دستگاه sun uv فروش به قیمت عمده ارسال به تهران رایگان

دستگاه sun uv یکی از بهترین دستگاه های لاک خشک کن ناخن میباشد که از قدرت ۲۴ وات تا ۲۰۰ وات در ایران وجود است هرچه قدرت و تعداد ال ای دی دستگاه ها بیشتر باشد زمان خشک کردن لاک ژل کمتر است این دستگاه یو وی ناخن به دو صورت تاچی و دکمه ای در بازار موجود است در مقاله زیر به برسی آن خواهیم پرداخت.

دستگاه یو وی سان

مشخصات دستگاه یو وی سان

دستگاه sun uv 168W  ، خشک کننده ناخن دستگیره قابل حمل با نور UV ، نور درمان کننده LED ناخن UV با حداکثر قدرت با ۴۲ مهره لامپ ، تنظیم .

【۱۶۸W و ۴۲ مهره LED dry خشک کن لاک ناخن حرفه ای ما اصل طراحی بسیار کارآمد و جامد را تصویب می کند.

۴۲ لامپ مانیکور به طور مساوی در لامپ مانیکور توزیع می شود. قدرت فوق العاده ۱۶۸W می تواند ژل ناخن را سریعتر کرده و به سرعت ۸۰٪ از وقت ناخن شما را ذخیره کند. LED با لامپ مانیکور ژل ما برای داشتن ناخن های زیبا در خانه نیازی به مراجعه به سالن نیست
.

مشخصات دستگاه sun uv

دارای تایمر و سنسور اتوماتیک u خشک کن لامپ ناخن ماورای بنفش حالت خشک شدن ناخن چهار مرحله ای را فراهم می کند و صفحه نمایش بزرگ LCD زمان شفاف سازی بیشتری را نشان می دهد. دستگاه ناخن مجهز به سنسور اتوماتیک مادون قرمز است که هنگام دستیابی به پا روشن می شود و هنگام خارج شدن دست / پا خاموش می شود که کار با آن ساده ، راحت و آسان است. شما می توانید بدون نیاز به تشخیص نوع لاک ، زمان مناسبی را برای پخت انواع لاک ناخن متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

دستگاه sun uv

دستگاه sun uv 168 w

بدون آسیب رساندن به پوست و چشم light نور ژل با منبع نور دوگانه UV و LED حرفه ای ، شبیه سازی نور خورشید ، راحت و بدون درد ، به پوست و سلول آسیب نمی رساند ، می تواند از پوست دست محافظت کند و از تیرگی دست جلوگیری کند. در مقایسه با دستگاه لاک خشک کن سنتی ، این نور نمای نزدیک نرم به چشم آسیب نمی رساند. این دستگاه sun uv به هیچ عنوان به درست را سیاه میکند به لیل این که در ساخت آن از تکنولوژی به روز استفاده شده است.

لاک خشک کن 96 وات سان

دستگاه لاک خشک کن ناخن

دستگاه لاک خشک کن ناخن مارک سان مدل sun y18 قدرت 160 وات دارای 4 دکمه. سنسور حرکتی قابل استفاده برای یک دست. دارای 33 عدد چراغ ال ای دی کیفیت عالی وزن کن. قیمت مناسب برای خشک کردن لاک ژل و پلی ژل ناخن.

دستگاه لاک خشک کن سان

دستگاه sun uv  نور UV ناخن ژل با رنگ کلاسیک سیاه و سفید و طراحی منحنی صاف ، دسته قابل حمل را می توان با خود حمل کرد. طراحی پایه قابل جدا شدن برای تمیز کردن و اتلاف گرما پس از استفاده راحت تر است. توزیع مناسب مهره های لامپ LED در فضای داخلی یک منطقه روشنایی کامل و پایدار را تشکیل می دهد. طراحی کلی سخاوتمندانه و مناسب است ، که ایده ایده آل هدیه برای عاشقان ، خانواده و دوستان است.

مشخصات دستگاه یووی ناخن سان

یو وی سان ناخن

چگونگی خرید دستگاه لاک خشک کن sun

دستگاه های لاک خشک کن سان یکی از بهترین دستگاه های یو وی داخ بازار ایران میباشند که از قدرت 48 وات تا 280 وات موجود استبا 3 مدل کیفیت شرکت نیل استارز یکی از وارد کندهای این محصول در ایران میباشد. جهت خرید محصول و پک لوازم کاشت ناخن به صورت کلی یا تکی میتوانید همه روزه با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما