قیمت خرید دستگاه خشک کن ناخن حرفه ای SUN UV

شما در زندگی همیشه برای خرید دستگاه خشک کن ناخن دو کار میتوانید انجام دهید . یکی ار شنیده های دیگران استفاده کید و دیگری این که خود شما تحقیق کنید و از یک خرید خوبی برخودار باشید ما در این جابرای شما تحقیقات انجام داده ایم با ذکر منبع تا به شما بهتر کمک کنیم با ما همراه باشید.

دستگاه خشک کن ناخن درجه یک سالن سال ها دوام می آورد. چیزی که واقعاً این یکی را متمایز می کند این است که لامپ ناخن روی دو دست یا دو پا نیز کار می کند. این کار زمان خشک شدن را به نصف کاهش می دهد که آن را برای استفاده شخصی و حرفه ای عالی می کند.


مانیکور ناخن

تفاوت بین دستگاه UV و خشک کن LED ناخن

مهم است که بدانید لامپ UV و لامپ LED متفاوت هستند. اگرچه هر دو دستگاه خشک کن ناخن UV و LED برای درمان ناخن های ژل اشعه ماوراء بنفش ساطع می کنند ، اما اینکه از کجا آمده اند به لامپ بستگی دارد.

به طور کلی، دستگاه خشک کن ناخن LED نه تنها یک تجربه خشک شدن سریعتر از لامپ های UV ارائه می دهد. آنها همچنین تمایل دارند که ایمن تر باشند. هر چه زمان کمتری در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار بگیرید، بهتر است. لامپ های ال ای دی خشک کردن ناخن ها معمولا کمتر از یک دقیقه طول می کشد. لامپ های UV تقریبا ۸-۱۰ دقیقه طول می کشد.


 

دستگاه خشک کن ناخن

آیا می توانید ژل UV را با دستگاه LED خشک کنید؟

متأسفانه دستگاه خشک کن ناخن ال ای دی نمی توانند همه ژل ها را درمان کنند. از طرف دیگر لامپ های UV تقریباً با همه برندهای ژل کار می کنند. اگر سعی می کنید از دستگاه خشک کن ناخن UV برای پخت ژل LED استفاده کنید، ممکن است لازم باشد زمان خشک شدن را کاهش دهید. لطفا جهت سوهان کشی ناخن از دستگاه سوهان برقی حرفه ای استفاده کنید

دستگاه یو وی حرفه ای ناخن
جهت مشاهده مشخصات دستگاه روی عکس کلیک کنید

کدام دستگاه خشک کن ناخن با وات بهترین است؟

به طور کلی، هیچ وات «ایده‌آلی» برای لامپ‌های میخی LED وجود ندارد. بیشتر دستگاه ها ی خشک کن ناخن از حدود ۳۲ وات شروع می شوند. و تا دستگاه خشک کن یو وی ۳۰۰ وات ادامه دارد با این حال، وات مستقیماً با مدت زمان پخت ارتباط دارد.

یک لامپ با وات کمتر برق کمتری مصرف می کند، اما زمان خشک کردن ناخن ها افزایش می یابد. یک لامپ LED با وات بالاتر زمان خشک شدن ناخن های شما را کاهش می دهد.
توصیه می کنم دستورالعمل های برند ژل خاص خود را بررسی کنید. هر برندی به طور متفاوتی تولید می شود. پیروی از توصیه های آنها بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت.

خشک کن یو وی 72 وات
جهت مشاهده شخصات کلیک کنید

در دستگاه خشک کن ناخن به دنبال چه چیزی باشیم؟

در اینجا نکات مهمی وجود دارد که باید در هنگام خرید لامپ ناخن خشک کن در نظر بگیرید.

نوع لاک ژل ناخنی که استفاده می کنید

لاک های ژل به گونه ای فرموله شده اند که به نور پخت از یک منبع LED یا یک منبع UV واکنش نشان دهند. تولیدکنندگان به لاک های ژل شروع کننده عکس اضافه می کنند تا در زیر لامپ ناخن خشک شوند. نگران ماهیت فنی آغازگرهای عکس نباشید.

تنها چیزی که باید بدانید این است که آنها بخشی از ژل لاک هستند و به نور واکنش نشان می دهند.

مهم است که بدانید چه نوع لاک ژل دارید (LED یا UV). این روی لامپی که خریداری می کنید تأثیر می گذارد. برخی از لامپ های ناخن که لامپ های هوشمند نامیده می شوند، با هر دو لامپ LED و UV کار می کنند.

منبع نور لامپ

در بالا، مزایا و معایب منابع نور UV و LED را فهرست کرده ایم. منبع نور یکی از مهم ترین مواردی است که باید هنگام نگاه کردن به لامپ های ناخن در نظر بگیرید. اگر منبع نور اشتباهی را انتخاب کنید که برای ژل شما مناسب نیست لاک ژل شما درمان نمی شود. بعضی از دستگاه های خشک کن ناخن از هر و منبع نور استفاده میکنند.

یو وی حرفه ای ویژه سالن

چه دستگاه یووی ناخن خریداری کنیم ؟

اگر مقاله بالا را تا آخر نخواندهاید جای نگرانی نیست ما اینجا به صورت خلاصه به شما میگویم که چه دستگاه خشک کن ناخن برای شما مناسب است . اگر سالن دار هستید و مشتری های زیادی دارید از دستگاه استفاده کنید که از هر دو فناوری در ساخت آن استفاده شده باشد ، و دارای تعداد ال ای دی و یو وی زیادی باشد مانند دستگاه یو وی ۲۶۰ وات سان ، اگر برای کار در خانه میخواهید از دستگاه UV 48 وات استفاده کنید .

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما