خرید ارزانترین دستگاه مانیکور و پدیکور سوهان برقی

فروش انواع دستگاه ای مانیکور و پدیکور ساخت کشوره کره با گارانتی ۱۲الی ۱۸ماه جهت سفارش از تهران ،مشهد، تبریز؛ سراسر ایران میتوانیددستگاه های سوهان برقی ناخن را به صورت انلاین سفارش دهید .

دستگاه سوهان برقی مارک سوبای در زمینه محصولات مانیکور و پدیکور از جمله دستگاه مته ناخن ، ست مته ناخن ناخن ، سازمان دهنده لاک ناخن ، پاک کننده لاک ناخن ، پرونده ناخن ، نوک ناخن ، برآورده کننده تمام نیازهای شما برای هنر ناخن تخصص دارد. فقط سالن ناخن خود را به خانه بیاورید.

Subay با هدف ایجاد یک مرکز خرید آنلاین مانیکور حرفه ای که کلیه ابزارهای مانیکور با کیفیت بالا را برای ناخن کار یا معتادان به ناخن فراهم می کند.

برای هر محصول جدید ، ما طراح و اولین کاربر هستیم. برای اطمینان از تجربه خرید خوب شما ، همه محصولات Subay توسط تیم تست ما آزمایش می شوند.

 


دستگاه مانیکور و پدیکور درج یک

دستور عمل استفاده از دستگاه مانیکور و پدیکور

سر مته مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سر مته را وارد کنید (حدود ۵ میلی متر مانده است) ، از در امدن سرمته در حین استفاده جلوگیری کنید.

بعد از استفاده سر مته را بیرون بیاورید.

نگهدارنده سرسوهان ناخن

شما می توانید سر سوهان مته ناخن خود را بر روی جمع کننده بیت دریل ناخن دستگاه قرار دهید تا آنها به دور میز نلغزند و استفاده از آنها برای شما اسان کند

دستگاه مانیکور و پدیکور سوهان

ویژگی های دستگاه سوهان برقی

هندسف ارتقا یافته Efile – تصویب آلومینیوم برتر ساخته شده با دریچه ها ، که دارای اتلاف حرارت بسیار کارآمد ، سر و صدا و لرزش کم و کار طولانی تر است ، باعث افزایش طول عمر می شود.

دستگاه مته ناخن به روز شده – ماشین اصلی منحصراً با ۶ سوراخ وارد شده به سوراخ های ناخن طراحی شده است ، که شما را برای استفاده راحت تر می کند ، از ویژگی های فوق العاده عملکرد پایدار ، طول عمر زیاد برخوردار است که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بیشتری می شود.

همه در یک – فقط یک دستگاه ناخن برقی پاسخگوی تمام نیازهای شما ، استفاده چند منظوره برای آماده سازی ناخن ، ناخن اکریلیک ، ناخن ژل ، ناخن پودر آغشته ، ناخن ضخیم ، مانیکور و پدیکور ، برداشتن پینه ، مسیریابی ، پرداخت و غیره است.

کیت ناخن اکریلیک حرفه ای – بافر دستگاه سوهان ناخن اکریلیک برقی ۲۰۰۰۰ دور در دقیقه با سوئیچ Forward / Reverse و دکمه سرعت دقیق ۰-۲۰۰۰۰rpm برای استفاده انعطاف پذیر و بسیار کارآمد شما طراحی شده است.

مانیکور دسست

استفاده آسان – استفاده از ابزار حرفه ای ناخن اکریلیک برای مبتدیان و تکنسین ناخن راحت تر است ، برای مغازه های ناخن ، اسپا ، سالن های زیبایی و همچنین استفاده شخصی در خانه بسیار عالی و ایده آل است ، بنابراین دیگر نگران عمل نباشید .

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما