فروشگاه تخصصی لوازم و پورد کاشت ناخن

فواید پودر کاشت ناخن

اگر شما فردی هستید که برای وقت خود ارزش قائل هستید و ظاهر ناخن با ماندگاری بالا را دوست دارید ،ناخن های کار شده با پودر کاشت را به کاشت با پلی ژل ترجیح میدهید.”فواید ناخن های پودر کاشت ( Nail art powder) این است که دوام بیشتری دارند ، ماندگاری بیشتری نسبت به ژل لاک دارند و به راحتی در خانه انجام می شوند.” “من خود را پیدا کرده ام که به مشتریان می گویم اگر می توانید ناخن های خود را لاک بزنید ، پس می توانید سیستم فرو بردن را به راحتی انجام دهید.”

پودر کاشت ناخن مانیکور

فواید پودر کاشت ناخن

  • بدون نیاز به دستگاه یو وی ناخن: به محض اینکه ناخن های پودر آغشته خود را با یک لایه پوشش بالا به پایان برسانید ، لازم نیست ناخن های خود را با استفاده از نورهای مضر ماورا UV بنفش خشک کنید (مانند مورد ناخن های ژلی).
  • انجام آن در خانه آسان است: تعداد زیادی کیت ناخن ژل کاملاً خانگی برای استفاده در خانه موجود است و مانیکورهایی که از آنها استفاده کرده ایم موافقند که اگر می توانید ناخن های خود را با لاک در خانه رنگ کنید ، می توانید ناخن های پودر کاشت در خانه کار کنید.

 

  • تا یک ماه دوام می آورد : ناخن های کار شده با پودر کاشت به مدت طولانی دوام می آورند . وقتی توسط یک مانیکوریست به درستی انجام شد ، باید انتظار داشته باشید که ناخن های شما تا یک ماه بدون تراشه باقی بمانند. وقتی غوطه ور می شوید ، می توانید انتظار داشته باشید که مانی شما حدود دو تا سه هفته دوام بیاورد.

 

  • انتخاب رنگ بی پایان: با رونق گرفتن ناخن های پودر آغشته ، شرکت ها در تلاشند تا طیف گسترده ای از انتخاب های رنگ را ارائه دهند ، درست همانطور که برای لاک ناخن های سنتی استفاده می کنید. برای جایگزینی لاک های مورد علاقه خود مشکلی در یافتن سایه های پودری ندارید.

پودر ناخن رنگی کاشت

اشکالات انجام مانیکور با پودر کاشت

  • می تواند نسبت به لاک معمولی حجیم تر به نظر برسد: اگر مقدار زیادی پودر به ناخن برود ، می توانید با ظاهری بسیار ضخیم و حجیم به سرعت خود را پیدا کنید. قبل از استفاده از درزگیر ، با ضربه زدن به پودر اضافی ناخن ، می توانید از این امر جلوگیری کنید.
  • موارد بهداشتی در بعضی از سالن ها: اگرچه مشکلی برای غوطه وری نیست ، اما اگر به یک سالن مراجعه کنید ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که مقداری از پودر را برای استفاده هر مشتری در یک کاسه جداگانه قرار می دهند (یا از برس استفاده کنید) روش استفاده) ، زیرا فرو بردن ناخن های همه در همان شیشه پودر می تواند وسیله ای برای عفونت و سایر موارد بهداشتی باشد.

پودر کاشت ناخن

  • برخی از افراد به پودر کاشت ناخن حساسیت دارند: ماده چسباننده ای که برای ناخن های پودر آغشته استفاده می شود اغلب مونومر است و به گفته استرن ، مونومرها آلرژن های رایجی هستند و می توانند باعث تحریک در امتداد بستر ناخن شوند.
  • برداشتن می تواند به ناخن ها آسیب برساند: سرانجام ، برداشتن می تواند یک درد باشد. در حالی که هارون می گوید یک خیساندن ساده باید کار بزرگی انجام دهد ، استرن می گوید اگر ۱۰ تا ۱۵ دقیقه خیساندن این کار را انجام ندهد ، احتمالاً آسیب به ناخن وارد می شود ، زیرا لازم است پر کردن آن انجام شود. 

ناخن کاشت رنگی

پودر کاشت ناخن در برابر ناخن های کار شده با ژل

گرچه همه  ما عاشق پودر کاشت ناخن هستیم  ، اما فکر نمی کند که برای ناخن های شما بهتر یا بدتر از ژل باشد. ناخن های ژل و ناخن های پودر آغشته تقریباً به همان مدت دوام می آورند (برخی از مانیکورها معتقدند که مانیکورهای پودر غوطه وری ماندگاری بیشتری دارند اما این به مشتری بستگی دارد). او می گوید: “مهمترین نکته ای که باید در مورد مراقبت از ناخن به یاد بیاورید این است که شما چگونه محصول را خارج می کنید.” “اگر پلی ژل بزنید و یا ناخن های خود را پودر کنید ، در حال از بین بردن اپیدرم (پوست) از صفحه ناخن هستید.”

پودر کاشت ناخن

 

نحوه انتخاب بین ناخن های پودر و اکریلیک

قبل از استفاده از سیستم فرو بردن ، آرون همیشه دوست دارد بداند که مراقبت طولانی مدت مشتری اش برای ناخن هایش چیست. “آیا مشتری مایل است که تا حد ممکن طبیعی باشد یا اینکه مراقب است ناخن ها را با راهنمایی بلند کند؟ “آیا آنها خوب هستند که با هر بار بازدید خیس شوند؟ آیا آنها می خواهند ناخن های رنگی طبیعی یا ظاهر صیقلی رنگی داشته باشند؟ این تعیین می کند که آیا آغشته یا اکریلیک بهترین است. برای مشتریانی که به لاک ناخن طبیعی خود عادت دارند که از سیستم فرو بردن کاملاً مناسب است این مشتریان قبلاً عادت كرده اند كه هر دو یا سه هفته خیس بخورند و با پودر کاشت ناخن كنند ، تفاوتی نخواهد داشت.” “برای مشتریانی که به ناخن های اکریلیک عادت دارند ،فقط زمانی که نوبت به یک ست جدید می رسد ، پودر آغشته به آنها را پیشنهاد می کنم.

جهت خرید مواد و لوازم پودر کاشت ناخن میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما