قیمت ابزارالات مانیکور ناخن دست manicur

مانیکور ناخن دست و پا نوعی درمان زیبایی است که با  ابزارهای ویژه ، کرم ها ، موم ها و / یا تکنیک های ماساژ استفاده می شود تا ناخن ها و دستان شما سالم و زیبا به نظر برسد.

مانیکور چه فایده ای دارد؟

یک مانیکور برای بهبود بافت و سلامت ناخن ها و پوست دستان بسیار لازم است

مانیکور جدا از اطمینان از زیبایی و دست و ناخن های شما ، باعث ایجاد آرامش در شما می شود .

اگر از ناحیه دست آسیب دیدید – زخم ، کشیدگی مفصل یا عضو ، بثورات پوستی یا شکسته شدن پوست – به شما توصیه می شود قبل از مانیکور صبر کنید تا دوباره سالم شوید ، در غیر این صورت مانیکور کاملا برای سلامتی شما بد است.


مانیکور ناخن دست و پا


چه انتظاری از مانیکور دارید؟

مانیکور ناخن دست بسیار آرام بخش است. بسیار خوب است که شما دست و ناخن خود  را لمس کنید ، خصوصاً اگر مانیکور برای ریلکس کردن شما از رفلکسولوژی یا سایر روشهای استفاده از مساژ شما امکان پذیر نباشد.

یک متخصص مانیکور ناخن دست ، با استفاده از پاک کننده کوتیکول و هلندر کوتیکول ، پوست مرده را به آرامی نرم و از بین می برد. از یک ناخن مصنوعی برای ایجاد شکل ناخن دلخواه متناسب با ناخن طبیعی شما استفاده میکند و از یک لایه پایه استفاده می شود. یک روپوش برتر در انتخاب رنگ ناخن شما اضافه می شود و همچنین می تواند از هنر ناخن تزئین استفاده کند.


یک مانیکور ناخن دست خوب

ناخن های خود را تمیز ، شکل ، تقویت ، رنگ و تزئین کنید

به هر گونه مشکل پوستی که ممکن است در اطراف ناخن شما باشد ، مانند شکستگی یا زخم شدن پوست ، توجه کنید

از روشهای طب فشاری یا ماساژ دست برای تحریک جریان خون و لنف برای سلامت پوست استفاده کنید

برای لایه برداری ، پاک سازی و بهبود بافت ناخن ها و پوست دستان خود از روغن ، کرم و موم استفاده کنید.

بسته به آنچه شما انجام داده اید ، مانیکور می تواند از ۱۵ دقیقه تا یک ساعت طول بکشد.

وقت کافی را برای استفاده کامل از درمان در اختیار بگذارید و اطمینان حاصل کنید که مجبور به انجام دادن کاری نیستید . اگر به هر دلیلی مانیکور بیشتر طول بکشد ،ژل چسبناک که هنوز هم روی انگشتان خشک می شود سخت می شود! در هنگام خشک شدن لاک ناخن ارایشگاه حدود ۵ دقیقه طول می کشد ، خشک شدن رنگ بدون نور یووی ممکن است ۱۲ ساعت طول بکشد. در عمل خشک کردن ژل ناخن از دستگاههای با نور یووی یا نور ال ای دی استفاده میشود. که به آن دستگاه یویو گفته میشود.

بعد از  مانیکور ناخن دست  دستکش نپوشید و بلافاصله پس از مانیکور دست به انجام کاری نزنید که با ناخن درگیر باشد.


مانیکور ناخن دست

انواع مختلف مانیکورچیست؟

انواع مختلفی ازمانیکور ناخن پا در ایران ارائه می شود که ممکن است به شکل متفاوت انتخاب شود ، استفاده از انواع روغن ها و کرم ها یا حتی ماساژ الکترو پالس یا سنگ گرم به عنوان بخشی از درمان است . برخی از نمونه ها عبارت از:

آمریکایی : مانیکور بسیار طبیعی است که ناخن های نوک انگشت شما را شکل می دهد.

فرانسوی : یک  مانیکور ناخن دست و پاکلاسیک با استفاده از لهستانی شفاف یا به رنگ عاج بر روی بدن ناخن ، که در قسمت انتهایی آن سفید است. ناخن کاملا مربع بریده شده است.

مانیکور ژل و مانیکور Shellac: این نوع درمان های مانیکور در طول چند سال گذشته بسیار محبوب شده اند – دلیل اصلی این امر این است که لاک ژل حدود دو هفته بدون خرد شدن روی ناخن های شما می ماند. در حالی که روند مانیکور برای ناخن های ژل همان روشی است که برای مانیکورهای معمولی انجام می شود ، برای تنظیم لاک باید ناخن های خود را تحت لامپ UV بین کت ها قرار دهید.


مانیکور ناخن

مانیکور سنگ داغ : این مانیکور ماساژ دست را با استفاده از سنگ درمانی داغ برای تسکین و آرامش دست شما ارائه می دهد.

موم پارافین فشرده : شامل واکس گرم مالیده شدن به ناخن ، دست و مچ برای مرطوب شدن و نرم شدن آن است.

لوکس بودن : این ارزشمندانه به معنای یک درمان کامل با دست است که شامل ماساژ دست ، نرم کننده موم پارافین و دستکش های گرم یا بسته بندی.


نحوه تهییه خرید دستگاه های یووی

در مقاله بالا تلاش کردیم نحوه مانیککور و انواع آن را تو ضیح دهیم  در پایان یاد اوری میکنیم که برای یک مانیکور خوب و لذت بخش باید از دستگاه های حرفه ای استفاده کنید

شرکت بازرگانی نیل استار وارد کده دستگاه های سوهان برقی و دستگاه یووی اصل حصول کشور کره جنوبی میباشد جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد فروش تماس حاصل فرماید.


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما