فروشگاه دستگاه کاشت ناخن پرومکس اصل

خوشبختانه در دنیای امروز، ابزاری چون دستگاه کاشت ناخن پرومکس برای زیباتر دیده شدن به میدان آمده است. به نقلی، ناخن انسان ها می تواند منعکس کننده خصوصیات و درونیات افراد باشد لذااهمیت دادن به ان ها ضروری است. این سوهان برقی مانیکور یکی از بهترین دستگاه های وجود است که قیمت بسیار ارزان دارد و قابل استفاده در خانه و سالن های مانیکور میباشد.

فروشگاه دستگاه کاشت ناخن پرومکس اصل

آیا ویژگیهای دستگاه کاشت ناخن پرومکس را میدانید؟

آیا ویژگیهای دستگاه کاشت ناخن پرومکس را میدانید؟ برای عمل کاشت ناخن، اِلمان های زیادی را باید رعایت کرد برای مثال، ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و اگر خود متخصص آن نیستید باید زیر نظر متخصص این کار را انجام داد. یکی از بهترین ابزار ها برای این کار، دستگاه کاشت ناخن پرومکس اصل است که آن را می توان در فروشگاه دستگاه پرومکس پیدا کرد.( این فروشگاه ها معتبر و قابل  اطمینان تر برای خرید این محصول هستند.)

این ابزار شگفت انگیز از برق خانگی تغذیه می شود و یک مجموعه ی کامل جهت مراقبت، نگهداری و زیبایی ناخن ها می باشد به طوریکه سالن های حرفه ای از آن استفاده می کنند.

به دلیل طراحی ارگونومیک و وزن بسیار سبکی که دارد، در استفاده طولانی مدت سبب خستگی دست نمی شود. هم چنین، به خاطر سهولت در کار با این دستگاه، ناخن کاران مبتدی درصد خطای کمتری دارند و به کمک آن می توانند طرح های مطلوب تر و زیبا تری بزنند.

بر روی بدنه ی آن دکمه خاموش/ روشن قرار دارد و به وسیله ی آن می توان به هنگامی که به دستگاه احتیاج نیست آن را خاموش کرد و برعکس.

سرعت آن قابل تنظیم است چرا که بهتر است برای سوراخ کردن، فرم دادن و یکدست کردن ،تمیز کردن و براق کردن ناخن از سرعت های متفاوتی برای گرفتن نتیجه ی بهتر و مناسب تر استفاده کرد.

هم چنین این مجموعه شامل چند عدد نگه دارنده ابزار برای یدکی، پولیش ناخن، برس مخصوص، چند میله ی سنباده، کاغذ سنباده (نرم، متوسط و زبر) و… می شود.

قیمت روز دستگاه سوهان برقی پرومکس

قیمت روز دستگاه کاشت ناخن پرومکس اگر قصد مقایسه داشته باشید متوجه خواهید شد که قیمت دستگاه کاشت ناخن پرومکس، به نسبت ویژگی های بی نظیرش، کاملا مقرون به صرفه و منصفانه است.

این مجموعه بهترین لوازم و مواد مورد نیاز برای کاشت ناخن را به بهترین شکل ممکن ارائه می کند. به طوری که سالن هایی که از این دستگاه برای خدمات به مشتری استفاده کرده اند شاهد لبخند رضایت مشتری بوده اند و از انتخاب خود بخاطر خرید این برند خشنود بوده اند. عده ای نیز (در صورت تسلط بر مهارت کاشت و ترمیم ناخن) به دلایلی مانند نداشتن وقت کافی برای رفتن به سالن های خدمات و آرایشگاه ها، این دستگاه را برای استفاده شخصی خود در خانه خریداری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما