خرید لوازم کاشت ناخن برای هنرجو کد B1474

لوازم کاشت ناخن شامل:دستگاه های سوهان برقی و دستگاه لاک خشک کن ناخن و فن زیر دست ،پودر کاشت ناخن،پلیژل ناخن و لاک ژل و مواد های ماند لیکویدو. اگر تازه وارد این حرفه عالیو زیبا و جذاب شده اید با خواندن این مقاله متوجه میشود که چه لوازم برای انجام دادن مانیکور لازم دارد با ما همراه باشید.


 

لوازم کاشت ناخن

مواد و لوازم کاشت ناخن

پک لوازم کاشت ناخن مخصوص مبتدیان در رنگ سفید تجهیزات کاملی را برای تحقق ماساژ پلی ژل ناخن بهشما ارائه می دهد. از یک دستگاه پخت ، ژل UV ممتاز از ، گرفته تا پرونده ، برس ، و سایر لوازم جانبی مفید – کیت ژل UV مبتدی شامل تجهیزات عالی برای دستیابی به نتایج حرفه ای است ، از همان ابتدا. برای کاربران خصوصی و همچنین آتلیه های حرفه ای ناخن ایده آل است. همه چیزهایی که برای اولین روش آسان برای ایجاد ماساژ ناخن خود نیاز دارید ، در کیت استارتر موجود است.


 

لوازم کاشت ناخن درج یک

لوازم داخل کیف کاشت ناخن شامل

۱ عدد دستگاه uv ، شکل زاویه ای ، رنگ سفید

۳ عدد ژل UV (1 عدد ژل UV تک فاز شفاف ، ۱۵ میلی لیتر ، ۱ عدد ژل UV تک فاز صورتی ، شیری ، ویسکوزیته ضخیم ، ۱۵ میلی لیتر ، ۱ عدد ژل UV سفید فرانسوی .

۳ عدد قلم ژل (۱ عدد تخت ، اندازه ۲ ، ۱ عدد تخت ، اندازه ۶ ، ۱ عدد تخت ، اندازه ۴)

۱ عدد بسته ۱۰۰ عددی سوهان کاغذی

۱ عدد قیچی ، کاتر قالب ناخن (سیاه یا صورتی)

۱ عدد برس ناخن (رنگ ممکن است متفاوت باشد)

۱ عدد نمایشگر با ۱۸ کپسول (شفاف یا طبیعی)

۱۰ x سوهان برقی ناخن نیل دریل برای مبتدیان و سوهان برقی استرانگ برای حرفه ای ها ،

۱ عدد سوهان / بافر

حدود ۲۳ الی ۵۷ عدد لوازم کاشت ناخن است که از این تعداد بین ۳۵ عدد مخصوص مبتدیان و کار آموزان میباشد.


 

لوازم کاشت ناخن در کرمان

دستگاه uv ناخن

]دستگاه یو وی ناخن به شکل زاویه ای و در رنگ سفید برای شروع کار با طراحی ناخن ایده آل است. چراغ های ۴ نئونی ۹ واتی ، درمان دقیق و حتی صاف شدن ژل های UV را تضمین می کنند. لامپ UV برای مبتدیان و همچنین افراد حرفه ای مناسب است.[/highlight-paper]

عملکرد تایمر / تایمر – لامپ پس از ۱۲۰ ثانیه به طور خودکار خاموش می شود ، که این زمان معمول پخت ژل UV است (بسته به بافت لایه ژل و تراکم ژل رنگی ، زمان پخت متفاوت است)

 

فضای داخلی دستگاه UV را می توان با ضد عفونی سطح تمیز کرد. برای این منظور ، می توان صفحه پایه آینه ای را پاک کرد تا لامپ UV کاملا تمیز و ضد عفونی شود. صفحه پایه متحرک تمیزکاری را تسهیل می کند و بنابراین کار کاملاً بهداشتی را تضمین می کند.

ژل های مختلف UV و چسب برای قالب کاشت

به منظور ایجاد یک شروع آسان برای تحقق بخشیدن به طراحی ناخن خود ، این کیت لوازم کاشت ناخن شامل  دستگاه یو وی و دستگاه سوهان برقی و تمام عناصر اساسی لازم برای یک مدل سازی هنری و همچنین برای یک زیور آلات است. برای هر مرحله از مانیکورخود می توانید از ژل های تک فاز استفاده کنید و بنابراین از یک درمان سریع و آسان بهره مند شوید. به دلیل گرانروی ضخیم ژل های تک فاز ، شکل دادن به آنها آسان است و ژل فراتر از لبه های ناخن بیرون نمی زند – یک ناخن ایده آل برای مبتدیان مدل سازی ناخن.


 

لوازم کاشت ناخن پلی ژل

قیمت وسایل کاشت ناخن 

فروش پودر کاشت ناخن وسایل و لوازم کاشت ناخن در کرمان فروش آن به صورت اینترنتی می باشد معمولا قیمت این پک ها از ۴۵۰۰ است تا ۱۲ میلیون تومان ابته بستگی به نوع جنس است بهر است جهت گرفتن امار قیمت با شماره های شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر ایران در کمترین زمان ممکن شرکت بازرگانی نیل استارز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما