ارگونومیک می باشد.
  4. امکان تنظیم سرعت در این دستگاه وجود دارد.
  5. وزن کم و قابلیت استفاده‌ی راحتی را به خود اختصاص داده است.

 

امکانات و قطعات متعلق به این دستگاه نیز عبارتند از:

  1. مته نیم میلیمتری که می تواند برای ناخن جای گوشواره تولید کند، کاغذ سنباده زبر، نرم و متوسط، ابزار فلزی و سنگی، نگهدارنده ابزار و برس مخصوص.
  2. همچنین دستگاه فوق از دسته سبک و ظریفی برخوردار بوده که با وجود این ویژگی، کار برای ناخن کاران راحت می گردد.

بازار خرید دستگاه کاشت ناخن مکس اورجینال

بازار خرید دستگاه کاشت ناخن مکس اورجینال در بازار خرید دستگاه ناخن مکس می توانید با نوع اورجینال این محصول روبرو شده و آن را انتخاب نمایید، این دستگاه که از برترین برند برخاسته، نه تنها از بابت کارایی و کیفیت، مطمئن به نظر می رسد، بلکه دارای طراحی زیبا و خوش دستی بوده که از این جهت نیز مورد توجه ناخن کاران قرار گرفته است.
مصرف کنندگان با انتخاب این دستگاه، دیگر نیاز به سرسوهان جداگانه نداشته و در نتیجه می توانند از آن با سرسوهان های شنی، گرد، مخروطی، کوچک، متوسط و بزرگ بهره مند شوند.

در هر صورت اگر دنبال این هستید که بتوانید یک دستگاه کاشت ناخن بی نقص به همراه قیمتی واقعاً خوب که در برابر کیفیت و ظاهر آن، کم به نظر می رسد را تهیه کنید، به شما این گزینه را پیشنهاد می کنیم.


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما