خرید دستگاه یو وی کاشت ناخن uv مدل sun

دستگاه یو وی کاشت ناخن استفاده میشود در بازار به اسم دستگاه لاک خشک کن معروف است زیرا کار آن خشک کردن ژل لاک و پلی ژل ناخن است. قبل از خرید دستگاه uv باید به چند نکته توجه کرد.

بهترین مارک چیست؟ قدرت دستگاه چقدر است واندازه ورودی دست یا پا چقدر است. چون معمولا دستگاه لاک خشک کن ناخن هم به اندازه ورودی یک دست است هم به اندازه ورودی دو دست . حالا ما در مقاله زیر به بهترین دستگاه یو وی ناخن با مارک سان خواهیم پرداخت با ما هراه باشید.


دستگاه uv ناخن

دستگاه یو وی برای کاشت ناخن مارک sun

دستگاه یو وی کاشت ناخن sun uv از قدرت ۱۲ وات تا قدرت ۲۰۰ وات موجود است که اگر برای مصرف خانگی است از ۳۶ تا ۷۰ وات استفاده کنید و اگر برای مصرف سالن است از ۷۲ تا ۲۰۰ وات استفاده کنید. همانطور که گفته شد دستگاه uv با قدرت بالا زود تر لاک ژل ها را خشک میکند.

نکته مهم : دستگاه یو وی برای خشک کردن لاک معمولی قابل استفاده نیست

نکته بسیار مهم دستگاه یو وی با قدرت ۲۴ و ۱۲ برای خشک کردن رزین و در کار تعمیرات گوشی مبایل قابل استفاده است و برای ضد عفونی کردن مواد.


بهترین دستگاه یو وی کاشت ناخن

مشخصات دستگاه لاک خشک کن سان

دستگاه یو وی کاشت ناخن ۱۲۰ وات ،همانطور که می دانید هرچه قدرت لامپ ناخن بیشتر باشد ، ناخن ها سریعتر خشک می شوند.

انقلابی در سرعت بخشیدن به سرعت بالا ، می تواند لاک ناخن ناخن شما را در چند ثانیه درمان کند تا ناخن های شما عالی شود ، چه سرعت خشک کردن باور نکردنی!

حداکثر توان در بازار! سریعتر از دو برابر سرعت لامپ ژل ۸۰ وات دیگر.

۴ تنظیمات تایمر (۱۰s ، ۳۰s ، ۶۰s ، ۹۹s حالت Low Heat). صفحه LCD بزرگ برای نشان دادن زمان پخت.

در مقایسه با مهره های لامپ معمولی ، پوشش کامل دانه های ۴۸ عددی اطمینان حاصل می کند که ناخن های شما به طور یکنواخت و سریع درمان می شوند.

نور ملایم بنفش می تواند از چشم و پوست شما محافظت کند و از آسیب خشک کن ناخن منسوخ شده جلوگیری کند.


مانیکورمراحل استفاده از دستگاه یو وی کاشت ناخن

۱٫ ناخن ها را به طول مناسب برش دهید و لبه های ناخن را با استفاده از ناخن کوتاه کنید.

۲٫ مطابق دستورالعمل های ماده تمیز کننده ، یک ناخن ژل لاک بر روی ناخن های تمیز و خشک قرار دهید.

۳٫ سیم برق را به یک پریز امن وصل کنید. از تایمر مناسب (در حالت حرارت کم ۱۰s / 30s / 60s / 99s) استفاده کنید.

۴٫ اگر ژل لاک پس از پخت کمی چسبناک است ، لطفا ناخن های خود را با یک پاک کننده ملایم یا الکل مالش دهید تا از شر باقی مانده چسبنده ای که در پشت شما باقی مانده است ، پاک شود.

خصوصیات دستگاه uv ناخن

دستگاه یو وی کاشت ناخن سریعتر: مهره های LED با کیفیت بالا با توزیع بهینه مهره لامپ.  ۲۴ دانه لامپ در قسمت بالایی و ۲۴ دانه لامپ در قسمت کناری قرار دارد ، لازم نیست نگران ناخن های سمت پخت نشده باشید. قدرت ۱۲۰ وات می تواند دو برابر سریعتر از لامپ های ناخن ۸۰ وات دیگر ژل ها را درمان کند.

منبع نور دوگانه و سازگاری گسترده: طراحی منبع نور دوگانه با طول موج ۳۶۵nm + 405nm. این می تواند ژل ناخن ، ژل های led ، ژل ناخن ساز ، ژل مجسمه سازی ناخن ، چسب سنگهای بدلیجات ، و سایر موارد استفاده از ژل را درمان کند ، انواع مختلف ژل را با توجه به خواسته شما فراهم می کند.


دستگاه یو وی کاشت ناخن دارای صفحه نمایش لمسی LCD بزرگ و ۴ تایمر: صفحه نمایش LCD بزرگ زمان استفاده را نشان می دهد ، تایمرها از ۱۰ تا ۹۹ ثانیه برای آرایشگران با تجربه ناخن تنظیم شده اند تا زمان پخت مربوطه را برای لاک مخصوص ژل ناخن سریع انتخاب کنند. صفحه لمسی اضافی و هیچ دکمه فیزیکی باعث طولانی شدن عمر محصول نمی شود. با توجه به حسگر مادون قرمز هوشمند ، لامپ ناخن می تواند بدون تنظیم تایمر ، روشن بودن دست ، خاموش شدن چراغ دست ، به طور خودکار کار کند ، ایده آل برای استفاده در خانه و سالن.


یو وی ناخن

 


چگونگی خرید دستگاه خشک کن ناخن

جهت خرید دستگاه یو وی کاشت ناخن میتوانید بابخش فروش شرکت نیل استارز از ساعت ۹ الی ۲۰ تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر ایران.خرید اینترنتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما