قیمت دستگاه uv ناخن فارس

دستگاه uv ناخن یکی از دستگاه های بسیار مهم در کار کاشت ناخن میباشد که در بازار به دو صورت در اختیار دوستان قرار میگیرد. یک دستگاه لاک خشک کن ناخن خانگی و دیگر دستگاه uv ناخن سالنی که قدرت بین ۱۲۰ الی ۲۰۰ وات را دارد در مقاله زیر به برسی این دو دستگاه خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

دستگاه uv ناخن 150 w

دستگاه uv ناخن سالنی با قدرت ۱۵۰ w

لامپ ناخن LED UV RAYOCON 150W.

استفاده از آن آسان است و وزن آن نیز کم است ،با خرید این دستگاه تمام لاک ژل ها و پلی ژل ها را در کمتر از ۲ دقیقه خشک کنید

ظاهر کامل و خشک ، سریع و شیک باعث می شود که خشک کن ناخن RAYOCON در بازار برجسته باشد.

در دستگاه uv ناخن ۴ تایمر وجود دارد (۱۰s ، ۳۰s ، ۶۰s ، ۹۹s) که می توانید با توجه به مدت زمان مورد نیاز برای پرداخت های مختلف ژل انتخاب کنید.

 

چراغ ال ای دی

عملکرد سنجش خودکار مادون قرمز در دستگاه لاک خشک کن

خشک کننده ناخن UV UV به عملکرد سنجش خودکار مادون قرمز مجهز است. هنگام قرار دادن دست / پا روشن می شود و هنگامی که دست / پا را بیرون می گذارید خاموش می شود. ۵۷ چراغ UV + LED به طور مساوی در قسمت بالا و کناره های لامپ پخش شده اند که می توانند لاک ناخن ژل شما را به طور کامل درمان کنند.

مانیکور ناخن

 

نحوه استفاده از لاک خشک کن ناخن

آداپتور را وصل کنید و به منبع تغذیه وصل شوید. ناخن ها را به طول مناسب کوتاه کنید ، سپس یک ژل لاک نازک زده و حالت زمان بندی مناسب را انتخاب کنید. دستان خود را در لامپ ناخن قرار دهید تا خشک شود. اگر پس از پخت لاک ژل کمی چسبناک است ، لطفا قبل از رفتن به مرحله بعدی آن را پاک کنید.

هنر ناخن را تمام کنید ، لذت هنر ناخن را بدانید و لذت ببرید.

لینیستاگرام سایت شرکت نیل استارز نیل استارز

از اوقات خوشی DIY Nails لذت ببرید

چراغ دستگاه uv ناخن های شما را در ۱۰ ثانیه بهبود می بخشد ، در حالی که نتایج خوبی به شما می دهد. استفاده از آن برای یک مبتدی بسیار آسان است.

 

دستگاه یو وی ناخن سان

 

ویژگی ها و جزئیات دستگاه یو وی ناخن

سنسور خودکار مادون قرمز و ۴ تایمر】 خشک کن ناخن UV مجهز به عملکرد سنجش خودکار مادون قرمز است. پس از اتصال منبع تغذیه به عملیات اضافی نیازی نیست ، هنگام قرار دادن دست / پا روشن می شود و هنگامی که دست و پا خارج می شود خاموش می شود. ۴ تایمر وجود دارد (۱۰s ، ۳۰s ، ۶۰s ، ۹۹s) که می توانند با توجه به مدت زمان مورد نیاز برای لاک های مختلف ژل انتخاب شوند. اگر بستر ناخن بسیار حساس دارید ، از تنظیم گرمای کم ۹۹ ثانیه استفاده کنید و به تدریج قدرت را افزایش می دهد.

 

چگونگی خرید دستگاه uv ناخن ؟

شرکت بازرگانی نیل ستارز بزرگترین وارد کننده دستگاه های خشک کن ناخن در ایران میبانشد با مارک سان جهت خرید لوازم کاشت ناخن و پودر کاشت میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۱ با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن،

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما