دستگاه لاک خشک کن خانگی uv فروش عمده

دستگاه لاک خشک کن خانگی sun uv  مناسب برای خشک کردن تمام ژل ها از جمله چسب UV ، ژل سازنده ، ژل ناخن ، چسب گوهر و ژل ناخن LED.

نور سفید آن به دست ، چشم و پوست آسیب نمی رساند و از تاریکی دست محافظت می کند.

اندازه مناسب آن به شما امکان می دهد آن را درون کیسه ای قرار دهید.

وقتی دست روی خشک کن می گذارید می توان آن را به طور خودکار شروع کرد.

قدرت کم ، اما خشک شدن سریع می تواند ۵۰ درصد از زمان خشک شدن را کاهش دهد.

دستگاه لاک خشک کن خانگی

مشخصات اصلی دستگاه لاک خشک کن خانگی

تنظیم تایمر: ۳۰s ، ۶۰s ، زمان اتوماتیک ۹۹s با صفحه LCD بزرگ است. طراحی قابل حمل و جمع و جور ، حمل آسان این یک سنسور هوشمند است و هنگامی که دست / پای خود را در آن قرار می دهید به طور خودکار روشن می شود و پس از ترک دست و پای شما خاموش می شود.

 

دمای ۲۵ درجه به پوست شما آسیب نمی رساند. می توانید ناخن ها را در خانه اصلاح و نگهداری کنید.

دستگاه لاک خشک کن خانگی sun uv  ۱۸ مهره LED با طول عمر حداکثر ۵۰،۰۰۰ ساعت ، قدرت ۳۶ وات و ژل پخت سریع.

فضای بزرگ ، می تواند همزمان ۵ ناخن را زیبا کند … از هر دو دست و پا می توان استفاده کرد.

دستگاه یو وی sun

جزئیات و ویژگی ها دستگاه sun uv

دستگاه لاک خشک کن خانگی منبع نور دوتایی UV + LED حرفه ای طراحی شده ، نور آن به نور سفید نزدیکتر است ، هیچ آسیبی به چشم و پوست نمی زند ، خشک کن ناخن می تواند به شما در حل تقریباً همه مشکلات خشک کردن کمک کند ، عالی برای استفاده در خانه و سالن!

🌼 نمایش LCD و درمان تقریباً همه ناخن های ناخن: دستگاه لاک خشک کن خانگی  دارای صفحه نمایش بزرگ ، صفحه نمایش زمان ژل های LED ، ژل های ناخن UV ، از جمله ژل های سخت و غیره را به وضوح مشاهده کنید. بدون نیاز به مارک تجاری.

AST سریع و راحت: کم قدرت است اما سریع خشک می شود ، که می تواند زمان خشک شدن شما را ۵۰٪ کوتاه کند. حالت گرمای کم باعث می شود در هنگام بهبودی درد نداشته باشید.

و قابل تنظیم: دستگاه لاک خشک کن  sun uv دارای سنسور خودکار با ۲ تنظیم تایمر ۳۰s / 60s. اگر از تایمر استفاده نمی کنید ، به راحتی دست / پای خود را مستقیماً داخل آن قرار دهید و ۱۲۰ ثانیه کار می کند. یا می توانید با بیرون آوردن دست / پای خود ، درمان را در هر زمان متوقف کنید.

مانیکور ناخن

چگونگی خرید دستگاه ها uv ؟

جهت خرید دستگاه های یو وی ناخن میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۲ با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید. ارسال توسط پست تیباکس انجام میگیرد.


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما