خرید دستگاه لاک خشککن مدل sun uv A14Q 280w

سلام دوستان گرامی وقت بخیر ما در این جا برای سهولت کار شما میخواهیم بهترین دستگاه لاک خشککن که هم برای سالن هم برای منزل قابل استفاده است به صورت کاملا حرفه ای معرفی کنیم که بتوانید بهترین خرید را برای خود انجام دهید این دستگاه یو وی مارک sun  هستند پس با ما همراه باشید.

قیمت دستگاه لاک خشککن ناخن 280 وات


مشخصات دستگاه لاک خشککن sun 280w

مشخصات دستگاه لاک خشککن sun 280w

دستگاه لاک خشککن با قدرت ۲۸۰ وات، منبع تغذیه USB
عملکرد زمان بندی ۱۰ ثانیه، ۳۰ ثانیه، ۶۰ و ۹۹ ثانیه برای کنترل زمان پخت
لامپ نور خورشید، بدون تابش خیره کننده، بدون عقربه سیاه، منبع لامپ دوگانه LED/UV، القایی مادون قرمز.
۶۶ مهره لامپ LED، که می تواند به سرعت ژل ماوراء بنفش / پلی ژل ناخن / ژل LED را خشک کند.
درمان عوامل مختلف لاک ناخن: ژل LED، ژل ماوراء بنفش، ژل خام، ژل مجسمه سازی و غیره


مشخصات دستگاه یو وی 220 وات


مشخصات فنی دستگاه لاک خشک کن ناخن ۲۲۰ وات

مشخصات فنی دستگاه لاک خشک کن ناخن ۲۲۰ وات۱ دستگاه خشک کن ناخن sun دارای عملکرد حافظه است، از زمانی که آخرین بار را تنظیم کرده اید شمارش معکوس می کند و زمانی که دست های خود را بیرون می گذارید زمان بندی را متوقف می کند و زمانی که دوباره دستان خود را در آن قرار می دهید به زمان بندی ادامه می دهد.
۲٫ ۴ دکمه زمان بندی روی سطح، ۱۰ ثانیه، ۳۰، ۶۰، ۹۹ تنظیم شده است، می توانید زمان روی دستگاه لاک خشککن را بسته به میزان لاک ژلی که روی ناخن ها زده اید تنظیم کنید تا یک هنر ناخن عالی داشته باشید.
۳٫ ۵۷ عدد از دانه های نور LED در داخل ساخته شده است، می تواند ژل ناخن را به سرعت بدون آسیب رساندن یا تیره شدن پوست شما درمان کند و تجربه ای رضایت بخش از هنر ناخن را برای مشتریان خود فراهم کند.


 لاک خشک کن 180 وات


دستگاه یو وی ناخن ۱۸۰ وات

دستگاه یو وی ناخن ۱۸۰ واتدستگاه یو وی ناخن سان، اثر خشک شدن سریع و نه دست سیاه، مناسب برای چسب درمانی با نور UV، چسب گسترش یافته، چسب تغییر دما، چسب تقویت کننده، چسب آب بندی و سایر انواع چسب.
۲٫ چهار بلوک از زمان بندی هوشمند، با توجه به چسب ناخن های مختلف طراحی زمان مورد نیاز، صفحه نمایش دیجیتال LCD در هر زمان برای تشخیص زمان نور، کنترل دقیق زمان نور.
۳ لامپ ناخن با دستگاه حسگر مادون قرمز در هر دو طرف، به آن نور برسد، هم صرفه جویی در انرژی و هم حفاظت از محیط زیست می تواند عمر مفید مهره های لامپ را افزایش دهد. ۴٫ در داخل دستگاه لاک خشککن ۵۷ مهره به طور مساوی توزیع شده است، ۱۸۰ درجه در اطراف کف دست یکنواخت تابش، به طوری که چسب ناخن به سرعت بسته می شود.

چگونگی خرید دستگاه لاک خشککن

چگونگی خرید دستگاه لاک خشککنجهت خرید دستگاه های یو وی ناخن سان میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۱ تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور توسط اداره پست به صورت رایگان در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد. دستگاه لاک خشککن ناخن از ۴۸ وات الی ۲۸۰ وات با مارک سان در شرکت موجود استچگونگی خرید دستگاه لاک خشککن

منبع : www.ebay.com

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما